Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Reanult Megane III 1.4 TCE VF1BZ1V0644568436 51tyś km Katowice

  1. #1
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Reanult Megane III 1.4 TCE VF1BZ1V0644568436 51tyś km Katowice

    Link do ogłoszenia
    http://megane.com.pl/page/gielda/ogl...iii-14-tce-r95

    VIN:
    VF1BZ1V0644568436

    Zdjęcia









    Ostatnio edytowane przez Tytan ; 05-09-14 o 13:10

  2. #2
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Dzień dobry,

    prezentowane auto jest w wersji SL Exception. Jestem pierwszym właścicielem, auto kupione w polskim ASO. Pierwsza rejestracja 12.2010. VIN: VF1BZ1V0644568436. Gwarancja obowiązuje (przynajmniej teoretycznie) do końca 2014. Dodam, że uszkodzona jest prawa podłużnica i boczna poduszka silnika. Sam silnik, skrzynia, półosie, czworo drzwi jest ok, auto pali. Reszta jak na zdjęciach. Z wyposażenia dodatkowego czujniki cofania tył, przyciemniane szyby tył, zestaw audio pioneer TS-Q131C, koło zapasowe. Do momentu wymuszenia pierwszeństwa przez innego kierowcę auto nie przesadzając wyglądało jak prosto z salonu. Garażowane od początku, myte tylko ręcznie, oczywiśćie nie palone, olej i filtry zmieniane co roku. Ogólnie megi jest wypieszczona. Dosyć rzadka wersja i kolor w tym nadwoziu. Oryginalna sztuka. Silnika zachwalać nie trzeba. Uderzenie było przodem w bok innego auta, dodatkowo lewy tył lekko otarł się o auto na pasie obok. Dorzucam koła zimowe stalówki 16" po trzech sezonach, komplety dywaników i inne drobiazgi. Do negocjacji nowe letnie gumy contisport 17" 205/50. Auto stoi na alufelgach 17" sari i oponach dunlop sportmaxx 205/50. (l.tylna felga do regeneracji). Auto ma znikomy przebieg i jest dobrą alternatywą dla sprowadzonych aut z zachodu po niewiadomo jakich dzwonach, zalaniach i pożarach. Najdroższą sprawą jest lakierowanie i robocizna, ale jeśli ktoś naprawi je dla siebie czy nawet na sprzedaż, to nie straci. Zwłaszcza, jeśli nie będzie tego robił po cenach ASO. Ja po prostu potrzebuję auta i nie mogę czekać na naprawę. Cena auta przed zderzeniem to ok 40 tys. zł. Do wglądu są wszystkie dokumenty, rachunki. Sytuację przedstawiam uczciwie i niczego nie ukrywam. Auto do zobaczenia w Katowicach. Cena 18.500 do rozsądnej negocjacji. [...]
    Ostatnio edytowane przez Kris75 ; 05-09-14 o 14:46

  3. #3
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Nie wiem czy jest sens zamieszczać zrzut ekranu z forum. Człowiek uczciwie sprzedaje uszkodzone auto, takie polskie realia... więc może nie powielajmy danych kontaktowych do niego, żeby za jakiś czas nie wydzwaniali do niego "zadowoleni" kupujący, którzy kupią tego strupka od jakiegoś handlarza?
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  4. #4
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Wiesz co - tu raczej nie chodzi przecież o sprzedającego.
    Tylko o handlarzy, którzy kupią te auto chyba, tak?

  5. #5
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Tak, ale po co nam zrzut ekranu z forum, gdzie masz maila i nr telefonu... skoro treść ogłoszenia skopiowałeś i zdjęcia też mamy? Czy to ważne, gdzie auto jest wystawione do sprzedania i przez kogo, skoro nie ma mowy o wprowadzaniu kogoś w błąd?
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  6. #6
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że to jest ważne Marcin.
    A niech chłop jednak postanowi, że zrobi auto i je sprzeda?
    Wciskając przy tym znajomą formułkę - auto super, jestem pierwszym właścicielem, bezwypadkowe?
    Wiesz to? Nie wiesz, ja też nie wiem.
    Dlatego uważam, że źródło powinno być.
    Szkoda jedynie, że nie ma możliwości jakiegoś ukrycia źródła tak, aby widzieli je tylko zarejestrowani np.

  7. #7
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Myślę, że nie zrobi, bo dostał już zapewne kasę z AC i chce szybko oddać wrak. Zwróć uwagę, że jest pierwszym właścicielem i kupił auto w salonie. Tacy ludzie nie robią rzeźb, bo podejrzewam, że to sprzeda i kupi następne nowe.
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  8. #8
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Marcin, znasz życie, siedzisz nie od dzisiaj na forum
    Nie można być niczego pewnym
    Pewne jest to, że te auto będzie naprawiane i wyląduje gdzieś w Polsce jako bezwypadkowe.
    A kto go będzie naprawiał, kiedy, gdzie - nie wiemy
    W zacytowaniu może niepotrzebnie faktycznie skopiowały się dane (ale widzę, że chyba je wyciąłeś), natomiast co do zrzutu - jak najbardziej jestem za tym, żeby został. Źródło jest ważne

  9. #9
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    myślę ze można zamazać dane czy on to zrobi czy kto inny VIN pozostanie , jest opisane uczciwie z VIN więc informacja zostaje

  10. #10
    Kris75
    Gość

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •