Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: BMW 330D 2006 rok z Holandii, UWAGA!!! WBAVU91060KT13777

  1. #1
    pidzey
    Gość

    Domyślnie BMW 330D 2006 rok z Holandii, UWAGA!!! WBAVU91060KT13777

    BMW 330D 2006 rok z Holandii, UWAGA!!! WBAVU91060KT13777

    Postprzez PJ » 19 Lip 2014 07:48
    OK, wróciłem z tourne po Europie za samochodem więc mogę się rozpisać.

    BMW 330D 2006 z Holandii UWAGA ZLOM!!!

    http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bm ... es=LEATHER

    strona dealera: http://www.seldenrijk.nl/

    Pojechałem po to auto, bo się zakochałem w jego wnętrzu. Wykonałem telefon, dowiedziałem się, że auto jest dostępne ale zarezerwowane do 19, więc poproszono mnie o telefon ok 20:00. Jak prosili tak zrobiłem. Okazało się, że nikt nie przyjechał więc mogę jechać po auto. Poinformowałem więc, że będę następnego dnia ok 8-9 rano, wynająłem najazd i dzida. Jakieś 200 km od celu, pomyślałem żeby zadzwonić, potwierdzić że jadę. W tym momencie zostałem poinformowany, że auto zostało wczoraj o godz. 20:00 sprzedane. Przeproszono mnie za "missinformation" i tyle, więc wróciłem do domu na pusto, po drodze oglądając jeszcze to:

    http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bm ... es=LEATHER

    (troll, chyba z wypożyczalni, z przejechanymi raczej 300 niż 150 tys km)

    Dwa dni później ogłoszenie znowu się pojawiło. Dzwonię spytać o co chodzi i mówią mi, że facet tamtego wieczora zaklepał auto po jeździe próbnej, ale dzisiaj rano (poniedziałek) przyjechał je odebrać i po dokładnych oględzinach okazało się, że samochód miał malowane 2 elementy więc zrezygnował. Zapytałem co było malowane - tylny błotnik i zderzak, czy po poważnej kolizji czy drobnej? - raczej drobnej bo auto generalnie wygląda i jeździ super. Tym razem przyklepałem temat telefonicznie i mailowo, wsiadłem znowu w najazd i wrrruummm do Holandii po Beemke z karmelowym wnętrzem.

    Dojechałem tam ok godz 13. Wchodzę do salonu, ogrooomnego zresztą a tam Ferrari, Bentleye, M5ki, AMG, G-klasy itd. Kopara mi opadła, myślę sobie wow.
    Dają mi kluczyki, prowadzą do auta i...

    stanąłem jak wryty

    Malowane elementy? Owszem - WSZYSTKIE!!!!
    Lewa strona cała przelakierowana, generalnie nic poważnego, ot nowy lakier nałożony przez ziutka przed garażem pistoletem z castoramy, przód niespasowany - lewy błotnik odstawał ok 1 cm
    Zderzak przedni cały w firance
    ale prawa strona... tutaj się działo. Wszystko ładnie wymodelowane ze szpachelku, przy czym na tylnym błotniku już się komuś nie chciało chyba, otwieram drzwi i...

    Czegoś takiego nie widziałem w życiu!

    Cały słupek B wraz z progiem to sam kit, pomalowany tak jakby ktoś miał to zrobić w 5 min, deska rozdzielcza połamana od strzału bocznego, konsola środkowa też i przesunięta wobec deski o ok 1 cm w lewo. Po otwarciu klapy bagażnika, z tyłu beszczelny spaw (foto).

    Tak się składa, że Pan Corne Westerbroek, z którym rozmawiałem był od tego dnia na urlopie i nie mogłem mu obić ryja. W każdym razie po pokazaniu pracownikom firmy problemów w aucie, zwyzywaniu ich od nie mających pojęcia *****i, zapakowałem się i pojechałem do Monachium. Kupiłem, ale nie było lekko.

    Dodam jeszcze że mieli wiele innych mega drogich i luksusowych aut, które były kombinowane ale na razie nie będę wskazywał jakie.




















  2. #2
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Dlatego holenderskie auta omijam szerokim łukiem
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  3. #3
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Za takie numery typu odwołanie rezerwacji 200 km przed celem bądź wciskanie powypadkowego auta bierze się dobre pieniadze a nie wyzywa od *****i. Oczywiście współczuję niepotrzebnych kosztów.

  4. #4
    A4_Dominik_WAW
    Gość

    Domyślnie

    Podzielam opinię przedmówcy - to już nie jest taka wolna amerykanka jak w PL.

  5. #5
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Postów
    340
    Podziękowano Thanks Given 
    6
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    no ładny egzemplarz ...

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •