Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: CITROEN C4 GRAND PICASSO 1.6 HDI 2007 - sulechów

  1. #1
    Niko77
    Gość

    Domyślnie CITROEN C4 GRAND PICASSO 1.6 HDI 2007 - sulechów

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    CITROEN
    VIN
    VF7UA9HZH45121008
    Model:
    C4 GRAND PICASSO
    Silnik
    1.6 HDI
    Rocznik:
    2007
    Miejscowość:
    sulechów
    Nazwa komisu:
    TopAuto
    Link do ogłoszenia:Treść:
    Witam szukam vivaro ale z marnym skutkiem już dwa miesiące to rozglądam się za czyms innym co o tym myślicie ?

  2. #2
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    paź 2012
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    68
    Podziękowano Thanks Given 
    7
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Za ten rocznik na zachodzie trzeba dać jakieś 7-9 tyś EURO. Ty chcesz za pół ceny
    Ostatnio edytowane przez portofino ; 21-11-14 o 19:19

  3. #3
    Starszy użytkownik Avatar Bull_Byk
    Zarejestrowany
    lut 2014
    Skąd
    Bytom
    Postów
    478
    Podziękowano Thanks Given 
    148
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    ceny sa rozne: http://www.mobile.de/pl/kategoria/sa...:1401,ccx:1600 jednakze w/w modej jest z dolnej stawki cenowej

  4. #4
    klimeque
    Gość

    Domyślnie

    Zdjęcia wyostrzone aż przesadnie, Bull_Byk dobrze prawi że to dolna stawka... ale gdzie zarobek dla handlarza, transport, opłaty... święta się zbliżają ale Gwiazdor Mirek chyba nie jest aż taki hojny

  5. #5
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Ale to jest z Danii, nie porównywać do cen niemieckich, jeszcze z mobile.de z którego nie wiem co można kupić żeby jeszcze zarobić.
    Ja mogłem mieć ostatnio podobne Picasso za 4500 e i nie wziąlem - mam pecha do aut francuskich a ceny na otomoto przekonały mnie że nie warto. Także z tym 7-9 tys przy przebiegu prawie 200 to gruba przesada.

    Auto z Danii - przebieg łatwo sprawdzić.

  6. #6
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Auto z Danii
    wychodzi ze przebieg OK zatem szukał bym blacharskich spraw

    2014-11-09 177 000 km System Aukcji Internetowych ZGŁOSZONO PRZEBIEG POJAZDU
    2013-10-29 143 000 km Trafikstyrelsen - Urząd Transportu w Danii BADANIE TECHNICZNE POJAZDU- REZULTAT PRZEGLĄDU POZYTYWNY- STAN POJAZDU ZATWIERDZONY
    2013-06-04 142 000 km Trafikstyrelsen - Urząd Transportu w Danii BADANIE TECHNICZNE POJAZDU- REZULTAT PRZEGLĄDU POZYTYWNY- STAN POJAZDU ZATWIERDZONY
    2011-06-30 95 000 km Trafikstyrelsen - Urząd Transportu w Danii BADANIE TECHNICZNE POJAZDU- REZULTAT PRZEGLĄDU POZYTYWNY- STAN POJAZDU ZATWIERDZONY
    2007-07-02 Informacja od Producenta ROZPOCZĘCIE OKRESU GWARANCYJNEGO

  7. #7
    Niko77
    Gość

    Domyślnie

    ok dzięki jutro jadę oglądać

  8. #8
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    http://selvbetjening.trafikstyrelsen...UA9HZH45121008
    Odnoszę, być może mylne, wrażenie że auto jest całe na nowo polakierowane
    Pozdrawiam

  9. #9
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1,069
    Podziękowano Thanks Given 
    28
    Podziękowano Thanks Received 
    9
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Ludzie nie popadajcie też w przesadę z tymi cenami z mobile.de to jest 7 letni francuski samochód, szczerze mówiąc bardzo udany, ale u nas lud zakochany w VW/Audi/BMW ich poprostu nie docenia i ceny są jakie są
    Szczerze mówiąc to mam analogiczny samochód z tego samego rocznika, z mniejszym przebiegiem, bez kłopotliwego BMP, za niższą cenę i co ? I pierwsze pytanie co drugiego dzwoniącego jest jakie, czy za 19 tys. pójdzie oczywiście opłacony

  10. #10
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    paź 2012
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    68
    Podziękowano Thanks Given 
    7
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał unfaller Zobacz post
    Ale to jest z Danii, nie porównywać do cen niemieckich, jeszcze z mobile.de z którego nie wiem co można kupić żeby jeszcze zarobić.
    Ja mogłem mieć ostatnio podobne Picasso za 4500 e i nie wziąlem - mam pecha do aut francuskich a ceny na otomoto przekonały mnie że nie warto. Także z tym 7-9 tys przy przebiegu prawie 200 to gruba przesada.

    Auto z Danii - przebieg łatwo sprawdzić.
    Wszystko się zgadza (może lekko przesadziłem z tą ceną ),ale każdy ma swój punkt widzenia. Unfaller Ty patrzysz pod kątem, żeby na tym zarobić. Ja jako klient końcowy żeby kupić dobre auto. Wolałbym zapłacić więcej i mieć pewność że mnie nikt nie ....... Dlatego te ceny 7-9 tyś E widziałem u dilerów. (Pewnie można by było jeszcze coś urwać).

  11. #11
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Może z Danii ciągnąc najtańsze oferty i lekko je "detailingując" na POmroczne potrzeby da się takie ceny zrobić .
    W automacie raptem ogólnie dostępna jedna oferta w DK - ale cena atrakcyjna w stosunku do tych z DE;
    http://suchen.mobile.de/auto-inserat...ty=1600&noec=1

    Co innego ciągnąć auta pod kontem zarobku/ szybkiej odsprzedaży a co innego wybrać dla siebie na kilka lat eksploatacji.
    Nie wszyscy chcą kupić CCC - choć większość niestety liczy na OKAZJĘ
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  12. #12
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1,069
    Podziękowano Thanks Given 
    28
    Podziękowano Thanks Received 
    9
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Panie Andrzeju ale to już od lat nie jest chyba wielka tajemnica że ceny na francuskie samochody w PL dyktują nie ceny dealerskie na europejskich rynkach , a już napewno nie te z rynku niemieckiego tylko ceny na francuskim złomowisku powiększone o koszty zakupu części i robociznę blacharsko-lakierniczą najczęściej w Woj.Wielkopolskim plus oczywiście zysk
    Z C4 GrandPicasso jest o tyle ciekawie że we Francji trzyma cenę i stąd wydawało się że jest sens importu niepowypadkowych samochodów z innych rynków, a w PL pośród masy ofert na numerach francuskich pojawiają się, oczywiście w mniejszej ilości, samochody właśnie z Danii czy Holandii.
    A ze swojego doświadczenia, z co prawda jednym posiadanym obecnie egzemplarzem, widzę że ludzie i tak gonią za super okazją i szukają GrandPicasso do max. 20 tys. PLN, a najchętniej to jeszcze 2-3 tys. taniej i do tego oczywiście wymagania przy oględzinach większe niż w salonie Citroena

  13. #13
    Niko77
    Gość

    Domyślnie

    No witam byłem zobaczyłem i tak przednia szyba i dwie boczne z przodu różne numery tylne takie same pod maską każda śruba inna na lampach pasie przednim czy jak się to zwie jednym słowem odradzam

  14. #14
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1,069
    Podziękowano Thanks Given 
    28
    Podziękowano Thanks Received 
    9
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Niko77 Zobacz post
    przednia szyba i dwie boczne z przodu różne numery, tylne takie same
    A możesz to rozwinąć, jakie były rozbieżności w datach na poszczególnych szybach ?
    Bo wiesz raz to nie jest tak że jak samochód jest z rocznika 07 to wszystkie szyby muszą mieć taki kod, producenci często wkładają szyby z magazynu z kodem z roku poprzedniego a zdarza się że część jest z poprzedniego a część z faktycznego roku produkcji samochodu
    Do tego przy tej ogromnej powierzchni przedniej szyby która jest w Picasso jej uszkodzenia np. od kamieni są bardzo prawdopodobne także akurat jej wymiana nie świadczy o niczym
    No chyba że samochód był z 2007, przednia szyba z 2012, jedna boczna przednia w słupku z 2009, druga z 2011, a tylne z 2006 to wtedy można się obawiać a raczej sprawdzać dogłębnie powypadkowość

  15. #15
    Starszy użytkownik Avatar Remek
    Zarejestrowany
    sty 2013
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    930
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bartek28 Zobacz post
    widzę że ludzie i tak gonią za super okazją i szukają GrandPicasso do max. 20 tys. PLN, a najchętniej to jeszcze 2-3 tys. taniej
    Motyla noga.... to nieźle przepłaciłem za auto, w którym miałem do wymiany na starcie klocki z tyłu i nie dopatrzyłem uszkodzonej chłodnicy klimy... A jeszcze chciało mi się je przyciemnić... Ciekawe na ile "Janusze" mi wycenią moje C4GP po obcierce nadkola (widać to na mierniku!). Bida, wtopa, masakra, fatalicja...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •