kilka problemów natury technicznej pojawiło się w mojej foce. Pan google niestety nie jest jednoznaczny, więc postanawiam zadać pytania ekspertom:

1.Przy temperaturze bliskiej zera stopni foka odpala z problemami - nierówne obroty kopcówa z rury wydechowej. Drugie odpalanie i jest już ok, latem też jest ok. Świece żarowe zostały wymienione (166 tyś km) - po tej wymianie samochód stanął mi na drodze i został odholowany do serwisy Bosch Car Service. Tam zostało coś z komputerem zrobione (mówili że styki nie kontaktowały) i samochód odpałał jak marzenie w niskich temperaturach. Po 2 miesiącach byłem w górach temperatura spadła do zera i od tego momentu tez sam problem - pierwsze odpalanie z problemami.
Z tego co czytałem to może być problem z wtryskiwaczami. Macie jakieś doświadczenie z podobnym przypadkiem.

2 To może być teraz trywialne - w końcu zmieniłem opony na letnie i z kół wydobywa się huk - największy przy prędkości około 70-80 km/h. Pojechałem do serwisu i koła zostały wyważone oraz sprawdzili czy nie huczą łożyska lecz problem pozostał. Dodam, że opony będą teraz miały swój ostatni sezon. Czy może to być skutkiem złej zbieżności - opony które w zeszłym roku były na przedzie mają zjechany bieżnik po wewnętrznej strone.

Pozdrawiam
Damian