Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Audi A4 B8 2.0TDI 2008r - Nisko - WAUZZZ8K89A026194

  1. #1
    Kris75
    Gość

    Domyślnie Audi A4 B8 2.0TDI 2008r - Nisko - WAUZZZ8K89A026194

    Znajomy był oglądać takie o to cuudo:


    http://otomoto.pl/audi-a4-audi-a4-2-...C33412322.html





    Znajomy deczko się zdenerwował

    400km w dwie strony, 7h stracone

    Samochód praktycznie cały malowany (nie przeszkadza mi malowanie samo w sobie, ale dostałem zupełnie inną informację od sprzedawcy) + malowany słupek i próg z lewej strony, obydwa błotniki ściągane, drzwi z lewej strony założone drugie, wstawiany lewy narożnik (kawałek wzmocnienia) na odcinku ok 20cm. Maska zmieniana. Uszkodzona maglownica, pali się błąd airbag, kontroli trakcji. Jedna felga bardzo krzywa, praktycznie od razu podczas jazdy wyczuwalne są bicia, przy 90km/h nie da się jechać. Prawa lampa przednia trzyma się na... 1 uchwyt, który jest naderwany, reszty brakuje. Jedną ręką można wyciągać ją do połowy i chować. Pęknięta przednia szyba (w ASO 1x była już zmieniana). Tarcze, opony do roboty. Umowa na Austriaka, ale w dowodzie jest firma, więc można wziąć poprawkę, że kiedyś przyjdzie wezwanie do zapłaty vatu. Opłat nie zrobi, bo... nie posiada działalności - czyli dziki handlarz.
    Poza tym nie przyglądałem się czy słupek/próg jest tylko malowany czy wstawiany, nie patrzyłem na detale, po prostu zniechęciłem się oglądaniem dalej, ale jestem pewien, że wyszły by dalej kwiatki.
    W ASO potwierdzili, że auto mają szkody, m.in. uszkodzony przód pojazdu oraz lewy bok.

    Nie zaznaczył w opisie bezwypadkowy, ale przez telefon powiedział, że jest bezwypadkowy i potwierdził również to co napisał w opisie, LAKIER ORYGINAŁ.

    Jeżeli dostałbym od niego informację, że są poprawki lakiernicze to bym się zastanowił czy jechać, ale jeżeli dostałbym info, że poprawiany był słupek/próg i kawałek wzmocnienia to na pewno bym odpuścił. Dla mnie to ulep.

    Sprzedał 5min przede mną E90 320d 2005r, zrobioną na polifta 2008r oczywiście umowa na Belga, chwalił się, że taaaaaka igła... .

    Koleś typowy Mirek handlarz, lat ok 45-50lat.
    Mówię do ******a, tłumaczyłem ci, że mam 200km w jedną stroną, przez Polskę to jest 3,5h w jedną stronę, powiedz mi szczerze.... a co jest na miejscu? Mówiłeś, że lakier oryginał, że bezwypadek.
    A on mi odpowiada... on nie ma miernika i dla niego to jest lakier oryginał .
    Powiedziałem, żeby się nie kompromitował. Nie ten poziom.
    Wyjeżdżam na jazdę próbną i koleś widzi, że zorientowałem się, iż kierownica ciężko pracuje.... na co... nooo ta kierownica trochę ciężko chodzi.... a ja mówię, to teraz mi o tym mówisz? Jesteś poważny? Wyjazd na drogę, zero prowadzenia, skręcisz w lewo.. jedzie w lewo, nie odbija, w prawo to samo... magiel uszkodzony.

    Moim zdaniem poprawki były robione w Austrii (lewy bok), natomiast przód... raz w Austrii na pewno i przyjechał z lekką uszkodzonym zawieszeniem, szyba pękła, magiel się rozsypał, felga jest skrzywiona, podlepiły coś niecoś i dalej na otomoto...

    Przebieg wg ASO oryginał.

  2. #2
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    "Jeżeli dostałbym od niego informację, że są poprawki lakiernicze to bym się zastanowił czy jechać" i tutaj jest chyba właśnie problem co mówić ma sprzedający, tym bardziej gdy handluje autami. Nie oceniam tego auta, to inna sprawa i nie usprawiedliwiam sprzedawcy...
    Pozdrawiam

  3. #3
    Banowany
    Zarejestrowany
    sie 2014
    Postów
    15
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Polski rynek samochodowy to wciąż *****i zachód.

  4. #4
    A4_Dominik_WAW
    Gość

    Domyślnie

    Kris trochę tanie jest to cudo, błotniki przednie s-line za to zderzak z tyłu zwykły, listwy progowe od s-line.
    Wnętrze - bez nawigacji, bez kierownicy mf, tempomat i kolorowy wyświetlacz MMI.
    W tej cenie nie da się kupić dobrej B8 z przebiegiem do 200 tys - wiem bo widziałem już wiele takich aut. Jak nie VAT to uderzona solidnie.

  5. #5
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Umowa na Austriaka oczywiscie wyszla dopiero na miejscu, wczesniej Pan zapewnial o fakturze 23 proc i kawuni gratis ?

    Sorry ale kolega sam sobie winien. Auto z Austrii na niemieckich starych taflach, z kombinowanymi elementami eSki, w niskiej cenie...Teraz fachowiec wielki, jak to zjechal na Ty "typowego Mirka". Wielkie S-Line mial w oczach jadąc, tyle moim zdaniem.

  6. #6
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Spokojnie Panowie
    Jechał oglądać auto, które miało być normalnym, zwykłym furakiem.
    Miało być już po opłatach, recykling ewentualnie.
    Wyszło co wyszło.

  7. #7
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    "Jeżeli dostałbym od niego informację, że są poprawki lakiernicze to bym się zastanowił czy jechać" i tutaj jest chyba właśnie problem co mówić ma sprzedający, tym bardziej gdy handluje autami.
    no właśnie. Nie raz o tym wspomniałem

  8. #8
    Shockwave
    Gość

    Domyślnie

    Kurczę, miałem jechać oglądać to auto... Dla tumoka motowyzacyjnego jak ja mogło się to skończyc jego zakupem...

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •