Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Witam bardzo proszę o pomoc

  1. #1
    dominik656
    Gość

    Domyślnie Witam bardzo proszę o pomoc

    Witam dziś mija 22 dzień od kiedy Kupiłem samochód.
    W samochodzie miało być wszystko w porządku lecz co się okazuje po wróceniu samochodem do domu następnego dnia samochód przełączył się w tryb awaryjny podjechałem do mechanika okazało się że DPF więc kazałem go wypalić samochód nie chciał złapać temperatury co się okazało że termostaty były walnięte więc je wymieniłem po czym samochodzie został wypalony dpf komputerowo następna sprawa sprawdzam stan oleju a tu brak dolałem 1,5L i dopiero był stan po przejechaniu 300 km znów brak oleju ... i znów dpf zatkany ;/.
    Dziś wsiadam do samochodu a tu słychać nagle dwumas juz nie wiem co robić proszę o Pomoc czy mogę zwrócić ten samochód lub by sprzedający naprawił te usterki ??
    Samochód to BMW E91 gdyby kto mi rozkodował jeszcze numer vin ile samochód ma przejechane albo czy był bity a był na pewno ze względu na to że po dokładnym przyjrzeniu się jedna połówka rózni sie od drugiej a sprzedający mówił ze samochód nie był bity i w ogóle idealny stan miał być tak był przez 1 dzień ;/.
    BMW E91
    WBAVU31090KY50866

  2. #2
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •