Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 52

Temat: Problemy userów z www.bezwypadkowy.net

  1. #16
    Starszy użytkownik Avatar actchris
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    488
    Podziękowano Thanks Given 
    14
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kris75 Zobacz post
    Po to to robi, aby o drugim forum też było głośno - jasne?
    I spokojna Twoja rozczochrana Darku - moja wina - mogłem od razu podać źródło.
    Ale zabolało mnie, jak Wy od nas kolego noozy też ściagilście i nie było słowa...
    Kris nie my a użytkownicy którzy o ile się mylę mogą pisać gdzie im się chce. Mi chodziło tylko o raporty generowane przez system (specjalne skrypty napisane przez nas w tym celu) i tu nie ma problemu jak napisałem ale po prostu wzmianka o źródle była by wskazana.

    taketam sorry masz rację że był błąd, nie był zamierzony i został poprawiony. Przyznaję się bez bicia nasza wina PRZEPRASZAM.

    liliotom nie wiem ja to tylko moderuję w wolnej chwili, powiem tak nie wiem nie znam się zarobiony jestem ... od tego jest noozy

    Patch --- no comments
    Member od: www.bezwypadkowy.net
    VIN search engine: www.autobaza.pl

  2. #17
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    A co za różnica - skąd wiem że to generuje SYSTEM? I czemu z drugiej strony tak to tłumaczysz kolego, a od nas wymagasz wzmianki?

  3. #18
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Własny skrypt to jednak zawsze własna krwawica więc rozumiem uwagi autora .


    PS w temacie toyoty jeszcze jakieś odłamkowe po tej sprawie zostały, może warto wywalić. Jak coś to ten post do usunięcia.
    pzdr.

  4. #19
    Starszy użytkownik Avatar actchris
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    488
    Podziękowano Thanks Given 
    14
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Stąd że Ci to napisałem .... dla czego chcę wzmianki o tych raportach ?? bo wymagały zarwania full nocek żeby napisać skrypty do tego i dzięki takiemu systemowi u nas są wpisy o igiełkach a u was z czego co widzę to na razie większość postów to głupie kłótnie i przeklejki z innych stron ... chyba dużo nie wymagam a właściwie proszę o małą wzmiankę o źródło wiadomości za trud włożony w ten system. Nie kłóćmy się bo to zaczyna być już powoli żenujące ... wydawało mi się że obaj chcemy tego samego czyli informowania ludzi o grożących im wpadkach przed kupnem auta. Ja jak i nozzy nic nie przklejaliśmy z waszego forum bo uważam że nie na tym ma to polegać.

    Jasne, ja kończę ten temat i inne powiązane ... OT
    Ostatnio edytowane przez actchris ; 14-10-10 o 22:52 Powód: OT
    Member od: www.bezwypadkowy.net
    VIN search engine: www.autobaza.pl

  5. #20
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Actchris - chyba już wszystko jest jasne? Proszę, nie ciągnijmy tego.

  6. #21
    Starszy użytkownik Avatar PathLiner
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Postów
    1,128
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    A ja mimo wszystko chciałbym się dowiedzieć -- dlaczego ktoś rejestruje niemalże identyczną domenę (gdy właściwa wciąż była działająca) i teraz stawia na niej forum o TAKIEJ SAMEJ tematyce. Za 50 lat nikt nie będzie pamiętał tych faktów. Różnie historia lubi się toczyć. Na spokojnie porozmawiajmy. Bez zarzucania komuś braku kultury w momencie gdy nie ma do tego podstaw. Uda się?

  7. #22
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Znowu wyjdę na tego złego ale powiem tak - prawo tego nie zabrania a rynek nie lubi pustki Tyle. Nasze było w rozsypce i chłopaki szybko zadziałali za to szacun. Minus za literówkę. Ogólnie to tamte forum mnie osobiście nie przekonuje ze względu na brak klimatu, który w końcu tworzą ludzie. Dość emocji na dziś. Dobrej nocy.

  8. #23
    blanker
    Gość

    Domyślnie

    ja powiem tylko jedno - takich ludzi jak u nas na forum - nie ma niegdzie indziej - i nawet proby podszycia sie pod nazwe starego forum - tego nie zmienia amen.

  9. #24
    temedes
    Gość

    Domyślnie

    Jedni kupują kosiarkę "Boscha" a inni "Buscha", jedni docenią muzykę ze sprzętu yamahy/technicsa a innym wystarczy yumaha albo tachniks. Zawsze to trochę zalatuje mimikrą pasożyta.

  10. #25
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał takietam Zobacz post
    Skoro już się tu Panowie pojawili to może warto powiedzieć o małej literówce:
    http://bezwypadkowy.net/forum/3-powi...&limitstart=10 - przez 3 miesiące witaliście wszystkich na BEZWYPADKOWE.NET (nagłówek w odpowiedziach nie zmieniony) ludziki logowali się i gratulowali, że nadal działacie, aż w końcu ktoś zwrócił uwagę na przejęzyczenie.

    W sumie mała rzecz ale... Teraz jednak chyba warto, żeby każdy skupił się na swojej pracy a czas pokaże co będzie.
    pzdr.
    No tak mi się krew gotowała że musiałem im to wytknąć. To jest moje konto, które było używane na czas kryzysu z naszym forum Ale oczywiście już działam tylko tu na bez-wypadkowe.net

  11. #26
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Trzymajmy się FAKTÓW ....a nie przypuszczeń o "dobrej woli" i "pomocnej dłoni"

    Wypracowany dwuletni styl STAREGO forum jest niezaprzeczalnym osiągnięciem czegoś co powstało spontanicznie na tak szeroką skalę ...ZAZDROŚĆ nigdy nie jest dobrym doradcą ...(delikatnie pisząc) ...a jeśli chodzi o ludzi to mają prawo wyboru ( jak każdy wolny człowiek) ...co nie zmienia FAKTU iż większa oglądalność czy poczytność zawsze jest tam gdzie mają znane i lubiane osobowości - indywidualnosci .....ponoć takie odwieczne prawo wolnego rynku gdzie każdemu wolno próbować .

    PS;
    Przysłowie mówi , że ..."przyjaciół poznaje się w biedzie" ....no dobra OK" ... ale jak rozpoznać przyjaciela od dwulicowca lub lichwiarza ???
    Odp;
    Daj mu władzę ; wypij z nim 2 litry wódki ; lub pomieszkaj rok pod wspólnym dachem za zgranicą

  12. #27
    Legato
    Gość

    Domyślnie

    Kmmm... to może teraz ja.

    Stare bezwypadkowe.net powstało w 2008 i było pierwszym tego typu forum. Później powstawały tylko "klony" próbujące upodobnić się w tematyce.
    Oczywiście nie można zabronić konkurencji ale wtedy byliśmy nie do pobicia. Z tego co pamiętam mieliśmy ponad 40.000 userów. Nagły wzrost nastąpił po emisji programu w TVN Turbo o bezwypadkowe.net. Forum padło i straciliśmy rzesze użytkowników. Niestety nie wiem jaki % z nich byli to czynni użytkownicy. Ważne, że ci którzy mieli przetrwać, przetrwali. Przez te lata zawiązały się znajomości realne i te wirtualne oraz powstał - jak to nazwał takietam - klimat tworzony przez ludzi. Szkoda, że osobiście znam tylko Andrebara.

    Kolega actchris pisze
    że a u was z czego co widzę to na razie większość postów to głupie kłótnie i przeklejki z innych stron
    Nie wszystko da się zrobić automatem. Nasze forum może i jest zasilane starą metodą ale jest to pewna forma tworzenia dokumentacji która tak na prawdę nie zniknie po zniknięciu ogłoszenia. Poza tym użytkownicy wnoszą swój wkład, wysiłek czas w życie i rozbudowę forum odnosząc satysfakcję i zadowolenie czego o automatach nie można powiedzieć.

    Fakt, dostałem od Was propozycję i przyznam, iż nawet jej nie rozważałem bo moim celem nie było przejście do powstałej konkurencji lecz odbudowanie czegoś co ma korzenie. Tymi korzeniami są nasi stali i wierni forumowicze. "Głupie" kłótnie też są i tego forum nie uniknie - tacy są ludzie.

    Dziękuję im za to Legato

  13. #28
    Kris75
    Gość

    Domyślnie



    Za to Cię właśnie ... lubię
    Wyściskałbym Cię kolego

  14. #29
    blanker
    Gość

    Domyślnie

    Spoko - czas pokaze - kto byl szczery i mial szczere intencje - tak jak pisze Andre. Na nasladownictwie i kserowaniu jeszcze nikt daleko nie zajechal ... Nasza sila sa ludzie ...

  15. #30
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał noozy Zobacz post
    No póki co jak widzisz nasze forum działa charytatywnie i nie czerpie korzyści finansowych i nie widzę żadnego powodu, aby to zmieniać.
    Sentymentu nie było bo jak kupowałem domenę to nawet nie wiedziałem że takie forum istnieje bo szukając domeny dla siebie wpisując adres starego forum wywalał błąd połączenia - to się zmieniło z czasem jak został zmieniony serwer (tyle że to już było po fakcie).
    Co jest celem forum? - służenie dobru społecznemu tak jak w przypadku tego forum z tym że u nas przynajmniej ludzie znajdują to po co tam wchodzą, a żeby było jeszcze zabawniej to napisaliśmy masę skryptów ułatwiających sprawdzenie historii pojazdu - to wszystko ZA FREE.
    Po co? Po to żeby ludzie nie dali się nabijać w butelkę z pięknymi bezwypadkowymi autami wyklepanymi z kilku.
    Cytat Napisał takietam Zobacz post
    Skoro już się tu Panowie pojawili to może warto powiedzieć o małej literówce:

    http://bezwypadkowy.net/forum/3-powi...&limitstart=10 - przez 3 miesiące witaliście wszystkich na BEZWYPADKOWE.NET (nagłówek w odpowiedziach nie zmieniony) ludziki logowali się i gratulowali, że nadal działacie, aż w końcu ktoś zwrócił uwagę na przejęzyczenie.

    W sumie mała rzecz ale... Teraz jednak chyba warto, żeby każdy skupił się na swojej pracy a czas pokaże co będzie.
    pzdr.
    Ze swojej strony popieram zdanie PathLiner'a. Dla mnie to są kpiny. Przecież taką domenę można odzyskać, bo nie będziemy mieć problemu z udowodnieniem, że my byliśmy wcześniej, a poza tym, jak widzę bezwypadkowy.net "celowo" wprowadzał w błąd, na co wskazuje takietam. Nie ma sentymentu, spróbujcie założyć domenę podobną do domeny znanej marki, różniącą się 1 literą, stwórzcie serwis w tej samej tematycie i macie prze...ne

    Dowody mówią same za siebie, że to jest celowe działanie, nastawione na pozyskanie maksymalnej ilości userów (a potem może i kasy)!

    Powiedzcie mi jeszcze, że na INSPEKCJE też sami wpadli...

    Nawet to ich LOGO jest dziwnie BARDZO podobne do tego, które zrobiłem jako propozycja dla naszego forum
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 16-10-10 o 18:22
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •