Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: BMW E46 318I CABRIO N42B20 2004 - Raszków

  1. #1
    norbertEOP
    Gość

    Domyślnie BMW E46 318I CABRIO N42B20 2004 - Raszków

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka: BMW

    VIN: WBABY71030PP41465

    Model: E46 318I CABRIO

    Silnik: N42B20

    Rocznik: 2004

    Miejscowość: Raszków

    Nazwa komisu: -

    Link do ogłoszenia: http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3...-ID6ytXdW.html

    Treść: Witam, tak jak Państwu wspominałem w ostatnim temacie mocno poszukuję Cabrio e46. Dziś pojawiło się nowe ogłoszenie i jestem mocno ciekawy co sądzicie o tym aucie? Wiem, że jest do delikatnych poprawek lakierniczych, ale myślę, że z tym dam sobie radę. Połączenie kolorystyczne jest idealnie dla mnie więc trochę się podpaliłem. Jak zwykle z góry dziękuje za pomoc.

  2. #2
    Starszy użytkownik Avatar marcingaw
    Zarejestrowany
    mar 2015
    Skąd
    Kraków
    Postów
    337
    Podziękowano Thanks Given 
    19
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Słaby i kiepski silnik.
    Za dobre cabrio w PL trzeba dać od 30000 w górę. Także cena jest dość niska. Poza tym cabrio na chwilę obecną wartość pojazdu tylko wzrasta.

  3. #3
    norbertEOP
    Gość

    Domyślnie

    Witaj, nie zależy mi na silniku. Miałem kiedyś coupe z tym silnikiem i dobrze je wspominam. Posiadam drugie auto, które użytkuję na co dzień więc cabrio będzie do wypadów raz na jakiś czas.

  4. #4
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    śmiem wątpić że to tylko kosmetyka i nie jest już podszykowne przy tej cenie za 2004

    tu będzie miał jeden user coś takiego
    https://www.facebook.com/vitoocars/p...type=3&theater

  5. #5
    norbertEOP
    Gość

    Domyślnie

    Piękne Cabrio Panie Adminie, ale uparłem się tylko na ciemny kolor z jasną tapicerką. Zawsze mi się podobało to połączenie, a nigdy nie mogłem zakupić czegoś takiego. Rok temu szukałem BMW E60 czarno/jasnej, skończyło się na granatowo/szarej. Więc tym razem już nie odpuszczę, ale wielkie dzięki za info. Może coś obije się jeszcze o oczy i uszy.

  6. #6
    Starszy użytkownik Avatar marcingaw
    Zarejestrowany
    mar 2015
    Skąd
    Kraków
    Postów
    337
    Podziękowano Thanks Given 
    19
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Norbercie...
    Moje osobiste spostrzeżenie jest takie:
    Mieć BMW z kiepskim silnikiem i kiepskim wyposażeniem to tak jak iść z *****ą na ryby...
    Nie po to ją masz...

    Jeżeli auto będzie użytkowane sporadycznie czy też weekendowo to bym się nie ograniczał.
    To auto ma dawać radość z jazdy a nie pełzania.

  7. #7
    norbertEOP
    Gość

    Domyślnie

    Jak najbardziej rozumiem Marcin twoje spostrzeżenia, mam E60 545i (defacto, również prześledzone na bezwypadkowe) daje ogromną radość zjazdy. Chętnie kupiłbym 3,0 albo 2.8, niestety budżet na to auto dość ograniczony. Pytanie czy potrzebuję takiego motoru do Cabrio? Przeglądam chyba wszystkie możliwe strony z ogłoszeniami i do większego silnika spokojnie 5-10 tys. trzeba dołożyć. Nic przemyślę temat, jak będzie chwila czasu w niedziele podjadę - chociaż kawałek mam dlatego założyłem temat. Dzięki jeszcze raz za opinie. Gdyby ktoś już oglądał będę wdzięczny za post.

  8. #8
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Te auto kosztuje 19k na bank kilka tysi pójdzie w remont, ona dostała przodem bankowo, plus opłaty = oszczędność dwóch trzech tysięcy jak kupno całej, sprzedawałem kiedyś e46 cabrio 1,8 uwaga dwa lata, żeby było śmieszniej poszła w listopadzie można powiedzieć w mega promocji. Mało jest chętnych na cabrio od bmw z czterema cylindrami.
    "rozczarowanie kiepską jakością zakupionego pojazdu zawsze jest silniejsze od radości z jego niskiej ceny"

  9. #9
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1,069
    Podziękowano Thanks Given 
    28
    Podziękowano Thanks Received 
    9
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Panowie Raszków jest jakąś wioską pod Ostrowem Wlkp. czyli polską stolicą okazji wyrwanych wprost z francuskiego złomowiska I samochód oczywiście z Francji, do tego tradycyjne dla tego regionu do lekkich poprawek czytaj podrzeźbiony na mniej uszkodzony z bardziej bo w 100% bezwypadkowość i tak by nikt tam nie uwierzył Najlepsza jest ta nalepka nie zdjęta z tylnego błotnika z kodami identyfikacji na złomowisku lub placu firmy ubezpieczeniowej :lol Ten brak zdjęcia lewego przodu też raczej nie jest przypadkowy.
    Generalnie jeżeli szukasz normalnego samochodu to zapoznaj się z mapą "zagłębi" handlu ulepami różnymi bo masz w takich kierunkach jakieś "szczęście" i jak nie Gubin to Radom, a wyprawy tam to przeważnie stracone pieniądze i czas
    Ostatnio edytowane przez Bartek28 ; 23-07-16 o 21:30

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •