Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Subaru Forester 2.0 2002 - Drużbice

  1. #1
    piotrx77
    Gość

    Domyślnie Subaru Forester 2.0 2002 - Drużbice

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    Subaru
    VIN
    JF1SG5LK43G004419
    Model:
    Forester
    Silnik
    2.0
    Rocznik:
    2002
    Miejscowość:
    Drużbice
    Nazwa komisu:
    -
    Link do ogłoszenia:Treść:
    autko juz kilka lat w PL ale może uda się coś znaleźć przed 2010-2011
    Pozdrawiam Piotr

  2. #2
    piotrx77
    Gość

    Domyślnie

    właśnie dowiedziałem się ze auto zarejestrowane w PL w 2010r, 2 właściciel i nie jest poszukiwane w bazie policyjnej

  3. #3
    piotrx77
    Gość

    Domyślnie

    kumpel sprawdzał podobno rdza na podwoziu... lipa więc

  4. #4
    piotrx77
    Gość

    Domyślnie

    Byłem sprawdziłem osobiście, wszystkie nadkola rdza, na wlewie paliwa zaczyna wychodzić, lekko progi z lewej strony, malowane i szpachlowane po całym lewym boku, na mierniku 250-380
    sprzedawca chamski i nieuprzejmy, jak się dowiedział ze nie kupuje to zaczęły sie słowne przepychanki ze stracił czas i kasę na dojazd pewno z 10km a ja 130km.
    w rozmowie tel pytałem czy jest rdza... nie nie ma ewentualnie na śrubach coś się znajdzie w zawieszeniu itp.... a to co było na nadkolach to niby "nalot rdzy" ... omijać łukiem

  5. #5
    vlad
    Gość

    Domyślnie

    W sumie czego się spodziewać po japoncu z tego rocznika
    Jeśli tak Ci ta rdza przeszkadza, sugeruję poszukać czegoś dopiero sprowadzonego z krajów, gdzie nie ma śnieżnej zimy, ale weź pod uwagę że i tak najdalej po 2 naszych zimach będzie to samo

  6. #6
    piotrx77
    Gość

    Domyślnie

    bardziej mi chodzi o to że pytasz człowieka czy jest rdza na blachach a on nie nic nie ma wszystko czyste... po prostu bym nie pojechał. nie mówię że ma nie mieć rdzy ale jeśli takie pytanie pada to po co ściemniać i mieć pretensje że nie biorę auta... chore

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •