Poka¿ wyniki od 1 do 15 z 80

Temat: "Auto z Serwisu" ul. p³ocka 107 W³oc³awek - 85-800 Bydgoszcz

Podgl±d dyskusji

Poprzedni Post Poprzedni Post   Nastepny Post Nastepny Post
  1. #27
    poszkodowany
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    witam, jestem w³a¶cicielem tej mazdy 6 i cos panowie moderatorzy pomylili. zdjêcia tej mojej mazdy 6 sa przy charaktrystycznym zamku pana Grz±dziela we w³oc³awku gdzie wszyscy handluj±cy robi± tu zdjêcia za wzglêdów estetycznych. Wiêc chyba na tej podstawie mnie panowie pomylili¶cie, ¿e po raz kolejny co¶ krêce albo zmieniam firme. Nie mo¿na tak ludzi szkalowaæ i oczerniaæ bez podstawnie, poniewa¿ sa na to paragrafy i mo¿ecie ponie¶æ przykre konsekwencje. wyja¶niam o co chodzi dalej. panowie ¿le wpisali vin sprawdzaj±c moja mazde 6 bo powinien byæ taki JMZGY19F251171957 , pietnasta litera powinna byæ 9 a u was jest 8. Dzwonicie z telefonu zastrze¿onego i po wypytaniu z góry zak³adacie bo jest jaki¶ wa³em na aucie. prosze ¿eby który¶ z panow do mnie zadzwoni³ i to wyja¶ni a wpis w wasz± strone usun±³, w przeciwnym razie podejme szeroki srodki nad ukaraniem winnym. Je¿eli jeste¶cie tego pewni ¿e mazda ma inny ni¿ w og³oszeniu przebieg to zg³o¶cie sprawe na policje i niech przyjad± do mnie na miejsce i sprawdzimy ten vin i ile auto ma przebieg. prosze o szybki odzew.

    poprawne og³oszenie mojej mazdy

    https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-...-ID6yIJ2r.html
    Ostatnio edytowane przez poszkodowany ; 13-01-17 o 18:33

Tagi dla tego tematu

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •