Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Skoda Superb 3.6V6 DSG

  1. #1
    dremp
    Gość

    Domyślnie Skoda Superb 3.6V6 DSG

    Drób dostałem na weekend, wymienilem sie za moje cabrio ;-)

    Skoda wersja top-top, najdrozszy zestaw jaki mozna zlozyc dla takiej skody:


    Wg mnie bardzo niedoceniane samochody - mowie o marce. Genialny woz, duzy, szybki, wygodny, ze wszystkim na pokladzie, dsg to poezja jesli chodzi o skrzynie automatyczne.

    Ponizej filmik jak to przyspiesza (startuje ze wszystkich butow):

    https://www.youtube.com/watch?v=lTnPmvmOs9I

    Fura szybka, fajnie przyspiesza, fajnie gada, jednak ma swoje problemy/minusy, zaleznie jak kto na to patrzy.

    Spalanie w tym samochodzie srednie przez 30km z butem w podlodze 30 litrow, normalnie nie wiem bo nie jezdzilem normalnie (;p) ale pewnie z 15 po miescie najmarniej trzeba liczyc, wiec pije duzo. Przyspiesza fajnie, ale... cholernie czuc mase tego samochodu, sa systemy, jest fajna skrzynia ale pokonywanie zakretow daje uczucie jazdy czolgiem, hamowanie tez...

    Nie wiem jak utrzymanie tego, ale pewnie tanio nie jest, mi sie udalo zgrzac skrzynie wiec nie jest to zestaw do palowania non stop. Srodek fajny, dobrze spasowany, uzyte materialy wydaja sie solidne oprocz... skor a wlasciwie eco-skor. Zwykla hurwa cerata... Straszne faux pas przy topowej wersji tej marki.

    Czy kupilbym takiego superba? Tak, mozna za polowe ceny miec jakosc audi i naprawde fajne wypasione wozidlo, na dupowoz nadaje sie idealnie, jednak dla kogos ze sportowymi aspiracjami niestety nie spelni zadania ;-) nie poupalasz na torze ;-)

  2. #2
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Do spalania dość znacznej ilości PB trzeba jeszcze dodać spora ilość oleju, ostatnio jak rozmawiałem z panami w mundurach z pod Elbląga to się nabijali że pali tyle samo oleju co paliwa
    "rozczarowanie kiepską jakością zakupionego pojazdu zawsze jest silniejsze od radości z jego niskiej ceny"

  3. #3
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    siedząc na tylnym siedzeniu kinowym ?

  4. #4
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    No niestety, dałem się dogonić
    "rozczarowanie kiepską jakością zakupionego pojazdu zawsze jest silniejsze od radości z jego niskiej ceny"

  5. #5
    tomaszek
    Gość

    Domyślnie

    Z jakoscia Audi bym nie przesadzal. Jezdzilem identyczna skoda jak ta pokazana w max opcji, i nie przypomina to nijak Audi.

  6. #6
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    A skad warsiawiak ma to wiedziec jak on Laguno jezdzi i w prawilnym Malyszu to nawet nie siedzial !!!

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •