Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Po co panu vin? Opel nie serwisowany w ASO

Hybrid View

Poprzedni Post Poprzedni Post   Nastepny Post Nastepny Post
  1. #1
    klakson
    Gość

    Domyślnie Po co panu vin? Opel nie serwisowany w ASO

    Autoryzowana Stacji Obsługi Znanej Marki Innej niż Opel ma astry na sprzedaż. Jest taka z 2009 z przebiegiem 205 tysi kombi oczywiście biała po firmie, benzyna. Proszę o vin.
    - Po co panu vin jak ona nie była w ASO serwisowana.

    Ja jestem świeżak i nie wiem. Bo poczytałem, że z VIN w oplu to tylko do ASO, a z drugiej strony jak ktos nie chce dac tego VIN to dziwnie jakoś. Obiecał wysłac na maila, ale mówil, ze ma sporo klientów i mało czasu.
    Bić sie o ten VIN? Ma to sens czy rzeczywiście w oplu w takiej sytuacji nic mi to nie powie?

  2. #2
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Wiesz co, oczywiście VIN ma sens gdy auto było serwisowane w ASO, bo wtedy info jest zapisane na niezależnym nośniku.
    Skoro handlarz sprawdzał, że nie ma jej nigdzie w ASO odnotowanej to jest pewny swego i z licznikiem może robić cuda. Oczywiście wcale nie jest powiedziane, że tak jest.

  3. #3
    klakson
    Gość

    Domyślnie

    Licznik jest na 205 - chyba że taki przebiegły że gra na uczciwego Ale to znana marka, na zdjęciach są małe rysy na zderzakach, widac że picu nie było. Gorzej z wyposażeniem, nawet poduszek brak

  4. #4
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Z zasady mówi się dziękuje jak mataczą. Opór przed ujawnieniem vinu w 99% przypadków oznacza, że mają coś za uszami/boją się iż coś wypłynie.

    Fakt, jak nie był serwisowany to w tym aspekcie trochę racja, że nie sprawdzisz. Pytanie tylko czy np. jak ów vin wklepiesz w wujka googla nie wyskoczą czasem jakieś fotki, że kiedyś coś... i może tego się boją.

    Podsumowując - dają vin - można myśleć. Nie dają - tej firmie już bym podziękował.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  5. #5
    klakson
    Gość

    Domyślnie

    Dostałem viny na maila

  6. #6
    Banowany
    Zarejestrowany
    paź 2014
    Postów
    75
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Mam bardzo podobne zdanie. Ukrywanie VIN-u śmierdzi. To nie jest przecież jakaś informacja ściśle tajna.

  7. #7
    tomaszna
    Gość

    Domyślnie

    A gdzie w Oplach jest zapisywany przebieg oprócz oczywiście głównego licznika?

  8. #8
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    w komputerze silnika , w zegarach nie problem zmienić

  9. #9
    Adam007
    Gość

    Domyślnie

    Z tym Vinem to jest różnie, też czasami nie podaje bo niektórzy zbieranie vinu traktują jak sport. Ile razy podawałem i samochód miał idealną historię to nawet ciężko było komuś oddzwonić i dać informację zwrotną co nie pasuje.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •