Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Audi A4 1.8T 2005 - Lublin

  1. #1
    numer21
    Gość

    Domyślnie Audi A4 1.8T 2005 - Lublin

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    Audi
    VIN
    WAUZZZ8EX5A500022
    Model:
    A4
    Silnik
    1.8T
    Rocznik:
    2005
    Miejscowość:
    Lublin
    Nazwa komisu:
    -
    Link do ogłoszenia:Treść:
    Witam,
    Auto ze Szwecji, w lutym 2015 r. miało 217676km.
    Oczywiście bezwypadkowe i w świetnym stanie, nic tylko jeździć
    Czy wg Was warto się interesować? Coś niepokojącego widzicie na zdjęciach? Może ktoś cokolwiek wie na temat tego sprzedającego?
    Mam do Lublina 220 km / 3 godziny jazdy, więc szkoda byłoby jechać na darmo.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    kwi 2015
    Skąd
    Radom/Lublin
    Postów
    660
    Podziękowano Thanks Given 
    16
    Podziękowano Thanks Received 
    8
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    9

    Domyślnie

    Ostatnie dobre silniki Wersja trochę podstawowa. O sprzedawcy ciężko się coś dowiedzieć, pewnie jakiś gość który dorabia sobie handlem autami.
    PROFESJONALNE INSPEKCJE AUT PRZED ZAKUPEM
    WOJ.MAZOWIECKIE - RADOM WARSZAWA / WOJ.LUBELSKIE - LUBLIN
    www.auto-inspekcje.pl
    [email protected]

  3. #3
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1,069
    Podziękowano Thanks Given 
    28
    Podziękowano Thanks Received 
    9
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Cena po opłatach więc egzemplarz musiał być kupiony dosyć tanio jak na B7 w warunkach szwedzkich szczególnie że odkupiony bardzo szybko od handlarza w Malmo a tam niestety dużo przedstawicieli handlowych narodów
    Jeżeli pasuje Ci ten model , a moim zdaniem to jest niezrozumiale przeceniana technologia rodem z początku 2000 roku , i przymierzałeś się już do takiego gdzieś bliżej, jak dla mnie ma wręcz klaustrofobiczne wnętrze a z tyłu bardzo niewygodnie się wsiada , to można obejrzeć i polecałbym dokładniej przyjrzeć się stanowi silnika bo może w porównaniu do późniejszych wyczynów VW były trwałe ale też miewają swoje czasami dosyć kosztowne bolączki

  4. #4
    numer21
    Gość

    Domyślnie

    skusiło mnie to, że auto ze Szwecji, przebieg mniej więcej się zgadza, model może być, nie jest to wybór numer jeden, ale fajnych kombi w benzynie jest niewiele

    co do wielkości, to przymierzałem się do b6 i jest ok, potrzebuję kombi, bo wózek, rowerek itd, w środku miejsca wystarczy; nawet chyba nie chciałbym kombi klasy D, raczej za duże dla mnie (przymierzałem się do accorda, passata b6 i a6 c5)

    co do silnika, to jest to jeden z bardziej polecanych, w vw nic poza 1.8T w benzynie raczej bym nie chciał

    "niezrozumiale przeceniana technologia rodem z początku 2000 roku"
    jakie kombi w benzynie proponujesz zamiast tego modelu?
    Ostatnio edytowane przez numer21 ; 29-05-15 o 22:33 Powód: edit

  5. #5
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1,069
    Podziękowano Thanks Given 
    28
    Podziękowano Thanks Received 
    9
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Dlatego że ktoś nie przyciął głupa przy przebiegu myślę że można go zobaczyć o ile model pasuje, bo to moja subiektywna oczywiście ocena ale nie jestem jakiś rosły a dla mnie wnętrze tego wehikułu, którego pare egzemplarzy przez ręce mi się jednak przewinęło to jest istna klaustrofobia szczególnie że to klasa średnia A uwaga o technologii z 2000 odnosiła się właśnie do tego że B7 to tak naprawdę jedynie niewielki lifting B6 którego pierwsze egzemplarze weszły właśnie w tym roczniku
    Pod względem komfortu i wielkości wnętrza to jednak wybór przewodni czyli 9-3 SportCombi będzie zdecydowanie lepszym rozwiązaniem i za podobne pieniądze będzie też troszkę nowszy bo to przecież nie niemieckie

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •