Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 15 z 32

Temat: BMW E60 3.0d 160kw 2004 - £ód¼

  1. #1
    pawlikalex27
    Go¶æ

    Domy¶lnie BMW E60 3.0d 160kw 2004 - £ód¼

    Ocena auta z og³oszenia
    Marka: BMW

    VIN: WBANC710X4B648506

    Model: E60

    Silnik: 3.0d 160kw

    Rocznik: 2004

    Miejscowo¶æ: £ód¼

    Nazwa komisu: -

    Link do og³oszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-se...tml#17e4f2b69a

    Tre¶æ: Witam. Jestem w poszukiwaniu modelu BMW E60 i znalaz³em ³adny egzemplarz tutaj na miejcu gdzie mieszkam tj. £ód¼.
    Vin na bmw.check sprawdzi³em, ale jak móg³bym prosiæ kogo¶, kto mo¿e mi pomóc i rozkodowaæ historiê serwisow±, przebieg jest ma³y i chcia³bym mieæ pewno¶æ nim pojadê sprawdziæ auto osobi¶cie. Osoba prywatna sprzedaje ten samochód i jestem nim zainteresowany. Bardzo proszê o pomoc. Dziêkujê.

    P.S. Szczê¶liwego Nowego Roku

  2. #2
    U¿ytkownik
    Zarejestrowany
    maj 2016
    Sk±d
    Zawieprzyce
    Postów
    37
    Podziêkowano Thanks Given 
    8
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie

    Jest VIN, jest numer rejestracyjny wiêc jeszcze jakby dostaæ datê pierwszej rejestracji to mo¿na by chocia¿ sprawdziæ auto na historiapojazdu.gov.pl, mo¿e akurat by co¶ by³o

  3. #3
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Sk±d
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziêkowano Thanks Given 
    1,597
    Podziêkowano Thanks Received 
    159
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    19

    Domy¶lnie

    Na ASAP nie znajdziesz historii, a archiwum internetu nie ma do tego auta nic wiêcej poza wystawieniem przez obecnego w³a¶ciciela za 39,9

  4. #4
    pawlikalex27
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Zauwa¿y³em. No trudno, mo¿e kto¶ jeszcze pomo¿e..

  5. #5
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    sty 2015
    Sk±d
    elbl±g
    Postów
    9
    Podziêkowano Thanks Given 
    0
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie

    Kolego wygooglowa³em w £odzi dwóch dilerów bmw, jedziesz z go¶ciem p³acisz oko³o 60 dych i bêdziesz zna³ historiê

  6. #6
    pawlikalex27
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Dziêkujê za radê, mogê Ci dodaæ, ¿e jak pojedziesz w £odzi z w³a¶cicielem do salonu BMW by wykazali historiê VIN w to zrobi± Ci to za darmo, ale tylko przy w³a¶cicielu. Nie wiem jak w innych województwach , dla mnie jest to bardzo dobre podej¶cie salonu do tego, by klient który chce nabyæ nawet u¿ywane auto by³o dobrze sprawdzone, w koñcu od tego zaczyna siê u niektórych historia z dan± mark±, zasmakuj± troszkê starszej ju¿ serii 5, ale komfort i pewno¶æ prowadzenia musi byæ spe³nione.
    Chcê wcze¶niej poznaæ dok³adnie wszystko na tip-top, w koñcu nie ma³e pieni±dze id± na samochód, a gdzie tu dodatkowo pe³ne ubezpieczenie OC + AC na ca³y rok, doposa¿enie trochê autka itp.. Wiêc na wypadek na dzieñ dzisiejszy jest 50000 ³±cznie by kupiæ, ubezpieczyæ na rok by mieæ spokój i sobie dodatkowo autko pod siebie podszykowaæ.

  7. #7
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Sk±d
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziêkowano Thanks Given 
    1,597
    Podziêkowano Thanks Received 
    159
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    19

    Domy¶lnie

    No to jaki jest problem?

  8. #8
    pawlikalex27
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    przeczytaj najpierw dok³adnie dobrze wypowied¼, a dopiero odpowiadaj pytaniem na pytanie dobrze. Nie wnosisz nic nowego wiêc proszê Ciê daj sobie spokój pisaæ ju¿. Dziêkujê.

  9. #9
    andrzej555
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    To bierz na serwis i przegl±daj,serwisowanie nie do koñca jest pewne,a mo¿e powodem sprzeda¿y jest to ,¿e zaczê³o co¶ sie dziaæ z silnikiem lub skrzyni± i co ci da ksi±¿ka serwisowa?Po drugie nie wiem czy kiedy¶ by³e¶ na serwisie,ale przyjezdzaj± tam bolki najczê¶ciej prywatni w³a¶ciciele i sie zaczyna prosze pana do wymiany jest to,a w³a¶ciciel odpowiada ,a da rade jeszcze pojezdziæ do nastêpnego przegl±du? da rade to poczekamy i tak wygl±da serwis osoby prywatnej,oczywi¶cie s± tacy co skrupulatnie serwisuj±,ale ci rzadko sie rozstaj± bez powodu ze sprzêtem.

  10. #10
    Adam007
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Tak odrywaj±c od tematu to wrzuci³e¶ zdjêcie karty pojazdu z wszystkimi danymi w³a¶ciciela, czyli udostêpni³e¶ czyje¶ dane osobowe wszystkim . Nie wiem czy to jest ok.

  11. #11
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Sk±d
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziêkowano Thanks Given 
    1,597
    Podziêkowano Thanks Received 
    159
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    19

    Domy¶lnie

    Ty jeste¶ z £odzi i on te¿ to jaki problem jechaæ z nim do ASO?

  12. #12
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    sty 2015
    Sk±d
    elbl±g
    Postów
    9
    Podziêkowano Thanks Given 
    0
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ pawlikalex27 Zobacz post
    Dziêkujê za radê, mogê Ci dodaæ, ¿e jak pojedziesz w £odzi z w³a¶cicielem do salonu BMW by wykazali historiê VIN w to zrobi± Ci to za darmo, ale tylko przy w³a¶cicielu. Nie wiem jak w innych województwach , dla mnie jest to bardzo dobre podej¶cie salonu do tego, by klient który chce nabyæ nawet u¿ywane auto by³o dobrze sprawdzone, w koñcu od tego zaczyna siê u niektórych historia z dan± mark±, zasmakuj± troszkê starszej ju¿ serii 5, ale komfort i pewno¶æ prowadzenia musi byæ spe³nione.
    Chcê wcze¶niej poznaæ dok³adnie wszystko na tip-top, w koñcu nie ma³e pieni±dze id± na samochód, a gdzie tu dodatkowo pe³ne ubezpieczenie OC + AC na ca³y rok, doposa¿enie trochê autka itp.. Wiêc na wypadek na dzieñ dzisiejszy jest 50000 ³±cznie by kupiæ, ubezpieczyæ na rok by mieæ spokój i sobie dodatkowo autko pod siebie podszykowaæ.
    kolego sam je¿d¿ê e60 z 3.0d, nie ¿a³uj kasy jed¼ do serwisu

  13. #13
    pawlikalex27
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    nie ma w tym nic nie dobrego, jakie dane w³a¶ciciela? Je¿eli sama osoba mi to udostêpni³a to jak najbardziej nie ma nic do ukrycia i chce mi pokazaæ autentyczno¶æ w³a¶cicieli auta. I sama napisa³a ¿e poda³a mi zdjêcia w celu mo¿liwo¶ci weryfikacji auta przed przyjazdem jak chcê w³a¶nie.
    Nie jest to zrobione gdzie¶ na boku i komu¶ udostêpnione, bo wtedy owszem grozi to konsekwencjami, ale nie w tym wypadku, wiêc nie ma co panikowaæ haha

  14. #14
    Starszy u¿ytkownik Avatar bunny
    Zarejestrowany
    kwi 2012
    Sk±d
    KR-KCH
    Postów
    482
    Podziêkowano Thanks Given 
    210
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    13

    Domy¶lnie

    Wrzuci³e¶ do internetu czyje¶ PESELE. Na pewno w³a¶ciciel nie udostêpni³ Ci ich w takim w³a¶nie celu.

    Do adminów - dla dobra tych ludzi i samego udostêpniaj±cego pro¶ba o usuniêcie tego zdjêcia.

  15. #15
    miczel87
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    nie ma w tym nic nie dobrego, jakie dane w³a¶ciciela? Je¿eli sama osoba mi to udostêpni³a to jak najbardziej nie ma nic do ukrycia i chce mi pokazaæ autentyczno¶æ w³a¶cicieli auta. I sama napisa³a ¿e poda³a mi zdjêcia w celu mo¿liwo¶ci weryfikacji auta przed przyjazdem jak chcê w³a¶nie.
    Nie jest to zrobione gdzie¶ na boku i komu¶ udostêpnione, bo wtedy owszem grozi to konsekwencjami, ale nie w tym wypadku, wiêc nie ma co panikowaæ haha
    Przeczytaj jeszcze raz to co napisa³e¶... Osoba udostêpni³a to Tobie... tylko tobie...

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •