Pojawiło się ogłoszenie http://ogloszenia.trojmiasto.pl/moto...l59817389.html według opisu i zapewnień sprzedawców egzemplarz ideał całkowicie bezwypadkowy z gwarancją przebiegu i bezwypadkowości. Już chciałem dzwonić do czesława555 żeby umówić się na oględziny. W międzyczasie otrzymałem zdjęcie od sprzedawcy z numerem vin. W związku z tym zrezygnowałem z oględzin ponieważ razem z czesławem555 oglądaliśmy go niecałe 3 tygodnie temu kiedy to był sprzedawany przez Autovariant w Gdańsku przy Piecewskiej 2b. Okazało się że samochód był trafiony prawy tył naprawy na ostatnim słupku + wymieniana szyba i jeszcze zdecydowałbym się na kupno gdyby przy kolejnej wizycie kiedy to miałem jechać na sprawdzenie zbieżności podczas podnoszenia się samochodu do najwyższej pozycji coś nie strzeliło (dźwięk jak pękająca sprężyna z zawieszeniem) dopiero po tym samochód ruszył do góry. Oczywiście wszystkie ogłoszenia na kilku portalach zostały usunięte mimo że były umieszczane co 2 dni. Czy jest tam jeszcze wałek na wacie nie wiem bo Autovariancie dokumentów zakupu pojazdu nie dostałem do ręki.