Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Slicznotka z Allegro BMW e65

  1. #1
    shadev16
    Gość

    :) Slicznotka z Allegro BMW e65

    Dziś przeglądając aukcje sióstr mojej e65 ,natrafiłem na jedną ,,ślicznotkę",która wyszła chyba spod ręki polskiego chirurga
    http://allegro.pl/sliczne-bmw-745-e6...410835929.html

    Na pierwszy rzut oka bardzo ładne auto, ale chwila ...2002 rok ??? Lift?? Sterowanie radiem głosowe?? Z tego co wiem lift elektroniki miał miejsce w 2003 roku a karoseria zmieniała się w 2005 roku.
    Auto oczywiście jest bezwypadkowe a przynajmniej tak piszą.Ale czy komuś nawet po wypadku chciałoby się oprócz zderzaków maski lamp dokładać nową zmieniarkę dvd,sterowanie głosowe radiem i bawić się z tą całą elektroniką.Nie wiem, ale jeśli tak to trzeba odnaleźć tych ludzi ,którzy to zrobili bo to wybitni inżynierowie dla których zrobić lift garażowy to żaden problem. Myślę ze ,,te auta" ma trochę inna historie.

  2. #2
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    A co za problem dołożyć kilka modułów?
    Co do lamp, błotników i maski - to trochę rzeźba jest

  3. #3
    shadev16
    Gość

    Domyślnie

    Chyba wolałbym spawać belkę z numerami niż przekładać te KILKA modułów i kodować to w ncs-ie Swoja droga szkoda ze w aukcji brak Vin-u, z ciekawości rozkodować czy chociaż kolor tapicerki będzie się zgadzał.

  4. #4
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    e tam nie przesadzaj

    do BMW sie da wszystko dolozyc bez wiekszego stresu rozkminialem z e61 to

    bimmeretrofit dolozy doslownie wszystko

  5. #5
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Znajomy robił sobie samemu LIFT w Focie za kilka ładnych patyków, takie miał widzi mi się
    "rozczarowanie kiepską jakością zakupionego pojazdu zawsze jest silniejsze od radości z jego niskiej ceny"

  6. #6
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Ale słuchajcie, co innego jest lift w e60, w e39, a co innego jest lift w e46/e65 - Panowie - rozróżnijcie to.
    W e39/e60 są nowe lampy, zderzak, w e46/e65 jest rzeźba całego przodu - to nie ma za bardzo sensu jak się nic nie dzieje.

  7. #7
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Nie no Kris mi chodzilo o srodek :P

    Na zewnatrz lift sie u nas robi zazwyczaj jak beemka gdzies zaryje geba albo dostanie klapsiora i sklada sie na sztuke

  8. #8
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Owszem ale nie zawsze, ja tylko mówię o jednej sztuce E65 z 2002 roku 745 L, która miała robiony Lift nie po żadnym dzwonie, ale od tak sobie, w aso BMW w Gdyni
    "rozczarowanie kiepską jakością zakupionego pojazdu zawsze jest silniejsze od radości z jego niskiej ceny"

  9. #9
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    A w środku to wszędzie teraz dołożą to co chcesz
    Z modułami to już nie problem, wkładają CICe zamiast CCC - teraz nie problem
    http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtop...?f=15&t=145342

  10. #10
    shadev16
    Gość

    Domyślnie

    Oczywiście zgadzam się doposażyć.Sam kiedyś z biednej wersji e36 robiłem bardzo doinwestowaną z 1,8 na 2,5 i z korbki na pełną elektrykę itd .Ale Panowie te lampy maska błotniki klapa o zderzakach nie wspominając (piękny przed liftowy polift),piszcie co chcecie ja bym tego nie kupił chyba że tak jak pisał kolega zrobiłby to bimmeretrofit a we właścicielu widziałbym pasjonate godnego zaufania.

  11. #11
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    No wlasnie Kris o to mi chodzilo, wsrodku mozna dolozyc wszystko bez zbednego stresu, jak sie umie :P

    Grzechu ale to jest podejrzewam ze promil liftow ktore sa robione, nie mowie ze takich nie ma ale bardziej podchodza pod blad statystyczny :P

  12. #12
    Tad3k
    Gość

    Domyślnie

    Ładna fura

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •