Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 19 z 19

Temat: AUDI a3 p8 2.0 FSI rok 2003 opinie

  1. #16
    MahaRadza
    Gość

    Domyślnie

    Aha, mogę dać Ci namiar na chłopaczka, który jest w stanie sprawdzić historię pojazdu w ASO. Usługa kosztuje coś w granicach ok. 50 zł i na pewno dowiesz się więcej niż z płatnych serwisów w internecie. Nie korzystałem, ale jak najbardziej mogę polecić.
    Będziesz wiedział czy warto jechać do ASO wtedy na sprawdzenie stanu pojazdu.

  2. #17
    eloziomek
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał MahaRadza Zobacz post
    Nie pamiętam już jak to jest z pojazdami sprowadzonymi, ale chyba zaraz po zarejestrowaniu powinien się odbyć przegląd techniczny?

    Dowiedz się od właściciela kiedy był ostatni serwis (wpis w książce serwisowej) zagranicą.
    Ostatni wpis byl w polowie 2014 roku. Z tego co wyczytalem tutaj http://www.rejestracjasamochodu.pl/k...hodu-w-polsce/ badanie techniczne w Niemczech jest wazne 2 lata, u nas rok. Wiec w Polsce takie badanie bedzie wazne tylko przez pierwszy rok jego obowiazywania. wyglada na to ze by sie zgadzalo. Ostatni wpis w Niemczech polowa 2013 , a w Polsce nastepny przeglad po roku. (04.09.2014.)

  3. #18
    eloziomek
    Gość

    Domyślnie

    A co sadzicie ogolnie o tym silniku? Podobno czesto odklada sie nagar na kolektorze dolotowym i zaworach?

  4. #19
    realistapn
    Gość

    Domyślnie

    Ja mogę polecić , zero problemów rok temu puściłem swoją prywatną a3 z tym silnikiem a jeździłem nią od 145 tys do 210 tys , i nic się nie działo oprócz cewek które potrafią paść wymieniłem w sumie 4 szt wszystkie w tym okresie ale to koszt około 100 zł /szt. org , drobnym problemem z falowaniem minimale obrotów ale tak miało przy kupowaniu i tak zostało przy sprzedaży , psującym się egr ale można przekładać zębatkę w inną pozycję i smiga chyba że pęknie zawór ale to tak naprawdę były drobnostki jak na 4 lata jeżdzenia , najważniejsze sprawdzić czy nie słychać mocno łańcucha od zmiennych faz rozrządu i czy zapala na cieplym od ręki bo fazator + łańcuch kosztuję trochę

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •