Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: VOLVO V70 II 2.4 D5 185KM 2005-2007 - za ile realnie mo¿na kupiæ na prawdê dobr± sztukê?

  1. #1
    pawel.wkk
    Go¶æ

    Domy¶lnie VOLVO V70 II 2.4 D5 185KM 2005-2007 - za ile realnie mo¿na kupiæ na prawdê dobr± sztukê?

    S³uchajcie, powoli szukam wiêkszego i wygodniejszego kombi ni¿ Astra H. Mia³em okazje przejechaæ w ten weekend ok. 2tys. km w Volvo XC 70 i jestem zachwycony komfortem...

    Zastanawiam siê nad V70 2giej generacji z mocniejsz± wersj± diesla 2.4. Proszê Was o kilka s³ów na temat samego samochodu, a przede wszystkim jego ceny.

    Je¶li kto¶ ma inne pomys³y alternatywne (Laguna? Accord?), to te¿ chêtnie pos³ucham.
    Ostatnio edytowane przez pawel.wkk ; 22-06-15 o 15:48

  2. #2
    Starszy u¿ytkownik
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Sk±d
    Warszawa
    Postów
    1,069
    Podziêkowano Thanks Given 
    28
    Podziêkowano Thanks Received 
    9
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    15

    Domy¶lnie

    Generalnie skoro tak pozytywnie zaskoczy³ komfort podró¿owania to w zasadzie ka¿dy samochód szwedzki mo¿na poleciæ gdy¿ w kwestii wygody i ukszta³towania foteli to od lat jest pierwsza klasa, a inni producenci chyba z dekadê jak nie lepiej potrzebowali ¿eby siê do tego poziomu wogóle zbli¿yæ W XC70 obowi±zkowo do kontroli napêd tylny który potrafi siê sypaæ a naprawa s³ono kosztuje oraz ja osobi¶cie omija³bym szerokim ³ukiem automaty i jest to uwaga do ca³ej tej rodziny Volvo, bo zamiennie dobry rozwi±zaniem s± jego techniczne bli¼niaki typu V70 II Gen., S60 czy S80 I Gen.
    Z Saab'a jako¶ niedoceniana 9-5 Sport-combi I generacji te¿ jest bardzo wygodnym i komfortowym samochodem a 150 konny fiatowski diesel montowany w samochodach po drugim liftingu uchodzi za silnik bezawaryjny jak na nowoczesne diesle

  3. #3
    pawel.wkk
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Ok, no wiêc mnie w³a¶nie zale¿y na "zwyk³ym" V70, przednionapêdowym. Na weekend mia³em wóz z automatem i wra¿enie raczej kiepskie, wiêc raczej manual. Co do komfortu - ja zawsze je¼dzi³em kompaktami, mo¿e st±d te och ach wra¿enia

    Teraz w Astrze mam to 1.9CDTi i to chyba najlepsze co w tym samochodzie jest

  4. #4
    Kris75
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    A¿ tak siê sypie ta Astra?

  5. #5
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    dolno¶l±skie
    Postów
    4,071
    Podziêkowano Thanks Given 
    1,821
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    10

    Domy¶lnie

    Mówi³em, ¿e Opel to kupa... zobacz ile Tytan ju¿ kasy wsadzi³ Kupuj pan Renault
    # Szanuj moderatora swego, bo mo¿esz mieæ gorszego #
    - Inspekcje @ dolno¶l±skie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcjê FB Uwaga na Lenovo

  6. #6
    pawel.wkk
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Niestety sporo rzeczy wysz³o, teraz znów ch³odnica pad³a, laweta itp. Walka z poduszkami amortyzatorów, link± rêcznego, tulejami tylnej belki... Ogólnie wóz jest w bardzo dobrym stanie i zadbany, a jednak ci±gle co¶.

    Kris - kolejna rada odno¶nie inspekcji Astry na przysz³o¶æ, zdejmij korki z poduszek amortyzatorów, tam lubi gromadziæ siê woda, która nie ma jak uciec -> rdza totalna, syf nie do odkrêcenia, bez szlifierki bez szans...

    Po prostu jako¶ nie lubiê tego samochodu od pocz±tku. Uwa¿am, ¿e Astra G by³a o wiele bardziej udanym samochodem.

    O Lagunie III my¶lê bardzo powa¿nie
    Ostatnio edytowane przez pawel.wkk ; 22-06-15 o 18:10

  7. #7
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Sk±d
    3M
    Postów
    16,353
    Podziêkowano Thanks Given 
    3,373
    Podziêkowano Thanks Received 
    206
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    10

    Domy¶lnie

    Ch³odnice klimy to padaja wszêdzie a problem amorków no có¿ powiem ze w moje po 10 latach wygl±da³y lepiej ni¿ szwagra w 5 letniej astrze.

  8. #8
    pawel.wkk
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Niestety u mnie pad³a ch³odnica wody. Ale skoro tak, to mo¿e od razu wymieniê i tê od klimy

  9. #9
    unfaller
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Pawe³ na serio ja bede za 2-3 miesiace sprzedawa³ moje 2006 momentum za jakies nieduze pieniadze. Osobiscie jako¶ strasznie za tym autem nie przepadam, mimo ¿e ma³o nim je¿d¿ê. Du¿y promieñ skrêtu, dyskusyjny design wnêtrza. Bardzo wygodny w trasy, fakt. Spalanie 185 koni u nas caly czas prawie 9 w jezdzie mieszanej.

    Mam ¶liczn± kombinacjê kolorystyczn± moim zdaniem, szampanski kolor + czarna tapicerka skóra/jeans. Bêdê chcia³ jakie¶ 20 tys, zbli¿a siê wymiana dwumasy. Wersja momentum z xenonem i pdc ty³, dwa komplety opon 17 cali.

  10. #10
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Sk±d
    3M
    Postów
    16,353
    Podziêkowano Thanks Given 
    3,373
    Podziêkowano Thanks Received 
    206
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    10

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ pawel.wkk Zobacz post
    Niestety u mnie pad³a ch³odnica wody. Ale skoro tak, to mo¿e od razu wymieniê i tê od klimy
    Wymiana ch³odnicy klimy po 10 latach to i tka sukces w oplu do kuzyna przyjezdzaja 3-4 letnie auta na wymianê

  11. #11
    pawel.wkk
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Unfaller - propozycja ciekawa i do rozwa¿enia. Masz mo¿e jakie¶ zdjêcia samochodu?

    Ok Tytan, proszê wiêc o jakie¶ zestawienie, z czego jeszcze mam siê cieszyæ, bo wci±¿ dzia³a Bêdê ka¿dego ranka patrzeæ na listê i cieszyæ siê, jaki wyj±tkowy egzemplarz Opla naby³em

  12. #12
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Sk±d
    3M
    Postów
    16,353
    Podziêkowano Thanks Given 
    3,373
    Podziêkowano Thanks Received 
    206
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    10

    Domy¶lnie

    to zale¿y czy masz dt czy dth

  13. #13
    pawel.wkk
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Ok, to dopisuje klapy wirowe do "listy rado¶ci".

  14. #14
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    dolno¶l±skie
    Postów
    4,071
    Podziêkowano Thanks Given 
    1,821
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    10

    Domy¶lnie

    @unfaller: To samo Volvo, o którym pisa³e¶, ¿e ci±gle co¶ siê psuje?
    # Szanuj moderatora swego, bo mo¿esz mieæ gorszego #
    - Inspekcje @ dolno¶l±skie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcjê FB Uwaga na Lenovo

  15. #15
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Sk±d
    3M
    Postów
    16,353
    Podziêkowano Thanks Given 
    3,373
    Podziêkowano Thanks Received 
    206
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    10

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ pawel.wkk Zobacz post
    Ok, to dopisuje klapy wirowe do "listy rado¶ci".
    bo rozumiem ¿e jeszcze ci dzia³±j±? a boost sensor mierzy ci¶nienie a nie grubo¶æ nalotu w dolocie?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •