Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: TDK Bugaj

  1. #1
    arti_100
    Gość

    Domyślnie TDK Bugaj

    Odradzam zakupu samochodów w komisie TDK w miejscowości Bugaj koło Poznania. W ogloszeniach pisze ze auto bardzo dobry stan na miejscu okazuje sie ze to brakuje kola zapasowego to nie ma anteny to znowu brak odblysnika w kierunkowskazie moglbym wymieniac dalej ale po co. Najbardziej bulwersuje jednak sprawa ze dzwoniac sprzedajacy mowi ze zakup na fakture a podsowa umowe wypelniona z danymi na niemca. Stwierdzilem ze nie podpisze takiej umowy sprzedajacy odparl ze moze napisac swoje dane ale bedzie mnie to kosztowac kolejne 3500 zl. Dodatkowo zauważyłem na umowie wpisana kwote 7500 euro a prosilem zeby wpisal cene 42500 czyli taka za jaka mialem kupic auto. Aha a najlepsze w tym jest to ze sprzedajacy wykupuje ubezpieczenie za 150 zl przed sfinalizowaniem zakupu auta. Gdy zrezygnowalem z zakupu odparl ze za ubezpieczenie nie odda pieniedzy. Nie dalo mi to jednak spokoju i zadzwonilem do ubezpieczalni dowiedzialem sie ze przy zakupie ubezpieczenia przez telefon jest 7 dni na rezygnacje. Po kłótni i telefonie na policje sprzedajacy oddal pieniadze ale kosztowalo mnie to sporo nerwow. Podsumowujac nie kupujcie aut w komisie TDK widza ze ktos sie nie zna i kantuja na kazdym kroku. A jezeli ktos chce kupic auto na niemca a potem placic podatek w urzedzie skarbowym to moze zakupic auto a tym komisie.

  2. #2
    Arturos
    Gość

    Domyślnie

    Witam!
    Też zamierzałem odwiedzić ten komis ale zorientowałem się zanim przeczytałem ten post.
    W necie o nich aż huczy. Słusznie kolego postąpiłeś nie dając się oszukać!
    Pozdrawiam

    Ps. Ciekawe jak zareagowałby na takie transakcje US?

  3. #3
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Brawo za świadomość.
    Tylko tak można nieuczciwość wyeliminować z rynku

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •