Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Potwierdzenie akcyzy - zefir 2

  1. #1
    booM
    Gość

    Domyślnie Potwierdzenie akcyzy - zefir 2

    Witam

    Czy to możliwe aby ściągnięte auto w pierwszym tygodniu października (minęło ponad 40 dni ) jeszcze nie było możliwości pobrania potwierdzenie akcyzy z programu zefir 2 ??

  2. #2
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Jak zapłacona to nie możliwe, gdzieś jest jakiś błąd
    "rozczarowanie kiepską jakością zakupionego pojazdu zawsze jest silniejsze od radości z jego niskiej ceny"

  3. #3
    Maryush
    Gość

    Domyślnie

    Trade coś niedawno wspominał, że z początku października nie miał jeszcze potwiedzeń. Wszystko przez problmy z wdrożeniem tego nowego systemu.

  4. #4
    booM
    Gość

    Domyślnie

    Podobno zapłacona tak twierdzi carpasja - przed chwilą sprawdzałem to brak potwierdzenia

  5. #5
    Starszy użytkownik Avatar czapaja
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1,232
    Podziękowano Thanks Given 
    199
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Możliwe i są takie problemy. AKC-u z momentu zmian systemu leżą gdzieś odłogiem i są wklpywane ręcznie. Te teraźniejsze idą w miarę na bieżąco.

  6. #6
    booM
    Gość

    Domyślnie

    oby to tylko opóźnienie z racji wdrożenia systemu zefir 2 , no cóż trzeba będzie podejść do Urzędu, aby przedłużyli miękki dowód rej. - o dwa tygodnie powinni bez problemu przedłużyć ?

  7. #7
    Starszy użytkownik Avatar czapaja
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1,232
    Podziękowano Thanks Given 
    199
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Zależy od urzędu - panstwo w państwie, ale probuj

  8. #8
    booM
    Gość

    Domyślnie

    napisałem do UC Kraków - aby sprawdzić czy faktycznie została ta akcyza zapłacona ( do ilu dni trzeba opłacić akcyzę 14?)

  9. #9
    Starszy użytkownik Avatar czapaja
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1,232
    Podziękowano Thanks Given 
    199
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Uc Krakow nic ci chyba nie powie, predzej Nowy Targ tam teraz wszystko jest kierowane. Tak do 14 dni od przekroczenia granicy.

    W razie czego tu nasz nr do Nowego Targu 182613232
    Ostatnio edytowane przez czapaja ; 12-11-15 o 13:44

  10. #10
    booM
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał czapaja Zobacz post
    Uc Krakow nic ci chyba nie powie, predzej Nowy Targ tam teraz wszystko jest kierowane. Tak do 14 dni od przekroczenia granicy.

    W razie czego tu nasz nr do Nowego Targu 182613232
    dzięki - gdyby jeszcze odbierali telefon

    a jakiś adres mail sprawdzony ? znam ten : [email protected]

  11. #11
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Mysle ze nie ma problemu z tym aby Bartek podeslal dowod wplaty akcyzy.

    U mnie byly z poczatku pazdziernika 11 sztuk zawieszonych w powietrzu, dopiero po mojej wizycie w UC w zeszlym tygodniu panie powprowadzaly dane ręcznie na podstawie wydrukowanych dowodów wpłaty.

    Zeby bylo smieszniej to na jednym zaswiadczeniu mam date zaplaty akcyzy 23-11-2015

  12. #12
    booM
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał unfaller Zobacz post
    Mysle ze nie ma problemu z tym aby Bartek podeslal dowod wplaty akcyzy.

    U mnie byly z poczatku pazdziernika 11 sztuk zawieszonych w powietrzu, dopiero po mojej wizycie w UC w zeszlym tygodniu panie powprowadzaly dane ręcznie na podstawie wydrukowanych dowodów wpłaty.

    Zeby bylo smieszniej to na jednym zaswiadczeniu mam date zaplaty akcyzy 23-11-2015

    a takie potwierdzenie zapłaty akcyzy od Bartka by wystarczyło ? akurat ustawiłem sobie na jutro rejestrację w komunikacji ?

  13. #13
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Ja miałem problem z kilkoma samochodami - brak potwierdzenia przez ponad miesiąc w systemie.
    Wizyta osobista w UC, opłata 17zł za każde auto i wydanie zaświadczenie, że akcyza została zapłacona, ale teraz uwaga nie w wersji elektronicznej, tylko zaświadczenie z UC, że niniejszy Naczelnik potwierdza, że zapłacone od auta takiego i takiego.
    Porozsyłane do klientów i telefony od 3 klientów, że wydział komunikacyjny nie respektuje czegoś takiego (1 w Oświęcimiu, 2 w Krakowie) i musi być jak w rozporządzeniu MF - tylko elektroniczne. Telefon do UC - czeski film, ale oni nic nie zrobią. Dumam co tu zrobić, wpadam na strone UC jeszcze raz wbijam VINy - Eureka - są, rozwiązało się
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  14. #14
    booM
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał tradelux Zobacz post
    Ja miałem problem z kilkoma samochodami - brak potwierdzenia przez ponad miesiąc w systemie.
    Wizyta osobista w UC, opłata 17zł za każde auto i wydanie zaświadczenie, że akcyza została zapłacona, ale teraz uwaga nie w wersji elektronicznej, tylko zaświadczenie z UC, że niniejszy Naczelnik potwierdza, że zapłacone od auta takiego i takiego.
    Porozsyłane do klientów i telefony od 3 klientów, że wydział komunikacyjny nie respektuje czegoś takiego (1 w Oświęcimiu, 2 w Krakowie) i musi być jak w rozporządzeniu MF - tylko elektroniczne. Telefon do UC - czeski film, ale oni nic nie zrobią. Dumam co tu zrobić, wpadam na strone UC jeszcze raz wbijam VINy - Eureka - są, rozwiązało się


    no to nie źle Bartek z Carpasja podobno że się pomylił i zły numer vin podał i zapłacił - wysłał do nich koręktę , także muszę poczekać jeszcze...

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •