Witam,

Jestem w trakcie poszukiwań auta do 20 tys. złotych, początkowo myślałem o Fordzie Mondeo Mk4, lecz nawet gdybym nagiął budżet do 22 tys nie znalazłbym dobrego egzemplarza, dlatego zacząłem szukać czegoś innego. Chciałem auto w benzynie i jako, że cenie sobie przestrzeń/komfort raczej sedana, choć fajnym hatchbackiem nie pogardzę jeśli ma być w lepszym stanie. Jestem naprawdę w kropce co warto chociaż jechać obejrzeć, przeglądam wszystkie marki, wszystkie modele czytam o nich i szukam czegoś odpowiedniego bo dla mnie to naprawdę spora kwota. Wczoraj natknąłem się na pojazdy z pod marki Dacia o nazwie Sandero (stepway - fajne, podoba mi się ten większy prześwit) Co prawda samochody nie są sedanami, ale wydaje się, że naprawdę bardzo fajnie wychodzą cenowo za ok. 20 tysięcy można kupić auto z 2011 roku. Silnik jaki by mnie interesował to 1.6, ale niestety dość mało informacji znalazłem o tym samochodzie, może ktoś z praktyki mógłby się wypowiedzieć o nim? Bo to chyba dość popularny silnik Renoault.
Środek trochę trąci mi pandą, ale nie można mieć wszystkiego, wydaje się i tak fajne auto
Obawy mam również takie, że te mieszczące się w moim budżecie to głównie ze Szwajcarii, bądź Niemiec.