Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 26 z 26

Temat: Kia Sportage 2.0 U6YJE55228L013304

  1. #16
    Moderator+ Avatar dural
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Kuj-Pom
    Postów
    1,321
    Podziękowano Thanks Given 
    526
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Spokojnie , moze administrator FB jest off line.

    Ja jestem ZA sprostowaniem bo jak widać Państwo macie "czyste ręce".

  2. #17
    dk2017
    Gość

    Domyślnie

    Piszę do Państwa bo to wy bezpodstawnie umieściliście takie zdjęcia co wywołało taka krytyke wobec naszej firmy która udowodniła Państwu, że nie rpzekrecilismy licznika tak jak to Wy opisaliście na własnych portalach.
    Ja jestem za tym by jak najbardziej napisać o tym, że auto w hiszpanii ma 420 tys. a przez taka firmę jak AUTO1.com wychodzi z licznkiem 120 tys który widnieje we wszystkich papierach oraz FAKTURZE wsytawionej przez tą firmę.
    My ze swojej strony zrobilimsy natychmiast wszystko co bylo mozliwe by nikt takiego Auta od nas nie kupil. a Wy dalej informujecie ludzi (zdjeciem) ze chcemy sprzedac takie auto z rpzekreconym licznkiem i pod jakim adresem jest auto.

  3. #18
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Gdyby nie to że prawda wyszła na jaw przed sprzedażą to kłopot by miała wasza firma gdyby nowy nabywca dowiedział sie ze jeździ autem tak solidnie skręconym. Tłumaczenie ze tak został sprzedany wam pewnie nie wiele by obchodziło nabywce.
    Także jak widać dyskusja zostaje tu na forum.

    Ja nie widzę juz tematu na FB wiec teraz to czekamy na stanowisko A1

  4. #19
    dk2017
    Gość

    Domyślnie

    Oczywiscie ze tak, i dlatego dzieki Panstwu auto nie zostanie sprzedane. Nie rozumiem dlaczego bez zadnego kontaktu bez jakichkolwiek dowodow opisal Pan na FB oraz na forum ze to zostało skrecone przez nas co zostalo udowodnione ze nie.
    Ja cały czas widze na Panstwa FB zdjecie które jak było tak i dalej informuje ze auto z przebiegiem 122 tys jest reklamowane przez nasza firme co JEDNOZNACZNIE informuje pierszego odwiedzajacego ze czyn zostal dokonany przez nas.
    Bardzo prosze o korekte gdyz prawda jest inna i macie Panstwo na to dowody.

  5. #20
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Ja nic nie opisywałem jak widać auto zostało wyłapane na forum

    Nie widzę żadnego zdjęcia tylko temat na forum... i suche fakty

  6. #21
    dk2017
    Gość

    Domyślnie

    Sprawa wyglada nastepujaco. Auto zostało zareklamowane od firmy czyli Auto1.com która ma siedziba w Berlinie, w Polsce posaidaja plac w Bieruniu na który dostarczaja auta z calej europy. W/g reklamacji maja 2 tyg. na odbiór auta oraz zwrot naleznosci za auto, transport oraz rekompensatę w postaci utraty wizerunku naszej firmy.
    Tak czy inaczej w poneidziałek sprawa kierowana jest do sądu.

  7. #22
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał dk2017 Zobacz post
    Piszę do Państwa bo to wy bezpodstawnie umieściliście takie zdjęcia co wywołało taka krytyke wobec naszej firmy która udowodniła Państwu, że nie rpzekrecilismy licznika tak jak to Wy opisaliście na własnych portalach.
    Czy na pewno BEZPODSTAWNIE?
    To Państwo posiadaliście takie auto w waszych zasobach, my dochowując minimum staranności udowodniliśmy, że auto które Państwo posiadacie ma przekręcony stan licznika.
    Więc niestety na Was skupiła się uwaga.
    Może niesłusznie - ale nie mozecie miec Państwo pretensji o to do Nas tylko Auto1.com

  8. #23
    dk2017
    Gość

    Domyślnie

    Witam ponownie, widzę że znowu rozgrzebaliście temat Kia z Hiszpanii.
    A więc by wyjaśnić sytuację, informuję, że firma auto1 rozpatrzyła reklamację oraz zwróciła koszt zakupu auta oraz koszt transportu plus rekompensata za utratę wizerunku naszej firmy w kwocie kilkuset Euro.
    Auto zostanie również odebrane wraz z wszystkimi dokumentami przez powyższą firmę, która jest ponownie właścicielem tego auta.

  9. #24
    Daras
    Gość

    Domyślnie

    Wina bezapelacyjnie jest po stronie Auto1 ale do nich tak naprawdę nie można mieć wielkich pretensji. Jak wiadomo, jest to po prostu skup aut i to nie oni zrobili wałek z przebiegiem tylko ktoś, jakaś inna osoba. Ten ktoś kupił auto w BCA, pewnie zarejestrował na siebie albo i nie a następnie po korekcie przebiegu pojechał go po prostu sprzedać dla Auto1. Oni tak samo się wrypali jak Polski nabywca. Podejrzewam ze i wypowiadający się tu kolega jak i samo Auto1 nie miało o tym pojęcia. Pytanie tylko do kolegi, czy samochód posiadał jakąś książkę serwisową czy Auto1 nie dawało do niego żadnej historii?

  10. #25
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Na aukcji wpisane mieli ostatni serwis 2015r - 135tys km, a auto sprzedawali z przebiegiem 122tys km - całe Auto1
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  11. #26
    AUTO1.com
    Gość

    Domyślnie

    Szanowni Państwo,

    Ubolewamy nad zaistniała sytuacją. W każdym przypadku udowodnionej manipulacji stanu licznika, oferujemy naszym partnerom zwrot samochodu oraz wszystkich poniesionych kosztów (takich jak transport, opłaty). W powyższej sprawie rozpoczęliśmy już postępowanie przedsądowe z nieuczciwym hiszpańskim sprzedawcą. Takie sytuacje zdarzają się niezwykle rzadko (<1/1000 sztuk), gdzie oferujemy możliwości pełnej reklamacji, tak więc zakupy na AUTO1 są w pełni bezpieczne.

    Z poważaniem
    Zespół AUTO1.com

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •