Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Węgierskie i słowackie tablice celne/wywozowe na granicy polsko-niemieckiej

  1. #1
    Gierek123
    Gość

    Domyślnie Węgierskie i słowackie tablice celne/wywozowe na granicy polsko-niemieckiej

    Witam, zdażyło mi się już kilka razy sprowadzać auto z niemiec, tablice nabywałem zarówno w urzędach, częściej zaś ostatnio na granicy w Zgorzelcu, z uwagi na wygodę, ostatnio jak wiadomo weszły w zycie tablice "vinowe", ale jednocześnie na ich stronie pojawiły się w sprzedaży węgierskie tablice celne i słowackie, czy ktoś się oriętuje czy można by na takich tablicach legalnie sprowadzić auto z niemiec i zarejestrować w Polsce?Czyżby niemcy sami na siebie ukręcili bata z nowymi tablicami?
    poniżej link do tabic:
    http://tablicewywozowe.zgorzelec.pl/

  2. #2
    autoskp
    Gość

    Domyślnie

    Niemcy nie uznaja polskich czerwonych tablic tymczasowych, wiec czemu mieliby honorowac wegierskie i slowackie? A w ogole to w sprawie reklamy powinienes chyba zaczac inaczej.

  3. #3
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Można na nich jeździć. Widzę ich sporo w Niemczech.

  4. #4
    Gierek123
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał autoskp Zobacz post
    A w ogole to w sprawie reklamy powinienes chyba zaczac inaczej.
    Proste pytanie, zadna reklama.

  5. #5
    autoskp
    Gość

    Domyślnie

    Watpie, czy mozna jezdzic, czy tylko niemieckie wladze jeszcze sie nie zorientowaly. W czasie mojej przygody z polskimi tymczasowymi w Niemczech, policjant powiedzial mi, ze w przypadku pojazdow ostatnio rejestrowanych w Niemczech i znajdujacych sie na terenie Niemiec, rzad rezerwuje sobie wylacznosc na rejestracje. Musialby sie ktos w StVO zaglebic, nie bardzo chce mi sie szukac czy jest tam cos takiego.

  6. #6
    Karoos
    Gość

    Domyślnie

    Miałem w ręku te słowackie, była też kontrola (Belgia- Polska)- żadnych zastrzeżeń - tyle, że mnie piłowali prawie godzine Co gdzie i jak...
    Zresztą, żeby je zamówić, to czekałem prawie tydzień, bo cały czas zajęte. Gdyby nie można było jeździć - to nie mieliby takiego ruchu... Jak pytałem przy wypożyczeniu, to taki rodzaj warsztatówek słowackich (rzekomo) - tak jak niemcy mają swoje czerwone...

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •