Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 68

Temat: trade-lux

  1. #46
    fruwoc
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał krzysiek Zobacz post
    Czy na stałe wycofał pan swoją ofertę z otomoto, czy to przejściowe?
    Krzysiek, przecież jest dostępna: http://trade-lux.otomoto.pl/osobowe

  2. #47
    krzysiek
    Gość

    Domyślnie

    Wczoraj nie była.

  3. #48
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Bo rachunku nie zapłacił !!!! hahahahha

    a na serio - mi sie tez zdarza przeoczyc, zaraz zawieszają.

  4. #49
    SpiderFYM
    Gość

    Domyślnie

    Komis jeszcze działa? Brak ofert na otomoto, brak odpowiedzi na maila...

  5. #50
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    hajtnal sie.

    to teraz caly swoj czas spedza na kupowaniu zonie butow ;p

  6. #51
    Maryush
    Gość

    Domyślnie

    Do tradeluxa najlepiej zadzwonić.

  7. #52
    Hormon
    Gość

    Domyślnie

    Ooo proszę...nie wiedziałem, że Pan Łukasz zmienił stan cywilny Ale potwierdzam - jak coś konkretnego to lepiej dzwonić, bo na odpowiedź mailową trzeba troszkę poczekać

  8. #53
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    cze 2014
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    37
    Podziękowano Thanks Given 
    7
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Witam,

    W lipcu 2014 kupiłem od Tradelux-a (w sumie to od siostry) Mazde 6 (2.0 Pb 147 KM) 2006 r. sprowadzoną z Niemiec z przebiegiem 74 tyś. km

    Przed zakupowego przeglądu dokonywał Kris75. Sprawdził auto, papiery i dał rekomendację 'Kupuj'

    Moja opinia/wrażenia po 20000 km:
    Autem od początku jeździ się bardzo przyjemnie. Silnik 2.0 pozwala na bezpieczne wykonywanie manewrów wyprzedzania. Podczas całego okresu eksploatacji nie znalazłem żadnej wady ukrytej.

    Ładnie utrzymane wnętrze, poza zapachem papierosów oraz dwoma znakami na fotelach najprawdopodobniej po papierosie. W chwili zakupu uszkodzona była również roleta bagażnika (nie zwijała się). Zapachu pozbyłem się za pomocą ValetPRO Enzyme Odour Eater. Spryskałem porządnie całe wnętrze w ciepły dzień i po kłopocie. Z roletą też sobie poradziłem.

    Po dwóch miesiącach eksploatacji zaprowadziłem samochód do gazownika, który stwierdził, że silnik auta jest w bardzo dobrym stanie i widać przebieg na liczniku w żwawości auta.

    W tym tygodniu robiłem przedwakacyjny przegląd, diagnostykę i wymianę materiałów eksploatacyjnych. Panowie w serwisie dziwili się, że auto jest tak dobrze utrzymane jeżeli chodzi o podwozie/nadkola/progi. Przeważnie spotykając się z Mazdami spodziewali się dużych ognisk rdzy.

    Reasumując Trade-lux sprzedał mi pojazd w bardzo dobrym stanie technicznym z udokumentowanym przebiegiem, szybko i sprawnie. Jestem bardzo zadowolony z transakcji i oczywiście polecam.

    Pozdrawiam,
    Jarek
    Ostatnio edytowane przez jaros ; 09-06-15 o 09:46

  9. #54
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Zamosc/Lublin
    Postów
    408
    Podziękowano Thanks Given 
    55
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    To i ja pochwalę

    Lublin-Kraków - PKP (2 h spóźnienia)
    Kraków-Libiąż - Audi siostry p. Łukasza
    Libiąż-Lublin - Mazda 3 2.0 Pb którą kupiłem dla żony.

    auto póki co przejechało u nas 2 tys km więc niby niewiele ale jesteśmy bardzo zadowoleni. Cały samochód w oryginalnym lakierze. Wyszły jakieś niuanse - czujnik za 50 zeta czy rozłączający się klakson. I tu chciałbym pochwalic postawę p. Łukasza, który służył radą przy usuwaniu tych drobnych kłopotów.


    W sumie początkowo miał być SUV, coś w stylu RAV4, ale z racji zbliżającego się urlopu i ciągłego natłoku obowiązków kupiliśmy Mazdę - mieliśmy już dosyć ciągłego oglądania igiełek, a jeździć czymś trzeba do pracy - 2 samochody są konieczne. Tu przynajmniej wiedzieliśmy, że auto będzie w miarę pewne
    I nie zawiedliśmy się.

    Do Trade-Lux'a na pewno już wkrótce wrócę po kolejne auto dla siebie. Marzy mi sie coś mocniejszego niż TDI 110

    Szczerze polecam. Szybko, sprawnie i rzeczowo. Doskonały kontakt w czasie jak i po transakcji (a nie jak niektórzy Mirkowie-handlarze dające "gwarancję do bramy komisu"). I przede wszystkim nie wciskanie auta na siłę, jak to nieraz ma miejsce w komisach...

    PS. Widzę że moja Mazda wciąż wisi na otomoto
    Ostatnio edytowane przez sprat ; 11-08-15 o 09:45

  10. #55
    dabczak
    Gość

    Domyślnie

    Witam wszystkich!

    Łukasz, tak jak obiecałem, moja powakacyjna opinia.

    W połowie maja br. kupiłem C4 Grand Picasso 1.6HDI 2008r z przebiegiem 81000. Poprosiłem Łukasza o pomoc w znalezieniu auta. Miał być S-max, ale ciężko było coś znaleźć w budżecie do 30k a mi nie chciało się już czekać.
    Ogólnie cała transakcja to trade w wersji lux Wszystko załatwiał Łukasz, mi tylko pozostało zapłacić i zarejestrować auto z przygotowanymi przez niego dokumentami.

    Może i było w tym sporo naiwności, bo kupiłem auto bez żadnego sprawdzania, ale nie mając zbytniego pojęcia o motoryzacji, uznałem ze komuś jednak zaufać trzeba. Nie pamiętam jak trafiłem na to forum, ale po około rocznej jego lekturze, wybór padł na Łukasza. To była dobra decyzja. Na bieżąco informował mnie o statusie polowań na aukcjach, z poświeceniem wstawał rano na pociąg, żeby przesłać mi dokumenty potrzebne do rejestracji. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że pociąg klasy premium jest tak premium, że nie będzie się zniżał do poziomu oferowania tak ****ejskich usług jak przesyłki konduktorskie. No i Łukasz musiał tyrać na dworzec drugi raz. Było wesoło

    Po auto przyjechałem pociągiem z Gdańska. Łukasz zgodnie z umową, odebrał mnie z dworca w Katowicach. Pociąg był oczywiście spóźniony, była sobota i spóźniliśmy się lekko na zmianę kół na letnie, wiec Łukasz zorganizował pit stop u siebie na podwórku. Do Kubicy by go nie wzięli, ale jakoś dał rade

    Od maja do teraz zrobiłem ponad 6000km. Auto negatywnie zaskoczyło mnie raz. Ot, rozkraczyło mi się na obwodnicy trójmiasta z żoną i dwójką małych dzieci na pokładzie. Przyczyną był czujnik ciśnienia paliwa... Standardowa przypadłość jak udało mi się dowiedzieć. Nie chce mi się myśleć, ile takich standardów moja Cytryna ma w ofercie, wziąłem w ubezpieczalni assistance i się nie martwię. Szkoda tylko, że zanim auto powiedziało, że dalej nie jedzie, ani razu nie dało żadnych objawów zbliżającej się klęski. No ale to zarzut do auta jako takiego, a nie do sprzedawcy.

    Zaraz po zakupie wymieniłem też przewód doprowadzający olej do turbiny i wywaliłem sitko. Uszczelniłem też jeden z wtrysków i wyprostowałem felgi. No i tyle, albo aż tyle. Zależy, kto jakiej igły szuka. Dla mnie jest git. Mechanicy byli też pod wrażeniem stanu auta, więc nie mam podstaw żeby wątpić w autentyczność przebiegu.

    Nie chce wystawiać nie wiadomo jakiej laurki, ale fajnie, że są tacy ludzie jak Łukasz. Kupujesz auto jak bułki w sklepie, bo wiesz, że nic złego nie może się stać. Także, z mojej strony duży plus i z pewnością następne auto kupowałbym z Łukaszem.

    Dziękuję i Pozdrawiam,
    Wojtek

  11. #56
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Akcję z pociągiem pamiętam Specjalnie wczesna pobudka, a na dworcu kuku - nie nada Pan przesyłki, bo to pociąg premium!
    Dobre podejście do zakupu samochodu - inna osoba, na wyciek z sitka z przewodu zasilającego uciekłaby
    Powiedziałem, że to standard w 1,6HDi - i pokazałem swoje auto, które mam od dłuższego czasu.
    Zakup był w sumie w ciemno, szybka decyzja, wpłacona zaliczka i auto po kilku dniach w kraju.
    Śmieszny przebieg, bezwypadkowe i to w dość dobrej cenie, jak na realia polskie i niemieckie.

    Sprat: no Mazda trochę wisiała, w sumie nie wiem dlaczego, bo cena dobra, auto w oryginale no i przebieg niski jak na swój wiek Mam wrażenie, że ostatnio rynek Mazdami 2003-2007 się nasycił
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  12. #57
    booM
    Gość

    Domyślnie

    Witam
    Pytanie do Pana Łukasza tradelux,czy są nowości u Pana w ofercie? np. Mazdy?

    Dostałem. odpowiedź na maila
    Ostatnio edytowane przez booM ; 29-09-15 o 22:00

  13. #58
    Starszy użytkownik Avatar Remek
    Zarejestrowany
    sty 2013
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    930
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    To już drugie C4 Grand Picasso, które powędrowało od Trade-luxa do Gdańska
    Tylko moje rok starsze i jakieś 100 tysięcy więcej stanu licznika.

  14. #59
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    i nie uwierzycie, że to jedyne 2 jakie miałem C4 GP
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  15. #60
    jutuu
    Gość

    Domyślnie

    Witam
    Pozdrawiam Pana Łukasza Tradeluxa i jego siostrę Sandrę.
    Dwa tygodnie temu miałem okazję kupić hondę accord. Przyznam, że nie byłem tak od razu do auta przekonany. Z natury jestem sceptyczny podczas takich transakcji ze względu na zapewnienia i "kolorowanie" stanu aut przez ogół sprzedawców. W tym przypadku zaufałem i jak dotychczas ( odpukać...) jestem zadowolony. Transakcja odbyła się bez jakichkolwiek problemów, była bardzo miła atmosfera (Pani Sandra i Pan Łukasz są bardzo sympatycznymi ludźmi).
    Miałem problem z dojazdem po odbiór auta ze względu na "okolice" Święta Zmarłych. Z pomocą pośpieszył Pan Łukasz, odebrał mnie z PKS w Katowicach i dowiózł do Firmy.
    Rejestracja auta odbyła się bezproblemowo. Stan auta zgodny z ogłoszeniem. Autko na co dzień "hula" około 80-100 km.
    Dzisiaj zostało zagazowane i będzie również ( mam nadzieje) bardziej ekonomiczne.
    A tu ciekawostka.
    Poprzednie auto (Almera N16 1.8 2001), Pani Sandra miała możliwość oglądać je, czekało na klienta dosłownie 1 godzinę.
    Ogłoszenie na OLX 1 listopada. ok 17.00 , telefon po pół godzinie, przyjazd klienta drugie pół godziny i transakcja - szok). Cena nie była wielka - 3 tyś, silnik w porządku ale za to korozja była bardzo duża. Kamień z serca spadł.
    Pozdrawiam i jeszcze raz polecam
    Pana Łukasza "Tradelux" i Pania Sandrę.

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •