Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: VW Passat b5 FL 1.9 tdi 2002 - Goczałkowice-Zdrój

  1. #1
    Hozar
    Gość

    Domyślnie VW Passat b5 FL 1.9 tdi 2002 - Goczałkowice-Zdrój

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka: VW

    VIN: WVWZZZ3BZ2E259868

    Model: Passat b5 FL

    Silnik: 1.9 tdi

    Rocznik: 2002

    Miejscowość: Goczałkowice-Zdrój

    Nazwa komisu: AUTO KOMIS "FOKS"

    Link do ogłoszenia: http://foks.gratka.pl/ogl/20664445.h...ae93a66d7569,3

    Treść: Witam, czy ktoś coś może napisać na temat tego komisu i samochodu?

  2. #2
    Kris75
    Gość

  3. #3
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1,069
    Podziękowano Thanks Given 
    28
    Podziękowano Thanks Received 
    9
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Ja naprawdę jestem daleki od zachwytów nad "TDI-kiem 130-tko w Hajlajnach Wytarta Alkantara Full" ale to jest taki golas że na kilkanaście B5 to takiego nigdy nie miałem nawet w przedlifcie Najniższy możliwy pakiet z dodaną wyłącznie klimą manulną no i ta kierownica która tutaj stała się z fabrycznej czarnej plastikowej, szarą skórzaną chyba pod brak zużycia tym jakże niskim przebiegiem mającym chyba wyłącznie uzasadnienie dla ceny

  4. #4
    Hozar
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki Kris za linka ciekawe za sprawą czego cena w miesiąc urosła o 4 tys.. Nie wiem czy śmiać się czy płakać, dobrze że powiedziałem ojcu żeby się wstrzymał z zakupem bo był skłonny żeby dziś jechać i to kupić..

    Bartek ja tam się na wyposażeniu Passerati nie znam :P
    Sam mam od zeszłego roku b6 w benzynie i o tym że mam właśnie wersje o której wspomniałeś to dowiedziałem się przy kupnie alufelg od gościa z forum, który jak u niego byłem to zaczął się zachwycać tym że u mnie jest grzanie tyłka, skórzana kierownica, skóry itp. a on u siebie tego nie maił i że ja mam napewno wersje HL

    Suma summarum dzięki za odpowiedzi i tobie Kris jeszcze raz za linka Ciekawe co by powiedzieli jak bym przyjechał i powiedział że jestem z ogłoszenia, tylko że tego z czerwca

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •