Dacia Sandero Stepway
+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Dacia Sandero Stepway

Nowicjusz Widmo696 jest na dobrej drodze
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Dacia Sandero Stepway

Witam,

Jestem w trakcie poszukiwań auta do 20 tys. złotych, początkowo myślałem o Fordzie Mondeo Mk4, lecz nawet gdybym nagiął budżet do 22 tys nie znalazłbym dobrego egzemplarza, dlatego zacząłem szukać czegoś innego. Chciałem auto w benzynie i jako, że cenie sobie przestrzeń/komfort raczej sedana, choć fajnym hatchbackiem nie pogardzę jeśli ma być w lepszym stanie. Jestem naprawdę w kropce co warto chociaż jechać obejrzeć, przeglądam wszystkie marki, wszystkie modele czytam o nich i szukam czegoś odpowiedniego bo dla mnie to naprawdę spora kwota. Wczoraj natknąłem się na pojazdy z pod marki Dacia o nazwie Sandero (stepway - fajne, podoba mi się ten większy prześwit) Co prawda samochody nie są sedanami, ale wydaje się, że naprawdę bardzo fajnie wychodzą cenowo za ok. 20 tysięcy można kupić auto z 2011 roku. Silnik jaki by mnie interesował to 1.6, ale niestety dość mało informacji znalazłem o tym samochodzie, może ktoś z praktyki mógłby się wypowiedzieć o nim? Bo to chyba dość popularny silnik Renoault.
    Środek trochę trąci mi pandą, ale nie można mieć wszystkiego, wydaje się i tak fajne auto
    Obawy mam również takie, że te mieszczące się w moim budżecie to głównie ze Szwajcarii, bądź Niemiec.

Moderator+ Grzechu jest na dobrej drodze Avatar Grzechu
    Siła Reputacji
    11

Domyślnie

Szału nie robi, wyglądem nie jeżdzisz ale głównie dotykasz to auto wewnątrz, a we wnątrz to auto nawet pandzie nie doraska to pięt, dodatkowo nie masz budżetu na dobry bezwypadkowy egzemplarz, więc zejdz na ziemię, załóż temat jakie auto kupić, a chlopacy podpowiedzą może coś sensownego
    "rozczarowanie kiepską jakością zakupionego pojazdu zawsze jest silniejsze od radości z jego niskiej ceny"

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia