Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 16 do 30 z 55

Temat: Umiejêtno¶ci mo¿e s± ale pusto w g³owie.

  1. #16
    Starszy u¿ytkownik
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Sk±d
    Wlkp
    Postów
    380
    Podziêkowano Thanks Given 
    200
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    14

  2. #17
    dremp
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ Banano78 Zobacz post
    Go¶ciu jest redydywist±, je¿dzi³ bez uprawnieñ i podobno jest "znanym drifterem". Dla mnie to zwyk³y bandyta z wypchanym porfelem tatusiowym sianem, typowy bezmózg. Nie mia³by najmniejszych szans na reakcjê gdyby co¶ siê sta³o. USA mo¿e dziki kraj ale tam dawno by go wyeliminowali ze spo³eczeñstwa na lata a tu jescze siê w necie chwali. Wk...wia mnie to tym bardziej, ¿e dzisiaj nieopodal jednego miejsca z filmiku (Ursynów) klient na pasach zabi³ 2,5 latka. Przechodzi³ z rodzicami i baci± po pasach, niestety jednemu chu..wi nie przysz³o do g³owy zeby zatrzymaæ siê jak inni przed przejsciem. Doros³ym nic siê powa¿nego nie sta³o a malec nie mia³ szans.
    I co z tego Pio ¿e BMW fajne, sam je¿dzê autem tej marki i przez takich *****i mam przypiêt± ³atkê.
    Czy klient na pasach szarzowal eMka, RSem AMG czy innym takim drogim wynalazkiem?

    Czy byl moze Januszowatym posiadaczem fiata pandy? Albo zdezelowanej 316stki w coupe?

  3. #18
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziêkowano Thanks Given 
    300
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    16

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ Banano78 Zobacz post
    I co z tego Pio ¿e BMW fajne, sam je¿dzê autem tej marki i przez takich *****i mam przypiêt± ³atkê.
    Bêdzie ma³y OFF ale co tam Bez urazy dla wszystkich normalnych ale nie tyle planujê co patrzê na og³oszenia (nasi forumowi oraz mobile.de) bo bardzo wstêpnie przymierzam siê do zmiany auta i BMW jednak odrzuci³em z powodów jak wy¿ej. Nie chcê do³±czaæ do tej grupy spo³ecznej a w zasadzie czê¶ci grupy posiadaczy BMW.
    Opinie, które napisa³em na forum, s± jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywn± ocen±. To nie pewnik, w rzeczywisto¶ci mo¿e byæ inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA b±d¼ Szwajcarii.

  4. #19
    dremp
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    E tam jakoob. Nie ma co generalizowac, wiekszosc jezdzi jakimis zajechanymi padlinami.

    Nie kupic swietnego samochodu tylko dla tego ze jakis pastuch nim jezdzi. No blagam

    Sam sobie krzywde robisz.

  5. #20
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziêkowano Thanks Given 
    300
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    16

    Domy¶lnie

    Doskonale rozumiem Twoj± argumentacjê ale tak jako¶ wychodzi, nie podobaj± mi siê ta grupa "kozaków" Interesuj± mnie wy³±cznie auta niemieckie, BMW odpad³o wiesz czemu + nie mam przekonania do twardych run flat (mo¿na wymieniæ na zwyk³e ale to dodatkowe $$$ x lato i zima...). Chcia³bym automat a w Audi jest multitronic Jecha³em niedawno jako pasa¿er z t± skrzyni± i mocno mi siê nie spodoba³a, przez to chyba trzeba bêdzie skorygowaæ za³o¿enia a machaæ sze¶ciostopniow± wajch±... szczerze mówi±c nie chce mi siê Zostaje chyba Mercedes. Do prze¿ycia cenowo stoi W211 po lifcie i du¿o Niemców wystawia je spod domu ale tu z kolei akcyza... No nic, na razie planujê, nie kupujê.
    Opinie, które napisa³em na forum, s± jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywn± ocen±. To nie pewnik, w rzeczywisto¶ci mo¿e byæ inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA b±d¼ Szwajcarii.

  6. #21
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziêkowano Thanks Given 
    284
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    15

    Domy¶lnie

    to kup Audi z Q, wtedy nie bêdzie multi, a zwyk³y tip

  7. #22
    Banano78
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ dremp Zobacz post
    Czy klient na pasach szarzowal eMka, RSem AMG czy innym takim drogim wynalazkiem?

    Czy byl moze Januszowatym posiadaczem fiata pandy? Albo zdezelowanej 316stki w coupe?
    Nie, starszy pan w jakim¶ ¶wie¿ym Volvo. Niewa¿ne jakim autem jecha³, mnie wku..³o to, ¿e w miejscach gdzie go¶ciu z filmu *****uje pod 2 paki, ja czasem bo czasem ale bywam, niekiedy z moim synkiem, tam gdzie wciska siê po rozbiegówkach moja ¿ona wyje¿d¿a z pracy. S±dzê, ¿e ka¿dego z Was Szanowni Forumowicze takie rajdy "pod oknem" mocno by ³agodnie mówi±c zdenerwowa³y. Jak jest taki kozak niech jedzie (je¶li dojedzie) na Nurburgring i tam poka¿e na co go staæ (a na wpisowe i jazdy staæ na pewno). Tylko, ¿e mo¿e siê okazaæ ¿e go stali bywalcy Smartem objad±.
    Codo opini o BMW to niestety dalej koja¿y siê w PL albo z bananowymi lanserami w róznych X czy M-kach w centrach miast i kurortach albo z rowalonymi na drzewach e36 itp z siódemk± pasa¿erów po sobotniej disco w remizie. Decyduj±c siê na samochód daj±cy wiele frajdy z jazdy i majacy wg mnie to co¶ musisz siê z tym pogodziæ.

    Wracaj±c do tematu kole¶ wrzuci³ kolejny filmik gdzie dziêkuje za krytykê która go motywuje i nabija siê z policji.
    Serfuje po S8 GTRem.
    Mówiê USA dziki kraj ale tam by mu ju¿ koledzy spod celi w ³a¼ni po dupie driftowali.

  8. #23
    dremp
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Banano, za bardzo sie wszystkim tym podniecasz, na miekko, dali Ci telewizyjna papke a Ty lyknales i sie denerwujesz, niepotrzebnie.

    Nie pochlebiam tego co nagral, ogladalo sie to fajnie no ale pare razy przeginal tam pale i okej poluja na niego. Nie mniej jednak to dziadygi w Volviarach kasuja dzieciaki na przejsciach a nie on. Co by nie bylo nikomu nic nie zrobil, wiec moga go pocalowac w dupe.

    Zrozum, on jest takim publicznym kozlem ofiarnym, wszyscy psiocza na mlode w szybkich furach kiedy de facto nie wyrzadzil zadnej krzywdy, podczas gdzie prawdziwi samochodowi killerzy jezdza na peczki po Warszawie i to sa wlasnie moi ulubieni ****okierowcy pokroju pana w Volvo ktory zabil 2,5 letniego dzieciaczka.

    Gosc ZABIL dziecko a Ty i tak psioczysz na mlodego lba w BMW i to jego sie obawiasz.

    Podczas na zdrowy rozum gdybys TY jako ojciec szedl po tych pasach uslyszalbys ryk tego niemieckiego meserszmita z kilometra i zwial z przejscia dla pieszych czym predzej. Ojciec 2.5 letniego dziecka nie mogl uslyszec Janusza w Volvo.

    Ludzie po tych wszystkich filmikach emocjonuja sie jakos niesamowicie tym tematem, podczas kiedy wychodzac na ulice czy wyjezdzajac na ulice czeka na nich DUZO WIECEJ ZAGROZEN i najmniejszym problemem w tym calym ruchu jest jakis dobrze prowadzacy malolat w M3.

    http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,1052...uja_media.html

    Masz poczytaj sobie. Mniej emocji, wiecej suchego analitycznego myslenia. Nie popieram goscia, ale jak oni mu groza ze posiedzi 8 lat w pace podczas gdy ten typ ktory zabil 6 osob w Kamieniu chyba mniej dostanie?

    To tak jakbys zamykal facetow tylko za to ze maja fujare, bo moga gwalcic.

  9. #24
    Starszy u¿ytkownik Avatar bunny
    Zarejestrowany
    kwi 2012
    Sk±d
    KR-KCH
    Postów
    482
    Podziêkowano Thanks Given 
    210
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    13

    Domy¶lnie

    dremp - ten rzekomy list od lekarza to niestety jest swojego rodzaju urban legend i pokazuje tylko czê¶æ prawdy. Statystyki mówi± trochê co innego - zdecydowan± wiêkszo¶æ wypadków (w tym ¶miertelnych) powoduj± m³odzi mê¿czy¼ni.

    Z drugiej strony ciekawe info: w Danii np. przeprowadzono swojego rodzaju eksperyment. z którego wynik³o, ¿e podwy¿szenie prêdko¶ci dopuszczalnej zmniejszy³o ilo¶æ wypadków.

  10. #25
    Banano78
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Nie podniecam siê tym Dremp i nie ³ykam telewizyjnej papki (o ca³ym zamieszaniu dowiedzia³em siê na forum) ale dra¿ni± mnie m³ode wilczki, które twierdz± ¿e forsa w³asna (a przewa¿nie rodziców) stawia ich ponad prawem. Bardziej mierzi mnie, ¿e go¶æ czerpie z tego wielk± frajdê, z ³amania przepisów, ucieczek policji i wy¶cigów ulicznych. W ogóle nie liczy siê z konsekwencjami. Pewnie my¶li, ¿e kasa i papugi za³atwi± resztê. Czy trzeba czekaæ a¿ kogo¶ zabije ¿eby go krytykowaæ a do tego momentu piaæ jakim to jest wirtuozem kierownicy? Koñczê dywagacje w tym temacie bo to i tak nic nie wniesie, a co do tego dzieciaczka to niestety odk±d mam synka w tym wieku to na takie info jestem trochê przewra¿liwiony.

  11. #26
    krzysiek
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Ci±g dalszy historii. Trzeba przyznaæ, ¿e go¶ciu jest zuchwa³y.


  12. #27
    autoskp
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Obawiam sie, ze zaraz znajdzie wielbicieli i nasladowcow, a ich nowie ofiary podtrzymaja dluga historie polskiego ulanstwa.

  13. #28
    Moderator+ Avatar dural
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    Kuj-Pom
    Postów
    1,321
    Podziêkowano Thanks Given 
    526
    Podziêkowano Thanks Received 
    1
    Podziêkowano
    1 Post
    Si³a Reputacji
    15

    Domy¶lnie

    A ja czekam a¿ na komendê doprowadzi go , pierwszy detektyw pañstwa polskiego K. Rutkowski
    To s± jaja , ¿eby policja nie potrafi³a namierzyæ jakiego¶ gówniarza w ci±gu 1dnia, max 2!

  14. #29
    macieq
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    nie mogą albo nie chcą

  15. #30
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Sk±d
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziêkowano Thanks Given 
    933
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    18

    Domy¶lnie

    On jest ¶wietny we wszystkich ju¿ chyba mediach by³, kiedy¶ taka by³a historia
    http://www.youtube.com/watch?v=O6_F_QIXWQs
    ta sama sytuacja z innej prywatnej kamery
    http://www.youtube.com/watch?v=0SuE9oln49w

    a teraz taka reklama BMW
    https://www.youtube.com/watch?v=MRcigaxQemI

    no celebryta pe³n± gêb± jak nic, ¿eby nie by³o nie popieram go, tylko ubolewam nad naszym prawem i psychik± typa

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •