Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 28

Temat: Audi A3 1.9 TDI 2009 - Ostrołęka

  1. #1
    pmd
    Gość

    Domyślnie Audi A3 1.9 TDI 2009 - Ostrołęka

    Marka:
    Audi

    VIN
    WAUZZZ8P5AA036410

    Model:
    A3

    Silnik
    1.9 TDI

    Rocznik:
    2009

    Miejscowość:
    Ostrołęka

    Link do ogłoszenia:
    http://otomoto.pl/oferta/audi-a3-lad...tml#7c502ea885

    Treść:

    Witajcie,

    jestem zainteresowany zakupem tego auta, jednak podejrzanie niski przebieg nie pozwala mi stwierdzić, czy auto jest warte żądanej ceny. Czy ktoś ze znawców mógłby pomóc mi w zbadaniu stanu tego pojazdu? Chodzi o sprawdzenie numeru VIN i ewentualnie wypadkowej historii pojazdu. Ta wgniotka z tyłu wydaje się dość niewielka, klapa się zamyka, centralny zamek działa, więc póki co na pewno tego bym nie robił tylko użytkował samochód w takim stanie, ewentualnie później możliwe że bym to zrobił

    Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

  2. #2
    indyczes
    Gość

    Domyślnie

    Daj sobie spokój, przebieg nierealny no i kameleon. Zobacz na spasowanie tylnej klapy, brak znaczków na niej.
    Pozdr.
    Ostatnio edytowane przez indyczes ; 20-09-15 o 20:48 Powód: zmiana

  3. #3
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Spasowanie tylnej klapy w stosunku do czego, skoro z tyłu jest uszkodzenie... Brak oznaczenie modelu o niczym nie świadczy (można z niego zrezygnować w salonie) I na jakiej podstawie można z góry zakładać, że przebieg jest nierealny? Żeby była jasność nie twierdzę, że mam rację, ale nie ma żadnych faktów potwierdzających Twoją teorię.

  4. #4
    indyczes
    Gość

    Domyślnie

    Jeśli to takie drobne uszkodzenie, to czemu nie zrobił tego? Znacząco podniosłoby cene tego auta. 55kkm w aucie z tego rocznika? Wybacz kolego, ale za stary jestem na takie bajki.

  5. #5
    pmd
    Gość

    Domyślnie

    Ogólnie to otrzymałem od sprzedającego skany książki serwisowej i faktury na naprawy stwierdzający domniemaną historię przebiegu i wyglądają dość realistycznie te dokumenty. Jeśli ktoś się zna troszkę to mogę je zamieścić na forum, żeby rozwiać wątpliwości. Uszkodzenie jest nieduże a sprzedający tłumaczy, że może to zrobić za 2500zł ale po wcześniejszym obejrzeniu i zadatkowaniu auta. Twierdzi, że nie chce tego robić żeby później kupujący nie latał z miernikiem i nie przeżywał że auto miało cały tył robiony. Także dla świętego spokoju chce zachować uszkodzenie w oryginalne. Czy to coś pomogło w oszacowaniu opłacalności zakupu?

  6. #6
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Nadal nie ma żadnych dowodów na twoją teorię, a weryfikacja przebiegu nie powinna stanowić większego problemu

  7. #7
    indyczes
    Gość

    Domyślnie

    Kolego VIN masz więc za 50zł możesz sprawdzic historię w bazie serwisowej, oczywiście za pośrednictwem kogoś np. na forum VW Passata jest człowiek o nicku comologito czy jakoś podobnie. Zajrzyj na tamto forum , książka serwisowa to żaden dokument.

  8. #8
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    U niego za 60zł

  9. #9
    pmd
    Gość

    Domyślnie

    Jestem w stanie zapłacić te pieniądze, czy to 50 czy 60 PLN za sprawdzenie. Tylko prosiłbym kogoś o jakiś namiar, może być nick telefon adres meilowy, cokolwiek. Niestety takiego nicku nie ma na tym forum albo coś pokiełbasiłem. Pomożecie?

  10. #10
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał indyczes Zobacz post
    Kolego VIN masz więc za 50zł możesz sprawdzic historię w bazie serwisowej, oczywiście za pośrednictwem kogoś np. na forum VW Passata jest człowiek o nicku comologito czy jakoś podobnie. Zajrzyj na tamto forum , książka serwisowa to żaden dokument.
    Indyczes był blisko

    [email protected] lub gg 5334754

  11. #11
    pmd
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki za namiary, już biorę się za skrobanie wiadomości. Jeśli jest taka możliwość to bardzo bym prosił o wycenę takiego uszkodzenia. Czy rzeczywiście w 2500zł da radę naprawić to wgniecenie?

  12. #12
    MahaRadza
    Gość

    Domyślnie

    Nikt tu Ci nie powie dokładnie za ile da się to naprawić, bo też nic nie powiedziałeś jak chciałbyś to naprawiać. Po zdjęciach nie wygląda to źle, prawdopodobnie wystarczy jedynie wymienić zderzak i nie powinno być śladu. Trzeba byłoby to na żywo obejrzeć i wtedy stwierdzić.
    Moim zdaniem ten tył to tylko przykrywa do zakamuflowania czegoś...
    Z przodu rzucają mi się w oczy nie takie kratki halogenów jak powinny być dla tego rocznika.

  13. #13
    indyczes
    Gość

    Domyślnie

    Jeśli przebieg się potwierdzi,chociaz bardzo mało prawdoposobne to mamy jakąś promocję 2w1 lub nawet 3w1.

  14. #14
    Starszy użytkownik Avatar thomas
    Zarejestrowany
    mar 2014
    Skąd
    LZ
    Postów
    1,621
    Podziękowano Thanks Given 
    332
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    jak koledzy wyżej napisali...sprzedający jest prawdopodobnie id.otą, bo przecież wystarczy wymienić zderzak + drobna kosmetyka i może wziąc 10 patoli więcej ...

  15. #15
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    MahaRadza

    No jak zderzak przecież tam "ścianka" tylna jest wgnieciona i tak naprawdę nie widać czy wnęka na koło także a zapewne jest. Więc bez naciągnięcia podłogi, wymiany tylnej ścianki się nie obędzie.
    Moim zdaniem to muzę kosztować 2500 jaki 4 tys bo z takich fotek to można sobie bardzo ogólnikowo powiedzieć co jest do roboty.

    Auto już się pojawiło w ogłoszeniu wcześniej


    http://www.autodna.pl/vin/WAUZZZ8P5A...d6ee6738f312a3

    2015-08-19 55 780 km System Ogłoszeń Internetowych ZGŁOSZONO PRZEBIEG POJAZDU
    2015-08-19 28500,00 PLN brutto System Ogłoszeń Internetowych ODNOTOWANO CENĘ / WARTOŚĆ
    Ostatnio edytowane przez Tytan ; 21-09-15 o 08:20

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •