Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 46 do 52 z 52

Temat: Problemy userów z www.bezwypadkowy.net

  1. #46
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krisss Zobacz post
    Może w takim razie połączyć siły i skupić się nad rozwojem jednego forum?
    Jak łatwo się domyślić mam na myśli to tutaj: ma więcej userów, dłuższą historię, poza tym byłes skłonny oddać nam działające już forum. Może w takim razie przekierować twoją domenę na nas, zamknąć forum (oszczędności), a siły, czas i energię poświęcisz na rozwijanie tego forum? W końcu cel mamy wspólny.
    Równie dobrze mogą tak samo Ci odpisać
    Chyba niestety konkurencja tu będzie musiała zadziałać - tak jak to się stało np. z portalem - www.sprawdzamy-auto.pl
    Musimy po prostu udowodnić ludziom że jesteśmy najlepsi i bezkonkurencyjni
    Nasi rywale będą chcieli zrobić pewnie dokładnie to samo, a na tym może TYLKO SKORZYSTAĆ zwykły człowiek - więc jest to po prostu dobre.
    Możemy również działać ZESPOŁOWO, miejsca na rynku jest na oba portale i pewnie jeszcze kilka podobnych.
    Ja jestem zdeklarowanym zwolennikiem www.bez-wypadkowe.net i tego nic nie zmieni

  2. #47
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    SUKCES ma zawsze wielu Ojców ....oraz chętnych do podpięcia się pod jego sztandary !!
    Co zaś się tyczy połączenia sił to z doświadczenia wiem , że jest to na dzień dzisiejszy najmniej prawdopodobne ....( typowa polityka - brak TRZECIEGO poważnego konkurenta )

    Jestem przekonany , że zdrowa rywalizacja oparta na stosunkach partnerskich obu tematycznie Forum przyniesie tylko wymierne korzyści dla userów ......a Czas najlepiej segreguje i ukazuje czyjeś intencje .
    Natomiast user jest wyborcą a nie Administracja i to On wcześniej czy póżniej zadecyduje kto zostanie a kto padnie ....

  3. #48
    Starszy użytkownik Avatar actchris
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    488
    Podziękowano Thanks Given 
    14
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krisss Zobacz post
    Może w takim razie połączyć siły i skupić się nad rozwojem jednego forum?
    Jak łatwo się domyślić mam na myśli to tutaj: ma więcej userów, dłuższą historię, poza tym byłes skłonny oddać nam działające już forum. Może w takim razie przekierować twoją domenę na nas, zamknąć forum (oszczędności), a siły, czas i energię poświęcisz na rozwijanie tego forum? W końcu cel mamy wspólny.
    http://www.bezwypadkowy.net - Razem użytkowników: 1289
    http://bez-wypadkowe.net - Użytkowników 311

    Tak więc użytkowników mamy więcej.

    Druga sprawa to to jak zostaliśmy potraktowani przez wasze szefostwo + kilku userów raczej na chwilę obecną wyklucza połączenie ... sorry mieliśmy dobre chęci ale nie pozwolimy sobie na obrazę.
    Idąc dalej nas stać na prowadzenie strony i dalszy jej rozwój o czym napisaliśmy kiedyś w propozycji oddania wam domeny (my finansujemy serwery, budowę strony itp. i z biegiem czasu dzielimy koszty bo za darmo to nawet wpiedol trudno dostać)

    Poza tym nie ma problemu żebyście kopiowali nasze perełki głównie z USA i Canady bo do tego mamy własne opracowania na wyszukiwanie perełek, jedyna prośba to załączenie lina skąd jest źródło. Kris75 wie które to są perełki i można je przewalać tutaj w końcu takie informacje mają służyć tym co szukają aut a nie twórcą strony.

    Oba fora jak dla mnie na obecny czas mają miejsce bytu ponieważ u nas są w zasadzie głównie konkretne informacje na temat szrotów albo przewałek za to u was oprócz informacji j/w (dużo mniej, może na razie bo niedawno był restart) jest dozo tak zwanego off-topa i klimatu luźnych rozmów co też ludzi przyciąga w tym mnie bo lubię poczytać OT na różnych forach.

    Wydaje mi się że zamiast głupich wycieczek pod naszym adresem powinniśmy współpracować bo obie strony mają w sumie ten sam cel a czyja jest lepsza czy gorsza ... szczerze, mnie to wali ... ważne że są ludzie którzy potrzebują takich informacji dostają ze zarówno u nas jak i u was.
    Member od: www.bezwypadkowy.net
    VIN search engine: www.autobaza.pl

  4. #49
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    www.bezwypadkowe.net - razem użytkowników: 76455
    najwięcej użytkowników aktywnych: 13868
    aktualnie na forum: 1458 użytkowników...

    Panowie - takie wyliczanie nam naprawde nie jest potrzebne...
    Startujemy na razie, zobaczymy za jakiś czas.
    Działajmy razem, a nie przeciwko sobie.
    Ja dziękuję za udostępnienie igiełek ze Stanów, może to nie jest jeszcze to, co oferował PABLO, ale powolutku ruszamy.
    Nie ma co ukrywać, że na razie to troszkę kulawo wychodzi, ale z każdym dniem userów przybywa.
    Na poprzednim forum nie przekroczyliśmy magicznej liczby 100 tys zarejestrowanych użytkowników. Sam serwis był warty w końcowym momencie ponad 40 tys zł. Więc warto było. I teraz też warto go odbudowywać.

  5. #50
    Starszy użytkownik Avatar actchris
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    488
    Podziękowano Thanks Given 
    14
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Dokładnie, trzeba działać razem żeby nie nikt potem nie dostał takiego kwiatka jak ja tak więc róbmy dalej to co robimy bo wszyscy dążymy do tego samego celu. Poza tym jak widać na załączonym obrazku policja jednak powoli bierze się za przekrętasów Mój po wizycie na policji okazał się tylko walony nieznacznie o czym wiedziałem bo miernik lakieru nie kłamie licznik pewnie też przekłamuje ...


    Ostatnio edytowane przez actchris ; 19-10-10 o 09:20
    Member od: www.bezwypadkowy.net
    VIN search engine: www.autobaza.pl

  6. #51
    Sherlock
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał actchris Zobacz post
    http://www.bezwypadkowy.net - Razem użytkowników: 1289
    http://bez-wypadkowe.net - Użytkowników 311

    Tak więc użytkowników mamy więcej.

    Druga sprawa to to jak zostaliśmy potraktowani przez wasze szefostwo + kilku userów raczej na chwilę obecną wyklucza połączenie ... sorry mieliśmy dobre chęci ale nie pozwolimy sobie na obrazę.


    Wydaje mi się że zamiast głupich wycieczek pod naszym adresem powinniśmy współpracować bo obie strony mają w sumie ten sam cel a czyja jest lepsza czy gorsza ... szczerze, mnie to wali ... ważne że są ludzie którzy potrzebują takich informacji dostają ze zarówno u nas jak i u was.
    Koledzy z sąsiedniego forum jak już podreperowaliście swoje ego to przejdzcie już do tego co Wam się wydaje.....
    Czytanie co kawałek jak to zostaliście urażeni , obrażeni itd robi się nudnawe nawet w Hyde parku.
    Ostatnio edytowane przez Sherlock ; 19-10-10 o 21:07

  7. #52
    Legato
    Gość

    Domyślnie

    Od wszelakich walk wolę współpracę. Zatem niech nasze fora się uzupełniają. To ile userów mamy teraz nie ma znaczenia, ważna jest zawarta treść i przydatność forum.
    Wy też możecie pobierać informacje z naszego forum z zachowaniem odnośnika do źródła.
    Pozdrawiam

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •