Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Ford S-Max 2.0 1996 - Nowy Sącz

  1. #1
    MalyJack
    Gość

    Domyślnie Ford S-Max 2.0 1996 - Nowy Sącz

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka: Ford

    VIN: WF0SXXGBWS6A51337

    Model: S-Max

    Silnik: 2.0

    Rocznik: 1996

    Miejscowość: Nowy Sącz

    Nazwa komisu: Quattro

    Link do ogłoszenia: http://olx.pl/oferta/ford-s-max-2-0t...tml#8f46a16324

    Treść: Zadzwoniłem pod podany numer chcąc dowiedzieć się czegoś więcej przede wszystkim na temat dokumentów. Człowiek, który odebrał, poinformował mnie, że książka serwisowa będzie dopiero w piątek (?) - bo poprosiłem o jej skan. Na moją prośbę o przesłanie (zdjęć, skanów) dokumentów potwierdzających deklarowane serwisowanie w ASO - stwierdził, że żadnych dokumentów nie będzie przesyłał, bo są jego własnością i można sobie sprawdzić samemu w serwisie (?). Na pytanie w jakim, nie potrafił mi odpowiedzieć.
    Z bólem podyktował mi VIN.
    Ogólnie rozmowa... jak bym mu jakąś krzywdę robił... Stwierdził, że najlepiej przyjechać na miejsce...
    ??? (400 km - po takim zachęcającym wstępie!?)

    Podoba mi się to auto mimo, że przebieg raczej kręcony, nawet żona zaakceptowała kolor... ale komis... jakbym rozmawiał nie ze sprzedawcą, a urzędnikiem państwowym.

    Chyba szukam dalej...

  2. #2
    Starszy użytkownik Avatar noto
    Zarejestrowany
    sty 2012
    Postów
    833
    Podziękowano Thanks Given 
    158
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Jak ktoś Ci robi problemy z tak podstawowymi rzeczami to chyba odpowiedz jest prosta co zrobić.

  3. #3
    Stworek
    Gość

    Domyślnie

    Najczęściej handlarze są bardzo "słodcy " przez telefon... no a jesli ten jest cwaniak przez telefon, to raczej na miejscu milszy nie będzie Książka w piątek bo się wypełnia zapewne :P Jeśli gosciu kręci z papierami, przebiegiem... to zapewne z innymi rzeczami też - moim skromnym zdaniem jechać 400 KM po takiej rozmowie to szkoda czasu, nerwów i pieniędzy. Pozdrawiam

  4. #4
    MalyJack
    Gość

    Domyślnie

    Tak sobie pomyślałem, że chłopaki dopiero tworzą dokumenty. I w tej sytuacji szukam dalej, śmierdzi na odległość... Dzięki!

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •