Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Montaz ogrzewania DEFA, gdzie?

  1. #1
    supeer
    Gość

    Domyślnie Montaz ogrzewania DEFA, gdzie?

    Witam

    Planuje zalozyc elektryczny system nagrzewania DEFA, lecz nie wiem gdzie na polnocy kraju moga mi to zamontowac (gdansk).

    Co prawda producent daje instrukcje montazu i mozna zrobic to samemu, ale dotykac tego nie bede.
    Pisalem do paru mechanikow webasto i nikt z nich nie mial z tym doczynienia, a nie chcialbym jakis dodatkowych klopotow z autem.

    Macie jakas wiedze na temat montazu? Ktos mial z tym doczynienia?

    Dzieki
    pozdrawiam

  2. #2
    Maryush
    Gość

    Domyślnie

    Na tej stronie http://www.motointegrator.pl/produkt...-w-defa-470518 masz link "Montaż w warsztacie" - "Sprawdź warsztaty w Twojej okolicy". W okolicach Trójmiasta jest ich sporo.

  3. #3
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Myślę że kuzyn może to ci ogarnie, montuje i serwisuje webasta , podesle namiar na PW

  4. #4
    supeer
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maryush Zobacz post
    Na tej stronie http://www.motointegrator.pl/produkt...-w-defa-470518 masz link "Montaż w warsztacie" - "Sprawdź warsztaty w Twojej okolicy". W okolicach Trójmiasta jest ich sporo.
    No wlasnie warsztaty sa podane, ale gdy przedzwoni sie do ktoregos z tych podanych to nawet nie slyszeli o takim ogrzewaniu lub nie wykonuja takiej uslugi wiec jest to wprowadzanie w blad przez ta strona

  5. #5
    supeer
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tytan Zobacz post
    Myślę że kuzyn może to ci ogarnie, montuje i serwisuje webasta , podesle namiar na PW
    Dzieki, bede sie zgalaszal

    Jesli ma ktos jeszcze jakies warte do polecenia warsztaty to chetnie przedzwonie.
    Pozdrawiam

  6. #6
    m6fanboy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tytan Zobacz post
    Myślę że kuzyn może to ci ogarnie, montuje i serwisuje webasta , podesle namiar na PW
    Natrafiłem na wątek odnośnie Defa, podobno ma Pan kuzyna który by ogarnął temat.
    Jestem z Gdyni, jeśli można prosić o namiar będę wdzięczny.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •