Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: 2010 Audi S5 VIN: WAUVGAFH3AN007630

  1. #1
    Ximon
    Gość

    Domyślnie 2010 Audi S5 VIN: WAUVGAFH3AN007630


  2. #2
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Dzwon potężny nie był. Kwestia jak naprawione zostały systemy bezpieczeństwa.

    Co do lakieru w ogłoszeniu jest:
    Oryginalny lakier grafit - oklejony folią biały mat.

  3. #3
    odkręćlicznik
    Gość

    Domyślnie

    Lukas.s, fakt że się nie zabijesz jadąc tym autem nie oznacza, że nie należy piętnować tego, że Ci w ogłoszeniu wciskają, że bezwypadkowe.

  4. #4
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Mecenasie - oczywiście masz rację
    W zasadzie tu poduchy poszły i pytanie czy zostało to naprawione domowym sposobem czy do porządku.
    Dla mnie auto z wywalonymi jaśkami już nie jest atrakcyjne

  5. #5
    odkręćlicznik
    Gość

    Domyślnie

    Zgadzam się w stu procentach. A tak na marginesie, sprzedawca, który sprzedaje auto z poduszkami naprawionymi domowym sposobem, nie tylko wprowadza w błąd, ale i naraża kupca na ciężkie kalectwo lub śmierć. I nie tylko sprzedawca sobie nie zdaje sprawę z tego, ale i kupujący... Jak dla mnie w bardzo wielu przypadkach do takich sprzedawców powinien zapukać prokurator.

  6. #6
    Starszy użytkownik Avatar noto
    Zarejestrowany
    sty 2012
    Postów
    833
    Podziękowano Thanks Given 
    158
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    ...albo Adamiakowa z drużyną narodową. Jak tam Pani Prawnik nowy pomysł na byznesik?

  7. #7
    odkręćlicznik
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał noto Zobacz post
    ...a regulamin nadal nie przeczytany?
    Po pierwsze, nie Pani, tylko Pan. I jeśli zachowujemy formę oficjalną to niech to będzie obustronne. Po drugie, proponuję, aby zaniechał Pan dalszych wycieczek osobistych, tylko skupił się na meritum, któremu to forum jest poświęcone.
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 03-09-14 o 12:20

  8. #8
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

  9. #9
    Starszy użytkownik Avatar noto
    Zarejestrowany
    sty 2012
    Postów
    833
    Podziękowano Thanks Given 
    158
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    A dla nowego kolegi meritum to reklamowanie swoich usług? Chyba tak..., Wk*rw mnie łapie, bo tutaj chłopaki robią kupę roboty, a zjawia się nowy kolega, zakłąda konto o nicku ~ adres swojej kancelarii, i w 5 wpisie zaczyna ustawiać w szereg. Porażka. Piszesz jakieś ******ły o prokuratorze..., haha ale sie usmiałem, prokuratura w tym kraju nieradzi sobie z poważnymi sprawami a nie jakąś tam poduszką, zresztą pewno wiesz lepiej jak to działa. Cytując klasyka Ch*j, **** i kamieni kupa.

    p.s. jak chcesz reklamę, wykup baner i po sprawie. Będzie czysto i transparentnie.
    Ostatnio edytowane przez noto ; 02-09-14 o 22:00

  10. #10
    odkręćlicznik
    Gość

    Domyślnie

    Oczywiście masz rację, że to forum to kawał dobrej roboty ludzi, którzy odnajdują nieuczciwe oferty i je wyciągają na wierzch. Problem polega na tym, że w końcowym rozrachunku te samochody i tak ktoś kupuje a sprzedawca śmieje się w kułak i liczy kasę. Jak sam zauważasz, prokuratura sama z siebie niewiele robi, a sama wiedza z tego forum - już po kupnie samochodu - jest dla oszukanego całkiem bezużyteczna.

    Możesz oceniać ludzi miarą ilości postów na forum i z góry odrzucać to, co "nowy" ma do powiedzenia, ale akurat w kwestii angażowania prokuratury, ścigania handlarzy i procesowania się o wyludzone przez nich pieniądze mógłbyś się czegoś ode mnie dowiedzieć. Oczywiście nikt Ci nie zabrania nabijać się i pisać o Adamiakowej - Twój wybór.

    W kwestii banera, od jakiegoś tygodnia próbuję się skontaktować z Moderatorami, ale w dalszym ciągu nie dostałem żadnej odpowiedzi. Tyle że banner to jedno a możliwość wyrażenia opinii to drugie. Jeżeli to co piszę nie jest dla Ciebie pomocne, nie oznacza to, że nie przyda się kiedyś komuś innemu.

  11. #11
    Starszy użytkownik Avatar noto
    Zarejestrowany
    sty 2012
    Postów
    833
    Podziękowano Thanks Given 
    158
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    noto ja bardzo chętnie poczekam , stykamy się tu z wieloma sytuacjami patologicznymi, choćby pewien s-max z przed miesięcy, jeżeli faktycznie pojawiłes się tu bo chcesz komuś pomóc to będziesz miał szanse się wykazać.

  12. #12
    odkręćlicznik
    Gość

    Domyślnie

    Jeśli będą się pojawiać jakieś kwestie prawne, to oczywiście postaram się pomóc. Mógłbyś podesłać link do wątku tego s-maxa?

  13. #13
    Starszy użytkownik Avatar noto
    Zarejestrowany
    sty 2012
    Postów
    833
    Podziękowano Thanks Given 
    158
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •