Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 32

Temat: Bmw f10

  1. #16
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Tomaszku co to za skrót "4f"? Za nic w świecie nie mogę skojarzyć

    Dural - w f10 to ja tylko siedziałem na targach motoryzacyjnych ale coś mi jednak dzwoni w głowie Najważniejsze - jaki rocznik? Z czystej ciekawości interesowałem się z półtora roku temu tym autem i trochę czytałem na forum BMW. Generalnie pierwsze egzemplarze miały sporo problemów z elektroniką oraz... szybami. Mnóstwo osób narzekało, że mają pofalowane szyby, widać jakby kaloryfer na nich, boksowali się o wymianę tego. Wyraźnie lepiej temat wyglądał w egzemplarzach z kolejnego niż pierwszy roku modelowego a kolejny (drugi) rok modelowy był już bez większych/powtarzalnych uwag. Jeśli mowa o czymś poliftowym to praktycznie chorób wieku dziecięcego i 90% problemów forumowych nie będzie. Co do DPF - abstra***ąc od tego na ile łatwo obrobić soft ja bym się tak bardzo nie przejmował, to nie jest z cukru i nie sądzę, że dwu-trzy letnie auto będzie miało taki kłopot.

    Wydaje mi się na 90%, że ten wątek powinien Cię zainteresować i to chyba czytałem kiedyś http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtop...f=103&t=138437
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  2. #17
    sardzent
    Gość

    Domyślnie

    bede nudny ale poja klasyka czyli lexus gs ?

  3. #18
    tomaszek
    Gość

    Domyślnie

    4f to a6 c6

  4. #19
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Wyjdę na bogola widzę, ale dla mnie wycinanie fabrycznych rozwiązań "bo sie psujo" to tez nieco pomylone gary. Tak, gazu w aucie tez nie lubię.

  5. #20
    Moderator+ Avatar dural
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Kuj-Pom
    Postów
    1,321
    Podziękowano Thanks Given 
    526
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    15

    Oko

    Tomaszu pb jak na lekarstwo w f10
    Jacoob for tematycznych nie czytam bo tam nie wiem czy siedzi prezes i opisuje swoje doświadczenia z danym modelem czy syn prezesa , ktory cos tam wie na czymś sie zna..

    W leksusa bym poszedł nawet w hybrydę ,ale to ciagle za wysoka polka cenowa..dla mnie.
    A6C7 chyba zostaje

    Lub nowy Touareg w tej kasie jest do dostania, ani tego duzo na ulicach a serwis mam ogarnięty , z drugiej str Q7 tez ten przedział cenowy ?

  6. #21
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    DPF jest do usunięcia w kazdym aucie.
    Nawet w BMW F10...
    Wiadomo, że to druciarstwo, ale jak ma to pomóc w bezawaryjnej jeździe to po kiego grzyba coś co się sypie i w Polsce nie ma z tego kompletnie żadnego pożytku.
    Ogólnie F10 to auta komfortowe, ale mocno dające się we znaki - elektronikę przejeły po e60, do tego dołozyli parę kwiatków w postaci "bezawaryjnego automatu" np, a na koniec wpuścili księgowych do wnętrza - więc i materiały jednak już trochę inne...

  7. #22
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Ostatnio kamieniarz co robił mi blat w kuchni przewiózł mnie ta emka f10 w dieslu 380 km 2014 rok. Materiały w środku lux, ale klameczki te same. Ok, takie f10 mógłbym mieć ��

  8. #23
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    z tego co czytam to wychodzi że jak auto ma za ok. 4 lata narobić mnóstwa problemów to chyba lepiej kupić jakieś auto na "F", będzie taniej w zakupie, komfort OK, wypas też jest niezły a reszta i tak padnie za ok 4 lata... więc trudno nie ma co się martwić
    Pozdrawiam

  9. #24
    Moderator+ Avatar dural
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Kuj-Pom
    Postów
    1,321
    Podziękowano Thanks Given 
    526
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Czesiu nie ma takiej siły , ktora by mnie zmusiła do kupna auta na F.

    Blaty z kamienia w kuchni, złote klamki w domu..kilka aut na podjeździe.
    Jak żyć panie premierze , jak żyć..

  10. #25
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał dural Zobacz post
    Jacoob for tematycznych nie czytam bo tam nie wiem czy siedzi prezes i opisuje swoje doświadczenia z danym modelem czy syn prezesa , ktory cos tam wie na czymś sie zna..
    W zasadzie mam identyczne odczucia i też mnie denerwują ci teoretycy, niemniej w linku co podesłałem masz dużo wypowiedzi userów co kupili nówki z salonów PL także jak zawsze z dystansem do wszystkiego co w internetach piszą można popatrzeć, choć nie namawiam.

    Co do DPF - faktycznie lekko zalatuje druciarstwem ale z drugiej strony w sumie tak jak Kris75 napisał. Jeśli zacznie przeszkadzać w codziennym użytkowaniu to wykarczować chwasta i już, choć naprawdę to nie będzie ten rocznik i przebieg żeby się martwić moim zdaniem.

    Swoją drogą patrząc na to o jakich autach mówisz czy jeździsz, trochę fajnych samochodów przez ręce Ci przeszło
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  11. #26
    Moderator+ Avatar dural
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Kuj-Pom
    Postów
    1,321
    Podziękowano Thanks Given 
    526
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Jakoob bez przesady.
    Obecnie szukam czegoś fajnego , bo a4b8 czy touarega 1gen raczej do high tech'u nie zaliczamy
    Ooo kilka motocykli to mi fajnych przeszło przez ręce

    Przeczytałem kilka str z linku , ktory podałeś - odpuszczam temat f10.
    Faktycznie za duzo tych usterek.

  12. #27
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Leszka se kup dural nie pitol że drogi, coś za coś o F10 już ze dwa lata temu pisałem że to pomyłka jakaś
    Ostatnio edytowane przez Grzechu ; 25-07-15 o 20:22
    "rozczarowanie kiepską jakością zakupionego pojazdu zawsze jest silniejsze od radości z jego niskiej ceny"

  13. #28
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Na Wyspach "Leszek" jest chyba podobnie popularny jak VW w UE.
    Na szczęście tam go nie przeceniają .... mimo wszystko dobrze zasięgnąć opinii u kumatych co i ewentualnie z jakim silnikiem kupić .
    coś tak myślę iż niedługo będą w Łasku handlarze oferowali F-16 ....
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  14. #29
    gasthar
    Gość

    Domyślnie

    W F10 trzeba uważać na silniki. Np. w 528 co chwilę się coś sypie.

  15. #30
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    a konkretniej może skoro już odkopałeś temat?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •