Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Mercedes Klasa R 3.2 CDI 2008 - Zabrze

  1. #1
    _lukas_
    Gość

    Domyślnie Mercedes Klasa R 3.2 CDI 2008 - Zabrze

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    Mercedes
    VIN
    WDC2511221A092753
    Model:
    Klasa R
    Silnik
    3.2 CDI
    Rocznik:
    2008
    Miejscowość:
    Zabrze
    Nazwa komisu:
    Salon Samochodowy CENTER
    Link do ogłoszenia:Treść:
    Zwracam się do Forumowiczów z ogromną prośbą o sprawdzenie tego samochodu.
    Upatrzyłem ten model w komisie w Zabrzu, ale z racji tego, że ów komis jest już tutaj opisany i raczej pochlebnych opinii nie posiada, to zanim pojadę "ładnych parę kilometrów" na oględziny, to chciałbym dowiedzieć się czy w ogóle warto się interesować tym modelem, bo wolałbym uniknąć zakupu skarbonki.

    Numer Vin rozkodowałem i niby opis się pokrywa z ogłoszeniem, ale jakiejkolwiek informacji o przebiegu i historii auta niestety nie posiadam.

    Dziękuję za wszelką pomoc w tym temacie.

  2. #2
    astry
    Gość

    Domyślnie

    Bryka jaka jest każdy widzi :-)
    Jak ją wystawili w ogłoszeniu to aż mi się oczy zaświeciły he he
    Z pewnością jest to skarbonka, w sensie modelu bo o tym konkretnym egzemplarzu nic nie wiem. Musisz brać pod uwagę, że koszty eksploatacyjne, części, ubezpieczenie itd będzie na odpowiednim poziomie.
    Jedną z większych niespodzianek może okazać się tzw. elektronika. I tu się zastanów czy będziesz miał ewentualnie gdzie ogarniać temat, bo ASO może skutecznie wydrenować ci portfel w takich sytuacjach...

  3. #3
    _lukas_
    Gość

    Domyślnie

    ...czytać regulamin...
    Dzięki. Wiem czego spodziewać się zarówno po marce, jak i po modelu oraz silniku. Jednak ciężko znaleźć podobnej klasy samochód u innych producentów, a ten model akurat spełnia moje wymagania. Zdaję sobie także sprawę, że eksploatacja Mercedesów nie należy do najtańszych i mam zaufanego mechanika/elektronika, ale czasem mogą wyskoczyć sprawy z którymi można sobie poradzić jedynie przy pomocy ASO i wówczas moze to zaboleć.

    Temat o sprzedającym rozwinął się aż na czterech stronach, ale może nie wszystkie samochody są takie, jak te we wspomnianym wątku. A może ktoś mieszka w pobliżu i mógłby rzucić okiem na ten samochód.
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 19-08-15 o 13:07

  4. #4
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    to teren Krisa75

  5. #5
    astry
    Gość

    Domyślnie

    Wątpię żeby tu coś dało rzucenie okiem.
    Tu trzeba dobrze sprawdzić co i jak.

    Zrobisz jak uważasz, ale jak masz daleko to zastanów się czy nie zlecić inspekcji auta.
    Dowiesz się dużo o stanie auta i będziesz mógł świadomie podjąć decyzję co dalej.
    Za darmo i tak nikt ci nie pojedzie nawet rzucić okiem...

  6. #6
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Skoro zaznaczyli "serwisowany w ASO" oraz kraj pochodzenia "Polska" to warto zadzwonić i poprosić o skan książki serwisowej. VIN już znasz, więc potem można próbować pomęczyć dane ASO o informacje

    Co do Krisa75 - jak masz pół Polski do auta to dobry pomysł z inspekcją, mogę polecić i nie będzie to tylko rzucenie okiem
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •