Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 17 z 17

Temat: Jest wyrok w sprawie zderzenia policyjnej Vectry z Peugeotem.

  1. #16
    Starszy użytkownik Avatar Bull_Byk
    Zarejestrowany
    lut 2014
    Skąd
    Bytom
    Postów
    478
    Podziękowano Thanks Given 
    148
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał takietam Zobacz post
    Tak czytam i mam wrażenie, że nas to się nie za zadowolić. Pod każdym filmem z Frogiem 10 tys komentarzy "dzie jest policja!!!" "dlaczemu nie goni, nie złapi dziada"
    No to co oni w końcu mają robić? Telepatycznie łapać tych ludzi? Nie przekraczać prędkości? Trochę mi to przypomina dyskusję o użyciu broni przez policjanta - abo bezpiecznie albo skutecznie.

    Wiadomo, że żaden policjant dla frajdy nie ryzykuje własnego życia, bo to ludzie jak każdy i też na nich w domu ktoś czeka.
    Gonili, przywalili, trudno. Sprawa powinna być szybko załatwiona, koleżka dostać stosowne odszkodowanie i nie ma co z tego robić afery.
    Jak pisze Grzechu - ruch mamy coraz większy, *****ów na drogach przybywa (Frog ma już kilku naśladowców- taka nowa moda) i takich wypadków będzie coraz więcej.
    Tu bardziej chodzi o to, ze policja to swiete krowy. Jesli wjada w zaparkowany prawidlowo samochod oddalony od jezdni z 15 metrow to i tak winny wg nich bedzie kierowca/wlasciciel samochodu.

    To jak z pogotowiem jak jedzie na sygnale powinno sie mu ustapic ale jak przejedzie na czerwonym i bedzie wypadek zawsze winny byl i bedzie kierowca pogotowia. Tutaj ewidentnie Policjanci sa winni i bezdyskusyjnie sprawa powinna zakonczyc sie na mandacie dla Policjanta i w ogole sprawa nie powinna trafic do sadu, ot tyle.

    Juz pamietam kiedys w uwadze pokazywali ze byl wypadek na skrzyzowaniu chlopak prawidlowo jechal na wprost na zielonym swietle co widac na nagraniu a policjanci jechali na czerwonym poprzecznie, mowiac ze jechali na sygnale (czego nie widac na nagraniu) kto jest winny? kierujacy jadacy zgodnie z przepisami. Ale sprawe pociagnal ojciec chlopaka sprawa trafila do sadu, w sumie nie wiem jak sie skonczyla bo sprawa byla chyba w toku.

  2. #17
    Starszy użytkownik Avatar Rashid
    Zarejestrowany
    gru 2011
    Skąd
    PL
    Postów
    178
    Podziękowano Thanks Given 
    12
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    A ja mam dodatkowe spostrzeżenia - zauważyliście, że ten kierowca z Peugeota nerwowo jedzie i widać, że nie może wytrzymać za tym TIR-em? Siedzi mu na zderzaku, wychylony o ćwierć maski w lewo. Tak go zniecierpliwiła jazda za ciężarówką, że nie odmówił sobie przejazdu przez całość powierzchni wydzielonej z ruchu, jakby te 20 m go zbawiło. Podejrzewam, że był tak wnerwiony jazdą za TIR-em, że jak już dopadł lewoskrętu, to spojrzenie w lusterka wsteczne ani mu się nie śniło. Winny, czy nie, ostrożność i myślenie za innych pomaga, nerwowość nie bardzo.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •