Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 46 do 50 z 50

Temat: BMW e46 320d 150km nie chce odpalic

  1. #46
    Mariusz1985
    Gość

    Domyślnie

    Niedaleko mnie jest serwis boscha zadzwoniłem i powiedzieli mi ze koszt regeneracji wtrysku od 150 (jak będzie uwalna końcówka a podejrzewa ze tak właśnie jest) 400 jak uwalone bebechy no i za wyjęcie, wsadzenie adaptacjia ustawienia korekty 250 zł. Bawić się w regeneracjie czy szukać urzywke?

  2. #47
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    twój wybór , używkę oddał bym do diagnozy wpierw

  3. #48
    Mariusz1985
    Gość

    Domyślnie

    Mam takie jeszcze jedno pytanie jak wtrysk daje na przelew to jest przytkany dobrze rozumie?

  4. #49
    Mariusz1985
    Gość

    Domyślnie

    Problem z odpaleniem rozwiązany pompka progowa od nowości chodziła głośno 😖 no i się zawiesza tak jak stara pompka. Dzisiaj problem z odpaleniem powrócił podłączyłem laptopa ciśnienie na listwie podczas uruchamiania 00-40 wziąłem kawałek rurki schylilem się pod auto puknołem i pyk pompka działa zgasiłem chciałem znów odpalic pompka nie pracuje znów pod auto pyk rurka i działa😖 kupiłem nowa pompkę ti automotive niby dawny pierburg gówno prawda albo ja mam takie szczęście.... będę się starał zareklamować ta pompkę.

  5. #50
    Mariusz1985
    Gość

    Domyślnie

    Pompkę wymieniłem na używaną ti automotive made in Germany chodzi dosłownie idealnie wogóle jej nie slychac w poniedziałek nowa leci na gwarancję

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •