Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Nubira/Lacetti

Hybrid View

Poprzedni Post Poprzedni Post   Nastepny Post Nastepny Post
  1. #1
    Włodar
    Gość

    Domyślnie Nubira/Lacetti

    Witam. Posiada(ł) ktoś lub zna kogoś kto ma ? Interesuje mnie kombi rok 2007 benzyna 1.6 lub 1.8. Wiem, że wyposażenie nie powala, ale mnie zależy tylko na klimie i kilku poduszkach. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

  2. #2
    robson
    Gość

    Domyślnie

    Ponieważ też interesuję się nabyciem takiej "bryki", miałem okazję rozmawiać z taksówkarzem, którego narzędziem pracy od pięciu lat jest Lacetti sedan 2007, 1.6 Pb+LPG. Pan jest zadowolony z użytkowania - poza eksploatacją nie miał żadnych poważnych awarii. Na liczniku ponad 220 tys., wymiana oleju co 10-12 tys. Jak przy wymianie zaleje pełny stan to wystarczy do kolejnej wymiany, więc raczej tragedii nie ma. Słaby, podatny na zarysowania lakier - na klamkach, w niektórych miejscach widoczny był już goły plastik. Jak twierdził - korozji na razie brak. Klienci są zaskoczeni ilością miejsca i komfortem podróżowania na tylnej kanapie. Szału nie ma jeśli chodzi o przyspieszanie, ale do podróżowania w mieście nie ma to ogromnego znaczenia.

    Pewnie różne fora już przewertowałeś, ale może nie widziałeś tego wątku: http://autokacik.pl/showflat.php?Number=286250142 mnie najbardziej zainteresował fragment: "W starszych jest silnik T18SED o pojemności 1799 ccm, który jest odpowiednikiem C18XE ze starszych opli Astra i Vectra. Nowsze auta po 2005 roku mają silnik F18D o pojemności 1796, który wywodzi się z silnika X18XE1 z Astry II. Jest ogólnie mniej paliwożerny i szybciej się nagrzewa, co przy LPG ma niebagatelne znaczenie." Może ktoś z forumowiczów ma wiedzę, żeby to potwierdzić?

  3. #3
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Ja również znam taxiarza z lacetti w kombi z 2007 albo 06 go ma, na zegarach na bank ma więcej jak 220 000 km i jest zadowolony, kiedyś z nim gadałem o nim i wypowiadał się zawsze o aucie w samych superlatywach, ale długo już go nie spotkałem, a wróć nie on ma z 2008 bo miał wcześniej 2,0D ale z nim coś nie było hallo, nie pamiętam jak to było, w każdym bądz razie obliczył że lepiej mu będzie na 1,6 + gaz i tak lata do dziś, druga sztuka jest u mnie w rodzinie 1,4 albo 1,5 też z gazem, taki był kupiony w motor centrum ale on ma skromny przelot jest z 2006 i ma może ze 80 000km 0 awarii, oprócz szkód parkingowych bo to dość leciwa osoba nim się porusza i to w stylu wszyscy stać bo teraz ja jadę

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •