Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Audi TT S-Line 2.0TFSI 2008 - Chełmce

  1. #1
    yakuzasensej
    Gość

    Domyślnie Audi TT S-Line 2.0TFSI 2008 - Chełmce

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    Audi
    VIN
    TRUZZZ8J481038177
    Model:
    TT S-Line
    Silnik
    2.0TFSI
    Rocznik:
    2008
    Miejscowość:
    Chełmce lub Strzelno koło Inowrocławia
    Nazwa komisu:
    -
    Link do ogłoszenia:Treść:
    Co o tym sadzicie ? Pozdrawiam.

  2. #2
    szwedamar
    Gość

    Domyślnie

    Jakoś nie wydaje mi się żeby w audi po 60k tak wyglądały fotele, uszczelka przy drzwiach kierowcy na środku też jakoś dziwnie wygląda ale może po prostu tak jest.

  3. #3
    yakuzasensej
    Gość

    Domyślnie

    Też mam swoje podejrzenia, ale jak to zwykle bywa trzeba będzie ocenić na żywo.

  4. #4
    cartechnic
    Gość

    Domyślnie TRUZZZ8J481038177 Audi TT

    http://www.bezwypadkowy.net/forum/54...038177-audi-tt


    Auto rzeźbione i lakierowane po całości.

  5. #5
    MahaRadza
    Gość

    Domyślnie

    Po zdjęciach wygląda, że to nie było nic groźnego. Jednak wolałbym już po takim przeciągnięciu kupić w takim stanie jak był i samemu to zrobić na własną rękę. Bo prawdopodobnie na tylne nadkole - szpachlowane. Zależy jak ktoś to naprawił.
    Pojawia się też pytanie, czy próg ruszony,bo po zdjęciach dokładnie nie widać.

  6. #6
    Banano78
    Gość

    Domyślnie

    Jeżeli to jedyne uszkodzenia tego samochodu to krzywdy nie ma. Trzeba tylko zaakceptować fakt lakierowanego nadwozia (prawdopodobnie całe boki) i wymieniony błotnik pp (bo raczej nikt go nie naprawiał). Sprawdzić jakość naprawy i ewentualnie na tej podstawie negocjować cenę. Lepsze to niż wstawiane ćwiartki zakryte elementami w kolorze w ori lakierze. Kwestia jeszcze kondycji technicznej auta.

  7. #7
    cartechnic
    Gość

    Domyślnie

    ...PROSZĘ ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM...
    Rozumiem,że lubicie takie auta i tak ma wyglądać samochód bezwypadkowy.Uwielbiam ogłoszenia po którymś z kolei właścicielu auta,który pisze,że od nowości nikt w aucie nie palił i samochód jest na 100% bezwypadkowy bo poprzedni właściciel mu tak powiedział.
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 03-02-15 o 12:10

  8. #8
    hosekk
    Gość

    Domyślnie

    Zgodnie z ofertą przebieg to nie 60tyś tylko 621tyś.
    Przy nawet 150tyś km fotele byłyby idealne.

  9. #9
    MahaRadza
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał cartechnic Zobacz post
    Rozumiem,że lubicie takie auta i tak ma wyglądać samochód bezwypadkowy.
    Czytaj ze zrozumieniem,bo nigdzie nie napisałem, że lubię takie samochody. Jedynie wyraziłem swoją opinię odnośnie uszkodzeń.
    Akurat w tym przypadku sprzeczałbym się co do słowa "bezwypadkowy", gdyż akurat tutaj to nawet przecierka parkingowa mogła być.

    Rozmawiał ktoś z właścicielem, może informuje przez telefon - ale wy zanim zadzwonicie to wklejacie linki i chcecie, aby ktoś się wypowiadał jedynie na podstawie zdjęć.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •