Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Fiat Idea 1,4 16V B 2007 - Chrzanów

  1. #1
    Loko
    Gość

    Domyślnie Fiat Idea 1,4 16V B 2007 - Chrzanów

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka: Fiat

    VIN: -

    Model: Idea

    Silnik: 1,4 16V B

    Rocznik: 2007

    Miejscowość: Chrzanów

    Nazwa komisu: SKINDER

    Link do ogłoszenia: http://otomoto.pl/oferta/fiat-idea-1...-ID6yiotl.html

    Treść: Witam !
    Piszę z prośbą w kierunku ludzi którzy są w pobliżu przejazdem lub tam mieszkają a do tego dysponują chwilką wolnego czasu i chęci :-D a także do tych którzy są w stanie mi pomóc nie wychodząc z przed komputera.
    Jest to najdroższa oferta z otomoto z tym silnikiem którego poszukuję lecz wiem że to żaden wyznacznik jakości produktu więc pytam was drodzy forumowicze,co o tym sądzicie?
    Dodam że nie jestem turbo wymagającym osobnikiem i rozumiem że auto jest używane i może nosić ślady używania ale takie rzeczy jak angol,ćwiara,każdy element w innym odcieniu,krzywa płyta podłogowa czy rdza wykluczają to auto w tym przedziale cenowym.
    Bardzo proszę o wasze opinie w temacie.

  2. #2
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Coś bok kierowcy mi się nie podoba - drzwi i przedni błotnik.
    Wytarta gałka zmiany biegów.
    Załatw VIN, to może coś się wygrzebie...

  3. #3
    Loko
    Gość

    Domyślnie

    Mi rzuca się w oczy widocznie inny odcień zderzaka przedniego i rozgrzebany kokpit od strony pasażera przedniego na wysokości kostek siedzącego,co do gałki i schodzącego z niej lakieru to naprawdę mnie nie dziwi,widziałem jak to jest fabrycznie zrobione i naprawdę nie ma się co dziwić że schodzi...Co do przednich drzwi i błotnika o którym pisałeś to szczerze powiem że ni huhu nie widzę różnicy ale o ile mechanikę sobie mogę sprawdzić sam to przy blacharce zawsze coś przeoczę
    Jeśl chodzi o Vin to proszę : ZFA35000000158382 (sprawdziłem na eperze czy kolory poszyć wnętrza się pokrywają z tym co na zdjęciach i raczej vin jest z tego auta bo wszystko się ładnie pokrywa) Dodam że dzwoniąc po vin zostałem kulturalnie przywitany a to co potrzebowałem dostałem po pięciu minutach MMS-em.Kolego Kris75 będę niezmiernie wdzięczny jeśli będziesz w stanie wyciągnąć coś więcej z tego vin-u

  4. #4
    Starszy użytkownik Avatar don12
    Zarejestrowany
    sie 2015
    Skąd
    Kraków
    Postów
    589
    Podziękowano Thanks Given 
    9
    Podziękowano Thanks Received 
    11
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    15830 km - 23.12.2008
    Pozdrawiam
    Michał "Don12"
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    PROFESJONALNE INSPEKCJE AUT PRZED ZAKUPEM
    MAŁOPOLSKIE, ŚLĄSKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE, PODKARPACKIE
    http://www.sprawdz-auto24.pl
    [email protected]

    > Cała oferta <

  5. #5
    Loko
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał don12 Zobacz post
    15830 km - 23.12.2008
    Dość bezpośrednia odpowiedź...
    Czyli jeśli rozumiem to jest to jedyny wpis serwisowy i auto od nowości było tylko na jednym przeglądzie w ASO ???

  6. #6
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Nie, to jest centralna baza Fiata, w której są na dobrą sprawę głównie naprawy gwarancyjne i akcje serwisowe.

  7. #7
    Loko
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wojtek69 Zobacz post
    Nie, to jest centralna baza Fiata, w której są na dobrą sprawę głównie naprawy gwarancyjne i akcje serwisowe.
    Dzięki za odpowiedź,czyli coś się sypło ale naprawili/wymienili,to przynajmniej tym autem ktoś do serwisu jeździł...
    Moje pytanie brzmi:Czy jest możliwość otrzymania większej ilości danych czy już po prostu więcej nic nie ma w systemie i nie ma się co łudzić...
    Mimo wszystko kolego Don12 dziękuję za odpowiedź

  8. #8
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Nikt w PL nie będzie miał żadnych późniejszych wpisów, tylko ewentualnie zagraniczne ASO, które go serwisowało.

  9. #9
    jakubwawa
    Gość

    Domyślnie

    Jeżeli to jest najdroższa oferta Fiata Idea 1.4 16 V to strach spojrzeć na tańsze. To jest sympatyczne miejskie autko które z zasady ma przebiegi rzędu 8-15 tys km rocznie, czyli ten egzemplarz był bardzo intensywnie użytkowany. Bardzo uboga wersja i dośc zmęczona na ten przebieg.
    Słusznie że szukasz Idei z tym silnikiem ale zwróć uwagę na kłopoty z komputerem umiejscowionym na głowicy , gdzie jest on intensywnie podgrzewany. To chyba jedyna poważna wada tego auta. U nas w rodzinie Idea żony ma liczniku 90 tys km ( z 2004 r) i wymieniany był tylko jeden czujnik parktronica oraz naprawiany wspomniany komputer ( 300 zł).

    Patrz bardziej na stan auta i wyposażenie a nie na rocznik.

    Acha i jeszcze dwa słabe miejsca: rdzewieje dolny, wewnętrzny kant klapy bagażnika, oraz pojawia się woda w tylnych lampach.

  10. #10
    Loko
    Gość

    Oko

    Byłem z bratem po niżej wymienionego Fiata i muszę powiedzieć jedno GRUZ
    Auto praktycznie całe malowane a progi to z zaciekami...
    Plastiki zamalowane lakierem,wlew zamalowany podwozie zapylone,drzwi lewe tylne wymienione i bez wygłuszeń(podczas zamknięcia głuche klapnięcie i blacha faluje)rant wewnętrzny tylnej klapy-wychodzi rdza,maska rant wewnętrzny-wychodzi rdza,pod maską syf uszkodzona obudowa rozrządu,olej w silniku bardzo zużyty a na korku wlewowym bardzo dużo nagaru,wnętrze niedoprane,podłoga po ataku pleśni podsufitka cała w kropki brudu czy jakieś inne wykwity radio wytarte do gołego plastiku,i jeszcze powoli zaczyna do podwozia zabierać się kornik...Jednym słowem MASAKRA !
    Na szczęście w drodze powrotnej zajechaliśmy tak "z czapy" do pewnego Pana który miał do sprzedania jedyną w małopolskim pokrewną Lancie Musę z tym samym motorem,oprócz kilku malowań i końcówki drążka i zużytych opon ŻADNYCH zastrzeżeń,auto zostało kuponie.
    Mimo wszystko dziękuję za zainteresowanie w moim temacie.
    Właśnie dodałem do sprawdzenia Vin z zakupionej Musy i mam nadzieje że jakieś cuda nie wyjdą
    Pozdrawiam !

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •