Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Volvo S60 2.3 2003 - Kraków

  1. #1
    tomaszm
    Gość

    Domyślnie Volvo S60 2.3 2003 - Kraków

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    Volvo
    VIN
    YV1RS53K922096629
    Model:
    S60
    Silnik
    2.3
    Rocznik:
    2003
    Miejscowość:
    Kraków
    Nazwa komisu:
    -
    Link do ogłoszenia:Treść:
    Proszę o uwagi dotyczące Volvo S60 z ogłoszenia. Z góry dziękuję za pomoc.
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki
    • Typ Pliku: jpg 0.jpg (119.9 KB, 13 wyświetleń)
    • Typ Pliku: jpg 0 (1).jpg (123.2 KB, 11 wyświetleń)

  2. #2
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1,069
    Podziękowano Thanks Given 
    28
    Podziękowano Thanks Received 
    9
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Malowane listwy na zderzakach i drzwiach, doły zderzaków oraz progi nie oryginalne dla tych roczników, więc do sprawdzenia czy to zapędy estetyczno-tuningowe poprzednich właścicieli czy upiększenie w ramach malowania większej powierzchni
    Duża wada tego egzemplarza to automat, awaryjny i kosztowny w naprawach (większa naprawa to już teraz pewnie 15-25 % ceny tych samochodów) które do tego często potrafią wymagać powtórek szczególnie że niezbyt wiele napisano tutaj o historii serwisowej a przebieg to typowa Polska Norma + samochód lat 12
    Miałem prywatnie dokładnie taki samochód i czasami nadal się zastanawiam po co ja go sprzedałem silnik super przyspieszenie, naprawdę wgniata w fotel a przy spokojnej jeździe jak na tą moc i klasę samochodu naprawdę bardzo rozsądnie obchodził się z paliwem przy czym u mnie co dosyć rzadko występują w T-5 był połączony z manualną skrzynią i z tego powodu też zainteresowanie sprzedażą przekroczyło nawet moje oczekiwania, pomimo że samochód miał zaporowe dla polskich klientów ale w pełni udokumentowane 230 tys. km
    Zwróć też uwagę na przepustnicę, które bardzo często szwankują i trzeba je modyfikować żeby mieć spokój oraz na stan układu wydechowego (ostatni tłumik kilka lat temu był dostępny praktycznie wyłącznie w ASO za cenę z gatunku kosmos lub jako używka w stanie nikt nie wie ile pojeździ a na zamiennik polowałem kilka miesięcy )

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •