Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 19 z 19

Temat: Pomoc przy zakupie auta.

  1. #16
    _Chris
    Gość

    Domyślnie

    No slyszalem ze jak na export to nie zawsze sie zgadzaja i o dwoch kartkach dowodu. Hmm to znaczy ze w ogole tam nie jezdzisz na ogledziny? A co z ocena blacharki, malowane czy nie? No i jak sie zachowuje mechanicznie? Niezle jak masz taki zaufanie do nich Transport tirem?

    Co do szczegołów nabije 10 postow i pogadamy na pw

  2. #17
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1,069
    Podziękowano Thanks Given 
    28
    Podziękowano Thanks Received 
    9
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Jeżdżę co jakiś czas ale ja z niektórymi ludźmi współpracuję już po 10 lat także nie muszę ich kontrolować na każdym kroku a z drugiej strony nie jestem też upierdliwy i nie zakładam że używany samochód lat przykładowo 10 jest w stanie jak wyjechał z salonu Samochodów powypadkowych w polskim rozumieniu jest ekstremalnie mało gdyż współdziałanie państwa i ubezpieczycieli ograniczyło wtórny obrót samochodów po szkodach wyłącznie dla firm demontażowych do rozbiórki na części Żebyś skrócić wymęczanie do 10 postów na priv wyślę Ci kontakt mailowy

  3. #18
    kodi
    Gość

    Domyślnie

    Ja również poproszę o kontaktowy e-mail na PW.
    Jestem zainteresowany importem auta ze Szwecji.

  4. #19
    kodi
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bartek28 Zobacz post
    Jeżdżę co jakiś czas ale ja z niektórymi ludźmi współpracuję już po 10 lat także nie muszę ich kontrolować na każdym kroku a z drugiej strony nie jestem też upierdliwy i nie zakładam że używany samochód lat przykładowo 10 jest w stanie jak wyjechał z salonu Samochodów powypadkowych w polskim rozumieniu jest ekstremalnie mało gdyż współdziałanie państwa i ubezpieczycieli ograniczyło wtórny obrót samochodów po szkodach wyłącznie dla firm demontażowych do rozbiórki na części Żebyś skrócić wymęczanie do 10 postów na priv wyślę Ci kontakt mailowy
    Dzięki za PW, jednak ze względu na liczbę postów nie mogę na nią odpowiedzieć!
    Proszę o priva z jakimś kontaktem, najlepiej e-mail...

    Pozdrawiam

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •