Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Ibiza 1,4 2009 Elbląg

  1. #1
    ant83
    Gość

    Domyślnie Ibiza 1,4 2009 Elbląg

    Witam

    Na OTOMOTO pojawiła się taka ibiza http://otomoto.pl/seat-ibiza-polski-...C36106175.html

    Na 99% oglądałem ją w salonie seata w Toruniu http://otomoto.pl/seat-ibiza-ibiza-1...C35888733.html od dziś nie ma zdjęć w ogłoszeniu ale przebieg, wygląd i skromne wyposażenie na to wskazuje

    W ogłoszeniu sprzedawca pisze "Stan oceniam na bardzo dobry, wnętrze czyste i zadbane a karoseria bez wgnieceń czy zarysowań" już na zdjęciach widać że na lewych drzwiach i błotniku jest wgniecenie, a zderzak na dole jest obdrapany w dodatku tapicerka brudna.

    Jeden właściciel - auto było w lizingu wzięte na salon seata w Toruniu i służyło jako auto zastępcze (informacja od pracownika salonu, było na Warszawskich blachach)

    Najlepsze zostawiłem na koniec: BEZWYPADKOWY
    auto miało malowaną całą prawą stronę, tylny zderzak, nie jestem pewien na 100% ale prawdopodobnie przedni też (na plastiku nie da się zmierzyć grubości lakieru, a nie zajmuje się tym zawodowo żeby wszystko wychwycić) wymienione drzwi i prawdopodobnie tylni błotnik ale dobrze nie pamiętam (wszystko było w papierach auta w salonie)

    Piszę żeby ktoś się niepotrzebnie nie fatygował jak ja
    A widzę, że kombinacje się zaczynają i wymieniają się między salonami.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Maryush
    Gość

    Domyślnie

    No ale masz jakiś dowód na to, że auto jest powypadkowe? Jak tam progi, słupki, podłużnice? Bo drzwi wymienia się np. po parkingowej przygodzie, nie tylko po wypadku. Auto po leasingu, pytałeś o raport rzeczoznawcy? Jak dla mnie auto do działu "Sami oceńcie czy warto".

  3. #3
    ant83
    Gość

    Domyślnie

    Dowodów nie mam. Informacje, które opisałem otrzymałem od pracownika salonu. On czytał dokumenty, których ja nie miałem w ręku. Oględziny auta trochę mnie zniechęciły i już nie drążyłem tematu. Co do podłużnic i słupków też nie mam informacji. Próg raczej też był malowany bo zauważyłem ślady lakieru na elementach plastikowych pod autem. Brakowało tam tez jakiej spinki i plastik odstawał. Ale to tylko moja opinia. Maryush przyznaję, błąd nowicjusza auto powinno znaleźć się w innym dziale. Jak ogarnę jak to zrobić to się poprawię

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •