Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: HYUNDAI GENESIS COUPE - ciekawe ogłoszenie

  1. #1
    duszek
    Gość

    :) HYUNDAI GENESIS COUPE - ciekawe ogłoszenie

    Witam.
    Przeglądając allegro natrafiłem na te oto ogłoszenie. Zszokowało mnie ono strasznie a z uwagi że staram się zaglądać na to forum regularnie- to postanowiłem się nim z wami podzielić Szczerość sprzedającego moim zdaniem - 6+

    http://allegro.pl/hyundai-genesis-co...759124613.html

  2. #2
    rafix55
    Gość

    Domyślnie

    Rzeczywiście ciekawe.
    Szacunek dla gościa za prawdę. Nawet byłbym skłonny od niego kupić, gdybym akurat takiego szukał.

  3. #3
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Jestem ogromnym fanem tych ramek pod rejestracje AUTO CASCO BOSS AUTO MOTOR SPORT EUROPA zawsze się zastanawiałem skąd ten wybór haseł i co palił wybierający i co na to Hugo Boss.

  4. #4
    orzem
    Gość

    Domyślnie

    No unfaller, to troche danych o sprzedawcy. Auto casco - pewnie ma wykupione, Boss - moze jest jakims szefem, auto - no samochod, motor - z przodu/z tylu siedzi, sport - bo sportowe auto, no i Europa to oczywiste, skad pochodzi.

    Kiedys czytalem artykul o amerykanskich naukowcach, ktorzy stwierdzili, ze wszelkie napisy, naklejki, dodatki montowane na aucie okreslaja stan psychiczny wlasciciela. Im wiecej, tym gorzej

  5. #5
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    482
    Podziękowano Thanks Given 
    288
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    jedyne właściwe naklejki na ramkę są od cytryna i gumiaka
    https://www.facebook.com/CytrynGumia...type=3&theater

  6. #6
    Palestra
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał orzem Zobacz post
    Kiedys czytalem artykul o amerykanskich naukowcach, ktorzy stwierdzili, ze wszelkie napisy, naklejki, dodatki montowane na aucie okreslaja stan psychiczny wlasciciela. Im wiecej, tym gorzej
    Coś w tym jest,na samochodach prowadzonych przez starszych panów naklejek prawie brak.

  7. #7
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

  8. #8
    Maryush
    Gość

    Domyślnie

    roadkiller, ale ta tablica rej. to nie jest oryginał z WK, prawda? Coś czcionka za mała..

    Powiedz mi jaki sens ma montowanie takiego ucha z tyłu? Dremp czymś takim się jarał, ja kompletnie tego nie rozumiem. No czyba ze to jakieś nowoczesny hak do przyczepki

  9. #9
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    To nie jest oryginalna tablica rejestracyjna z WK. Ta Honda "dziewic" jest w wersji amerykańskiej i przez blendę nasza kwadratowa tablica nie wchodzi (załamywać nie można, prostokątna tym bardziej nie włazi).

    W sumie z takim tuningiem ją kupił, ucho jest może po to aby łańcuch od krów przywiązać jak na pole będzie targał Naklejki tylko sam podoklejał... Festyn

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •