Strona 1 z 7 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 94

Temat: Opinie o forum

  1. #1
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie Opinie o forum

    Nie lubię takich tematów, bo zawsze więcej w nich emocji niż treści jednak nieraz w trosce o dobre imię forum trzeba je podejmować.

    Jako, że na forum Audi A4 wylano niezłe wiadro pomyj na nas, chciałbym aby to dotarło do niektórych fantastów - na forum nigdy nie było cenzury merytorycznych wypowiedzi - jak bardzo niewygodne by nie były.

    Mamy tu moderację jak wszędzie, na porządku dziennym jest kasowanie postów nie na temat, czy sprzecznych z regulaminem, ale twierdzenie że posty znikają ze względu na swoją "niewygodną" dla kogoś treść jest zwykłą podłością i nieprawdą.

    Na forum A4 niestety nie mogę tego wytłumaczyć, ponieważ po prośbie o otwarcie zamkniętego tematu w celu wyjaśnienia został on usunięty bez słowa przez admina - to tak a propo strasznej cenzury na naszym portalu.

    Reszta zarzutów które tam padły są w sumie tak komiczne, że na razie nie mam nawet pomysłu jak udowodnić, że nie jesteśmy wielbłądem.

    Jednak osoby które uważają, że forum powstało tylko po to aby kilku handlarzy mogło tu wciskać swoje szpachlowane igły, a połowa userów ma płacone za wciskanie aut, do tego nad wszystkim czuwa grupa wzajemnej adoracji zapraszam do merytorycznej dyskusji. Ten temat na pewno nie zostanie skasowany.

    Dziękuję.
    Ostatnio edytowane przez takietam ; 16-01-15 o 13:53 Powód: lit.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  2. #2
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Marcin - a jesteś w stanie coś więcej napisać o tych bzdurach na A4klub?

  3. #3
    Starszy użytkownik Avatar czapaja
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1,232
    Podziękowano Thanks Given 
    199
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Ja zacząłem czytać wątek ale przerwałem a później był już usunięty. Ogólnie kontekst był taki że jesteśmy wchodzącym sobie bez wazeliny kółeczkiem wzajemnej adoracji i że naganiamy sobie klientów na powypadkowe parchy.

  4. #4
    Starszy użytkownik Avatar bunny
    Zarejestrowany
    kwi 2012
    Skąd
    KR-KCH
    Postów
    482
    Podziękowano Thanks Given 
    210
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    W dodatku pomyje wylał jeden z, do niedawna dosyć aktywnych, użytkowników forum. Widzę, że cały czas jest on-line, więc może się odniesie?

  5. #5
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Marcin, jak masz jeszcze te screeny 2/3 strony, to załącz...

    Oskarżenia o kolesiostwo, wyszły od usera, zarejestrowanego u nas jako A4_Dominik_WAW
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  6. #6
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    a żaden webchach tego nie zapamiętał?

  7. #7
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Nie zapamiętał... albo źle szukałem. Temat był pod tym linkiem:
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/3...na-zamowienie/
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  8. #8
    A4_Dominik_WAW
    Gość

    Domyślnie

    Panowie jest to mój pierwszy post od czasu sprawy s-maxa.
    W tym temacie oczywiście się wypowiem jednak najpierw zostanie przygotowane oficjalne stanowisko mojej firmy w sprawie s-maxa który został sprawdzony.
    Panowie dajcie mi czas abym mógł to przygotować starannie.

  9. #9
    Starszy użytkownik Avatar bunny
    Zarejestrowany
    kwi 2012
    Skąd
    KR-KCH
    Postów
    482
    Podziękowano Thanks Given 
    210
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    NIe chodzi o stan Smaxa - odwracasz znowu kota ogonem. Chodzi o Twoje insynuacje dotyczące kolesiostwa i brania kasy za polecenia samochodów.

  10. #10
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał A4_Dominik_WAW Zobacz post
    Panowie jest to mój pierwszy post od czasu sprawy s-maxa.
    nie prawda http://bez-wypadkowe.net/showthread....eckie-Warszawa

  11. #11
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Ja tez to powtorze. Na cholere komu stanowisko Twojej firmy na temat S-maxa. Ja tu akurat zdanie mam podobne, btomek dal ciala auta nie sprawdzil porzadnie nie zgadzalo sie ze stanem opisanym, koniec kropka. Co do ceny za jakosc uslug nie wypowiadam sie, sprzedaje sie tzn ze sa chetni, ja Ci propozycje ktora mi zlozyles w podobie odrzucilem bo byla dla mnie smieszna.

    Chodzi o to, ze siedzisz na forum z ktorego czerpiesz profity i napedza Ci klientow a nadajesz na nas na innym forum, to won z baru drzwi sa tam. Jak sie nie podoba.

    Tupet to Ty masz.

    Co do opinii forum, wypowiem sie jako uzytkownik z pewnym stazem.

    Znajdz mi oferte unfallera gdzie poleca swoje wozy, powodzenia, jasne robie to np ja, ale NIKT mi za to nie placi, robie to z innego powodu jakoby nabijanie kabzy ktoremukolwiek z importerow, oni sobie radza, ich fury sie sprzedaja, nie reklamuja sie (jak np Ty) a robia to inni uzytkownicy, czesto ci ktorzy po prostu albo sami z uslug skorzystali i sa zadowoleni albo skorzystaly osoby z ich otoczenia i tez sa zadowoleni.

    Jak przychodza tutaj ludzie bez wiedzy w temacie zakupu aut i szukaja w jakis gnieznach czy innych miejscach slynacych z padliny, a akurat z ktorys z importerow podobny samochod ma to jasne ze go zaproponuje, bo pojedzie chlop kupi i bedzie zadowolony. Ilosc pozytywnych komentarzy pozwala mi z duza doza pewnosci polecic taki samochod bez szkody dla kupujacego co nie oznacza ze on ma tego samochodu nie sprawdzac, bo niech go sobie trzepie do woli, wrecz bym zalecal. Nie patrze na to przez pryzmat ile zarobi ktory importer a juz na pewno nie dostane za to kasy. Chlopie opanuj sie.

    Kumpel moj chcial civica, podrzucal smietniki, dostal link do tradeluxa, pojechal, kupil i jezdzi zadowolony, profit dla mnie? flaszka wodki od kolegi - nowego wlasciciela civica. No kur... nie po to to forum jest grupa ludzi z roznymi zawodami/znajomosciami i kontaktami zeby z tego nie korzystac, no w imie czego?

    Druga sprawa i niech stana do raportu sami importerzy (jesli im sie chce) i niech powiedza Ci ile samochodow sprzedali przez forum. Procent ktory przedstawia w stosunku to calosciowej sprzedazy samochodow bedzie na granicy bledu statystycznego.

    I co do kolka wzajemnej adoracji parszywcu, to ja Cie nie pozniej jak dwa dni temu polecalem do sprawdzenia chlopakowi z forum BMW w Mazowieckim, pomimo ze mialem mieszana opinie co do twoich inspekcji, ale co tam, ja nie jestem gnida nikomu nie bede na starcie opinii psul, a skoro inni korzystaja i sa zadowoleni to przyjalem to za pewnik ze tak wlasnie jest, i co moze powiemy ze polecilem Ciebie (nie raz nie dwa) zeby ktos wzial od Ciebie usluge i zaplacil bo ja dostaje na lewo do lapy od Ciebie kase moze? Bo rowniez cos takiego mozna by palnac, wkoncu kolko wzajemnej adoracji i mafia.

    Wszystko dziala w dwie strony, dla mnie ktos kto korzysta z wsadu pro-bono swiadczonego na tym forum i korzysta finansowo a potem obsmarowuje nas gownem jest zwyklym burakiem.

  12. #12
    Starszy użytkownik Avatar ARKADIUSZ
    Zarejestrowany
    wrz 2014
    Skąd
    WARSZAWA
    Postów
    109
    Podziękowano Thanks Given 
    8
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    nooo to panowie chyba podłącze się w tym temacie bo kolega też się nie ładnie zachował ale jeśli ktoś jest gnidą to może warto odświeżyć temat mojego fokusa bo zdążyłem zobaczyć że wrzucili sobie moje fotki na stronę swojej firny ale nie zdążyłem przeczytać recenzji bo jak sprawa tutaj wypłynęła to natychmiast zdjęli focusa ze swojej strony ...aczkolwiek nie wiem jak go obsmarowali i co komu napisał na jego temat bo zaklął mi samochód który stoi do dzisiaj!!! więc może forumowicze którzy byli zainteresowani tym autem napiszą coś na ten temat i powiedzą jaką opinie dostali od A4_Dominik_WAW bo strasznie jestem ciekaw!!!!!

  13. #13
    Starszy użytkownik Avatar noto
    Zarejestrowany
    sty 2012
    Postów
    833
    Podziękowano Thanks Given 
    158
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Dawno dawno temu pisałem coś na temat tego człowieka, to oczywiście zostałem zlany. Jako wisienke na torcie dodam, że po mojej krytyce raportu S-Maxa dostałem na pw bluzga z retorycznymi pytaniami czy mam jakiś problem.

  14. #14
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał ARKADIUSZ Zobacz post
    nooo to panowie chyba podłącze się w tym temacie bo kolega też się nie ładnie zachował ale jeśli ktoś jest gnidą to może warto odświeżyć temat mojego fokusa bo zdążyłem zobaczyć że wrzucili sobie moje fotki na stronę swojej firny ale nie zdążyłem przeczytać recenzji bo jak sprawa tutaj wypłynęła to natychmiast zdjęli focusa ze swojej strony ...aczkolwiek nie wiem jak go obsmarowali i co komu napisał na jego temat bo zaklął mi samochód który stoi do dzisiaj!!! więc może forumowicze którzy byli zainteresowani tym autem napiszą coś na ten temat i powiedzą jaką opinie dostali od A4_Dominik_WAW bo strasznie jestem ciekaw!!!!!
    Z tego co pamiętam ty najpierw pisałeś że Dominik zły potem ze jednak OK i polecasz więc hmm?

  15. #15
    A4_Dominik_WAW
    Gość

    Domyślnie

    Swoją wypowiedź zacznę od odesłania wszystkich do wątku w którym napisałem oficjalne stanowisko mojej firmy w sprawie inspekcji białego s-max’a z Białegostoku. Ten temat jest dla mnie bardzo istotny i od tego tematu zaczął się mój brak aktywności na forum.
    http://bez-wypadkowe.net/showthread....609#post118609

    Na początku chcę Was zapewnić, że nie jestem idiotą który pisząc coś na innym forum z tego samego niku nie domyśla się że to trafi do Was. Oba fora czytają Ci sami ludzie. Teraz do rzeczy – nie wstydzę się niczego co napisałem na forum Audi A4, jestem do tego przekonany i zrobiłem to z pełną świadomością – dodam, że zabiegałem o to u właściciela forum A4 żeby wątek wrócił na forum. Dostałem odmowną odpowiedź, że oni nie będą załatwiali ,,Naszych,, spraw – wątek został całkowicie wykasowany i nigdy nie wróci.
    Moją opinię odnośnie tego jak postrzegane jest forum dostało dwóch ważnych forumowiczów – jeden kilka miesięcy temu, druga osoba wysłuchała mnie ostatnio. Jeżeli zechcą zabiorą głos w dyskusji.
    Opinia która została przeze mnie napisana na forum Audi A4 była wyrazem moich przemyśleń oraz tego co się słyszy po cichu o Waszym forum. Ja miałem tą odwagę żeby powiedzieć o tym głośno. Jesteście bardzo potrzebnym forum i wiele osób korzysta z Waszej pomocy, wielu zasłużonych użytkowników ma duży wkład w tworzenie tego forum – jednak w opinii wielu stajecie się powoli zamkniętym kręgiem, który dobrze bawi się tylko w sowim towarzystwie. Nowi są traktowani jak są. Słyszałem z opinii kilku osób zainteresowanych forami internetowymi, że powoli staje się to forum o niejasnym profilu, niektórzy pomagają inni sprzedają – jak myślicie jak to jest postrzegane ? Do tego Ci drudzy zaczynają wieść prym. Fakt od kilku osób słyszałem też że stajecie się ,,kółkiem wzajemnej adoracji a innych traktujecie jak błoto’’.
    Teraz może parę cytatów które ja o Was napisałem na A4:
    - czasami zatarta jest granica i nie wiadomo, co i kto komu sprawdza, kto sprzedaje, kot poleca i kot jest winny (nie potrafię tego już zacytować ale mniej więcej wyglądało to tak)
    - używacie języka który na innych forach jest mało akceptowalny (ale o tym w dalszej części)
    - wyraziłem swoją bardzo pozytywną opinię odnośnie jednego z waszych forumowiczów który ma niesamowity wkład w Wasze forum i moim zdaniem pracuje na 50% sukcesu tego co się tutaj dzieje
    - nigdy nie zarzuciłem nikomu że przyjął jakąś korzyść za polecenie białego s-maxa z Białegostoku, nie twierdziłem również że samochód został sprowadzony przez osobę która go poleciła, napisałem że został ,,namaszczony,, że został ,,polecony,, oraz że miał być ,,idealny,, więcej na ten temat:
    http://bez-wypadkowe.net/showthread....609#post118609

    Teraz moje przemyślenia:
    Mój początek na Waszym forum był jaki był, może zły może bardzo zły – stało się, jeżeli kogoś to uraziło w tym momencie mówię przepraszam. Nigdy nie patrzyłem na Wasze forum jak na maszynkę do robienia pieniędzy jak to zostało mi zarzucone. Chciałbym mieć udział w tworzeniu tego forum dlatego tutaj jestem i to wszystko piszę. Do moderatorów i ludzi tworzących to forum dbajcie o to żeby zachowane były w nim proporcje nie jest to forum … tylko forum gdzie pomagacie ludziom, oceniacie auta tak ?
    Teraz sprawa języka:
    Macie czata – ok miejcie, opinię na nim z tego co widziałem wyraża zaledwie garstka osób, jest na pierwszej stronie Waszego forum, język oraz tematy dyskusji które są tam poruszane zapewniam Was że ludzi inteligentnych bardziej zniechęca niż zachęca, słownictwo tematy itp. czy TVN Turbo by się pod tym podpisało chyba nie ? słownictwo niczym z rynsztoku a wyżej są zakładane tematy gdzie padają ciężkie oskarżenia dla handlarzy o to że sprzedają auta powypadkowe jako bezwypadkowe, o to że kręcą liczniki, czy to się łączy ze sobą i czy współgra z ciężką pracą jaką wykonuje tutaj kilku forumowiczów ? mi się wydaje że czasami ta praca przez niektórych zostaje olana. Wchodzisz do kogoś na imprezę i mówisz ***** jak tu śmierdzi mimo tego że spotkało się kilku ludzi których cenisz, znasz i lubisz ?

    O mnie i mojej firmie:
    Na forum A4 została też oczerniona moja firma, zarzucono jej zły proces rekrutacji, to że zanotowała kilka wpadek na Waszym forum – pytam się grzecznie gdzie ?
    Na forum A4 zostałem również obrażony ja jako osoba – zostały podważone moje kompetencje odnośnie sprawdzania auta: o nich możecie przeczytać tutaj:
    http://bez-wypadkowe.net/showthread....563#post118563
    Zarzucono mi, że jestem laikiem, sprawdzania samochodów nauczyłem się z gazet motoryzacyjnych, jestem kłamcą, padło kilka wyzwisk i obelg pod moim adresem.

    Teraz Wasz czat:
    01.jpg02.jpg
    03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.JPG
    Zostały w nim użyte moje dane osobowe. Czy to mam również komentować ?
    Cytaty …

    Jeżeli chodzi o sprawę edycji i kasowania wątków:
    edycja.JPG
    pytanie dlaczego tak się dzieje? Tutaj jest najnowszy i najświeższy przykład.
    Podsumowując: zastanówcie się gdzie zmierza Wasze forum i jaką dajecie reklamę sobie i ludziom którzy na nie ciężko pracują.
    Tyle ode mnie.
    Ostatnio edytowane przez A4_Dominik_WAW ; 17-01-15 o 12:51

Strona 1 z 7 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •