Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 21 z 21

Temat: Honda Civic UFO - opinie

  1. #16
    Rogerson
    Gość

    Domyślnie

    Ponadczasowy wygląd, niska utrata wartości z wiekiem, a co za tym idzie łatwość odsprzedaży.

    Stawiam flaszkę, że ludzie kupujący Ufo, w Top3 powodów dla których kupują Honde, mieliby coś w stylu "ze względu na wygląd zewnętrzny".

  2. #17
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Kilka razy pojeździłem tym wynalazkiem.
    Jak dla mnie - niestety same minusy.
    Auto do jazdy po naszych drogach jak dla mnie się nie nadaje - jest za sztywne, za twarde.
    Czuć wszystko - po 50 km jazda jest udręką.
    Wyposażenie ok, ale jakość wykończenia zła - powycierane kierownice, fotele, łuszczące się plastiki itd - przy niskich przebiegach i młodych rocznikach.
    Silnik rozwija swoje 140 KM w średni sposób - ciężko powiedzieć o jakichś emocjach.
    2.2 icdti jest zdecydowanie lepszym generatorem emocji
    1.4i daje podobne wrażenia jak jazda Pandą - czyli bez mocy, bez przyspieszeń itd.
    A i tak dla mnie najgorsza jest sama jazda, ja nie umiem się w nim odnaleźć.
    Opinia czysto subiektywna - jakby co

  3. #18
    KonikMR
    Gość

    Domyślnie

    Także jeździłem krótko (auto zastępcze) Hondą Civic "UFO" i potwierdzam słowa przedmówcy. Jeszcze bym dodał, że poza brakiem "emocji" przy przyspieszaniu to autko wcale nie pali mało (mowa o benzynie)... Chyba, że Honda nie lubi mojego stylu jazdy.

  4. #19
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    kwi 2016
    Skąd
    Dania
    Postów
    303
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    8

    Domyślnie

    Konik - mam UFO z 2009 na kilkanaście dni we władaniu, do tego osobistą Mazdę 3 z 2010, 1.6 105 koni, wczoraj testowałem ... styl jazdy ten sam ... tam, gdzie Mazda zużyła 7,2l/100km ... tam 1.8 140 ... 6,6l/100km (wskazania komputera).
    Byłem trochę w szoku, trasa 13-kilometrowa (mój dojazd do pracy, pozamiastowa), także ze spalaniem chyba nie jest tak źle.
    http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/4be9edfb3b43b749

    Mnie się Hondą bardzo fajnie jeździ.

  5. #20
    malcolmxxx
    Gość

    Domyślnie

    Jeździć Hondą do 3.000 obrotów to tak jak kupić rower z dachem. Honda lubi wysokie obroty, a co za tym idzie większy apetyt na paliwko. Hondy zawsze był sztywniejsze i wytrzęsły tyłek.. Jeżdząć Acordem VII 2003 2.0, to zastanawiałem się gdzie te konie są.. więc szału generalnie nie ma.

  6. #21
    MajkiMajk
    Gość

    Domyślnie

    Każdy japoniec lubi wysokie obroty - taka ich natura - wysokie obroty i rudzielec na nadkolu (chciałbym pozdrowić twórców mazdy)...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •