Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Uwaga na krętaczy w Morzyczynie!!!Allegro:Premium8888!!!Hypercars Komis Szczecińska 15,73-108 Morzyczyn,Kobylanka

  1. #1
    AnAnAss
    Gość

    Exclamation Uwaga na krętaczy w Morzyczynie!!!Allegro:Premium8888!!!Hypercars Komis Szczecińska 15,73-108 Morzyczyn,Kobylanka

    !!!NIE POLECAM!!!KOMIS HYPERCARS UL.SZCZECIŃSKA 15,73-108 MORZYCZYN,NUMERY TEL: 534976418,791325578!!!


    Witam.Wczoraj(14.03.2015) dzwoniłem w sprawie ogłoszenia tej oto Audi(ogłoszenie jeszcze było aktualne na allegro- użytkownik Premium8888):




    Tak więc dzwoniłem wczoraj(14.03.2015),gadam ze sprzedającym,wszystko niby ok,pytam się czy jutro(15.03.2015)można przyjechać obejrzeć,on mówi że nie ma problemu,jeszcze się pytam czy przed wyjazdem rano zadzwonić,on powiedział,żeby zadzwonić jak dojedziemy do Morzyczyna.Dojeżdżam do Morzyczyna,dzwonię parę razy pod numer 534976418,nie odbiera,więc dzwonię pod drugi numer: 791325578,odebrał inny gość i mówi,że on ma audi a4 2,5 quattro,mówię mu,że wczoraj dzwoniłem pod drugi numer i umawiałem się aby obejrzeć to 1.9 tdi.On mówi,że mam dzwonić pod tamten numer.Dzwonię znowu parę razy,nikt nie odbiera,po chwili dostaję smsa: Jestem w Niemczech,proszę dzwonić pod 791325578.Dzwonię znowu i mówi mi że on ma ale 2,5 tdi quattro,mówię mu,że w sprawie ogłoszenia tej 1.9 tdi na allegro co jest,on mówi,że kolega nią jeździ i jest zarejestrowana w niemczech.Dzwonię znowu pod ten 534...,odebrał i mówi,że musiał jechać do Niemiec i że jutro będzie i można przyjechać obejrzeć,mówię mu,że wczoraj umawialiśmy się,żeby obejrzeć dziś to auto a on odpowiada,że dzisiaj nie da rady,auto stoi u niego na posesji gdzieś w garażu i nikt nie może go pokazać.Zajeżdżam na Szczecińską 15 w Morzyczynie,stoi tam parę aut,które miał wystawione na allegro lecz tej audi tam nie ma a ta 2,5 tam byla.Komisem zarzadzaja jacys rumunie albo cyganie,pewnie jakieś przekręty.Umawiałem się z nim na dzisiaj a on poleciał w kulki,auta w ogóle nie było na placu,po jakimś czasie zakończył aukcje a na koniec pozmieniał dane w aukcji i zdjęcia.300zł w plecy jestem ale mówi się trudno,uważajcie na tych krętaczy.
    Aukcja po zmianach:



  2. #2
    Starszy użytkownik Avatar Mariianek
    Zarejestrowany
    paź 2011
    Skąd
    Belgia/Szczecin okazjonalnie.
    Postów
    223
    Podziękowano Thanks Given 
    39
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    hahah a czego się spodziewałeś po tym regionie Jak byś wcześniej poszukał w Google to byś oszczędził sobie tych kilometrów i kasy.
    Moja pasja to Zoom - Zoom
    Życie jest jak gówno na kole...raz na górze, raz na dole...

  3. #3
    Starszy użytkownik Avatar czapaja
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1,232
    Podziękowano Thanks Given 
    199
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    cena Panie, cena...

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •