Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567
Pokaż wyniki od 91 do 94 z 94

Temat: Opinie o forum

  1. #91
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    to tak dla odświeżenia znowu Twojej i userów pamięci ....
    Twój wpis z tematu -Auta z Niemiec pytania - post z dnia 23maja 2011r

    23maj 2011r - Auta z niemiec pytania
    #4
    A, nie wspomniales ze zakup odbedzie sie bez Twojej obecnosci. W swietle prawa odsprzedanie przez znajomego to najlepsza opcja. Moze tez po prostu podpisac sie za Ciebie (mozesz wypisac mu pelnomocnictwo z tlumaczeniem przysieglym, sa firmy gdzie beda tego wymagac, choc w wiekszosci przypadkow przy sprzedazy na umowe auta wymeldowanego nikogo w DE nie interesuje kto je kupuje). Innych (bardzo powszechnych) rozwiazan nie bede zbyt wyraznie sugerowal, choc w sytuacji zakupu auta dla znajomego nie widzę nic złego w spisaniu umowy na Twoje nazwisko przez kolegę. Nikt na tym nie ucierpi.

    Czy to już wszystkie zarzuty ? ...ja w ADM złożę stosowne wyjaśnienia i dowody. na te Twoje domysły i przyprawianie garba .
    Ale ponieważ już Cię trochę poznałem to powiesz ,że to mafia w tej ADM a Modów mam w kieszeni
    Ostatnio edytowane przez takietam ; 04-03-15 o 13:51
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  2. #92
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Prosiłeś żebym sprecyzował zarzuty, wysiliłem sie, odpowiedzi nie widzę. To powyżej nie ma nic wspólnego z nasza konwersacja jakbyś nie zauważył, nie wiem co złego wtedy napisałem, celowo piszesz nie na temat czy dalej nie jarzysz? Nagle okazało sie ze krystalicznie uczciwy Andrzej tępiący pewne zachowania w swoich postach jednak "nie jest święty", " zdarza mi sie", etc. Żenada.

    Nie znasz mnie wcale, a jakiekolwiek układy na forum interesują mnie jak zeszłoroczny śnieg. Forum to marny procent mojego życia w przeciwieństwie do Twojego stosunku do tej stronki.

  3. #93
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Panowie, to ostatni post w tym temacie.
    Dalsze przepychanki proszę na PW bądź telefon.
    Tomek - ja chciałem tylko przypomnieć jedno - Andrzej nie jest z powodu zarobku na forum - bo z niego nie ma żadnego zarobku.
    Jest dla atmosfery, dla ludzi - między innymi dla Ciebie również.
    Temat zamykam.

  4. #94
    Legato
    Gość

    Domyślnie

    Na prośbę Andrebara zamieszczam wyjaśnienie.

    Z posiadanej dokumentacji przez Administrację Forum wynika iż user -Andrebar posiada meldunek m.in; na terenie Niemiec pod stałym adresem przynajmniej od 2004r ostatnie tego potwierdzenie - 27 - styczeń- 2015r

    Na prośbę zainteresowanego podajemy również jego oświadczenie w którym napisał ;

    "...Działalność gospodarczą na terenie RP zamknąłem w 2011r ( po ponad 16-tu latach jej prowadzenia ) .
    Auta oferuję bardzo sporadycznie nie sprzedając nawet 2 - 4 sztuk rocznie! w sposób jak najbardziej legalny choć prywatny i nie zawsze polskim obywatelom.
    Posiadanie kilku starszych aut z oryginalnym przebiegiem czy 1go właściciela to moje hobby a nie cel handlu czy osiągnięcia korzyści majątkowych.
    Moja pomoc na Forum skupia się na wyszukiwaniu dla zainteresowanych aut poza granicami RP .... gratyfikacje za to otrzymuję również poza jej granicami.
    Wszelkie od lat doprawianie mi garba i co jakiś czas zmuszanie w niewybredny sposób do tłumaczeń j/w staje się dla mnie uciążliwe i irytujące.

    Oświadczam również ,że TAK - obecność na Forum traktuję jako swego rodzaju misję ( tylko na nim jestem zarejestrowany - wcześniej na blogu - Tylika )
    Muszę również przypomnieć ,że jako jeden z pierwszych wyszedłem na przeciw *****tom jeszcze na GRUBO przed powstaniem pierwszego Forum i w ogóle istnieniu internetu bo już na początku lat 90tych pisałem w Koszalińskiej "Giełdzie Samochodowej " pewien zwrot , który mniej więcej brzmiał ;
    "...jeśli masz już dość *****tów picowników domowych lakierników cofaczy liczników bo szukasz normalnego auta a nie reanimowanej wyszpachlowanej figurki z gipsu to zadzwoń do mnie .... "

    wtedy więcej napisać nie można było bo był limit ilości znaków.

    - dlatego stąd również i mój kolorek otrzymany- za całokształt od Admina.

    Dziękuję za uwagę .
    Andrzej

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •