Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 52

Temat: BMW 320 D 2.0 2005 - Warszawa

  1. #1
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie BMW 320 D 2.0 2005 - Warszawa

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    BMW
    VIN
    WBAVC31070VC37360
    Model:
    320 D
    Silnik
    2.0
    Rocznik:
    2005
    Miejscowość:
    Warszawa
    Nazwa komisu:
    Osoba prywatna
    Link do ogłoszenia:Treść:
    Okej, kolejne auto na ruszt. Kontaktowałem się ze sprzedającym który informował mnie że była malowana powtórnie maska ponieważ miała 200 mikronów a kolejnym lakierowanym elementem nie potrafił mi odpowiedzieć bo nie wie. Samochód kupił półtora roku temu od przyjaciela z powodu wykonywanej pracy podróżował po polsce potrzebował wygodnego samochodu przed zakupem miał impreze. Pół roku temu dostał samochód służbowy którym porusza się do dzisiaj a bmka miała służyć żonie lecz nie była zainteresowana jazdą po warszawie samochodem tych gabarytów i stąd sprzedają bmke ponieważ kupili żonie Mini coopera. Usterki o jakich sprzedający mnie poinformował to szumiące łożysko oporowe niekiedy słyszalne, lecz zazwyczaj nie. Sprzęgło dziwnie szybko wymienione przy 100 tys km na które ma fakture. Pierwszym właścicielem byl leasing po skończeniu leasingu wykupił go właściciel użytkujący samochód a facet który sprzedaje jest defakto drugim właścicielem w polsce.

    Co sądzicie o tym egzemplarzu? Warty inspekcji ?
    Proszę o rozkodowanie VIN sądze że pownien mieć bogatą bo jak sądzi do końca serwisowanie w FUSie

    Pozdrawiam
    Robert

  2. #2
    gtv8
    Gość

    Domyślnie

    Powiem tak kolego,Ty chcesz kupić auto czy tylko się pochwalić tym że coś tam wrzucasz do oceny i niby kupujesz. Jesli twoim zdaniem beemka z Rudy śląskiej jest w agro tuningu to nie mam nic do dodania,a ten 10 letni diesel i 150 tyś żart jakiś ma drugie tyle i to wszystko. Lóżysko nie rozpada się po 150tyś
    Ostatnio edytowane przez gtv8 ; 17-01-15 o 15:32

  3. #3

  4. #4
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    Nie, po prostu nie chce wydać pieniedzy w błoto, skoro Ty tak szybko podejmujesz decyzje twoja sprawa ale ja chce wydać to rozsądnie ze stu procentową pewnością że to auto jest warte tych pieniedzy. Forum mi pomogło i dalej będę wrzucał z nadzieją że chłopaki pomogą znaleźć dobry egzemplarz.

  5. #5
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    to ile wytrzymuje sprzęgło zależy od sposobu użytkowania- jak jeździ sierota po mieście to zakatuje je znacznie szybciej

  6. #6
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Robson dowiedz sie gdzie to stoi i daj znac

    jak bedzie stalo w wawie a nie w nadarzynie/lomianka/nowydworze to podlece jutro na nia zerknac

    i zapytaj czy jest mozliwosc jutro w dzien bo po ciemku to nie ma co ogladac

  7. #7
    gtv8
    Gość

    Domyślnie

    Jesli czujesz sie urażony to sorki,ale pamiętaj kolego za te pieniążki + mały przebieg= topielec lub składak, jesli auto jest rzeczywiście w całości to musi mieć 350tyś. Aż jestem ciekaw oględzin Drempa

  8. #8
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    powoli, jak to ma udkomuentowany przebeig to mozna go sprawdzic w BMW po kluczyku chociazby

    Spoko loko

  9. #9
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    Nie poczułem się po to jest forum żeby wymieniać się opiniami, szanuje to. Oczywiście licze się z tym, lecz jak każdy chce kupić jak najlepiej to chyba zrozumiałe. Chodzi i stan auta.

    EDIT:
    Dremp teraz pytanie do Ciebie czy zerknął byś na to cudo ;p

    W dzień spokojnie można sprzedający preferował by oględziny w weekend a w dni tygodnia byłoby to do ustalenia ze względu na tryb pracy
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 17-01-15 o 17:57

  10. #10
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    adres to mu mogles na pw podać

  11. #11
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Taaaa zaden problem, szkoda ze dzisiaj nie wiedzialem bo latalem po miescie troche, teraz za ciemno juz jest

    Jutro podjade kolo 12 mozesz mnie u goscia zapowiedziec

  12. #12
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    Super, W takim razie dzwonie i umawiam Wielkie dzięki odwdzięcze się na rzecz forum

    EDIT (REGULAMIN)
    Ok, wizyta Drempa zapowiedziana teraz nie pozostaje nic jak czekać Oby okazało się auto stosunkowo "zdrowe" wtedy nie zasypywał bym działu moimi tematami i mógłbym uczestniczyć na forum jako zadowolony użytkownik ;p
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 17-01-15 o 17:57

  13. #13
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    Mogę prosić o rozkodowanie VIN ?

    Kurde faktycznie, z góry przepraszam na pewno się to już nie powtórzy
    Ostatnio edytowane przez Robson12361236 ; 17-01-15 o 18:06

  14. #14
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    Wstawiam rozkodowany VIN przez automo https://www.automo.pl/raport/4230/45...302d27#gallery[photo1]/2/

  15. #15
    Starszy użytkownik Avatar ARKADIUSZ
    Zarejestrowany
    wrz 2014
    Skąd
    WARSZAWA
    Postów
    109
    Podziękowano Thanks Given 
    8
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Dremp jak mogę Cie prosić to daj znać tutaj po oględzinach czy wcelowałem ze zdjęć co jest nie tak tylko proszę nie mów z czujnika lakieru tylko to co zobaczysz! sprawdzę czy oko mi się nie zestarzało!? prawe przednie drzwi +błotnik +maska malowane lub elementy z innego auta! ...o zderzakach nie będę pisał bo to po obcierkach w 99% malowane w 99% samochodów!...szkoda,że tak mało zdjęć ale za lewy tylny błotnik nie dam się pokroić ,że jest oryginalny lakier.

Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •