Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Mercedes Sl 350

  1. #1
    Vicemain
    Gość

    Domyślnie Mercedes Sl 350

    Uwielbiam autka z gwiazdą są super kocham wszystkie modele i typy kilka z nich posiadam w rodzinie jako jedyne z gwiazdą na masce, nawet jadąc autobusem tej marki czuje komfort zdecydowanie inny niz w podobnych typu Volvo,Solaris itp. , miałem zamiar zakupić coś takiego jako kolejny nabytek z tej stajni z gwiazdą ...

    http://orzel.gratka.pl/ogl/12803112....bf5e54a512f8,7

    Nadwozie R230 to typowy standard dla mnie idealny ma swoja klasę co widać, po prawdzie nie jest to kultowy model SL z motorem 5l. trochę szkoda , nowszy model jest niestety poza moim zasigiem finansowym i zdecydowanie jest zupełnie inny, raport zamówiłem odpłatnie u specjalistów wymoderowane zaplaciłem i czekam na rezultaty .....
    Auto jest ciężko sprzedajne bo od kilku lat widnieje w ofercie komisu, w 2012 kosztowało bagatela 120 tysięcy w następnym już 105, obecnie tylko niecałe 80 co uznałem za odpowiednią kwotę do jego zakupu.

    Raport otrzymałem prawie błyskawicznie po zaksiegowanym przelewie trwało to 24 godziny, stronę polecam każdemu kto chce zakupić auto koszt realizacji jest niewielki, natomiast raport który uzyskałem jest bardzo profesionalnie zrobiony i bardzo za niego dziękuję zdecydowanie jestem pod wrażeniem wiedzy i doświadczenia.

    Oczywiście nie moge tutaj cytować czy podawać wyniki uzyskanego raportu bo jest dla mnie wykonany opiszę jedynie własne wrażenia z oceny , jednak dla zainteresowanych podaję VIN z którego nic nie wynika - WDB2304671F053860

    To autko jest po malowaniu wielu części przedniego nadwozia czyli zostały wykonane niestarannie duże prace blacharsko-lakiernicze które widać wzrokiem laika co potwierdzają widoczne ślady jak np. śruby mocujace maskę i błotniki czy mocowanie uszkodzonych el. grilla, auto zaniedbane od kilku lat jest w komisie wszystkie opony do natychmiastowej wymiany felgi w paskudnym stanie /bardzo porysowane/ szyba przednia została wyprodukowana znacznie pózniej niż auto co zdecydowanie daje do myślenia ...

    Najgorsze są wycieki oleju z silnika do gniazd świecowych, może to być uszkodzona uszczelka dekla zaworów lub głowic wtedy koszta w przypadku głowic będa bardzo wysokie w serwisie tej marki , w końcu to merol z motorem 3,7 dostosuje sie do rady eksperta i znajde coś mniej probematycznego w tej cenie, szkoda bo ocenialem go na dobry nabytek jednak kosztowny jeśli do naprawy silnika taki zasyfiony olejem jest bardziej loterią niz dobrym zakupem , auto bez eksploatacji stojące na placu przez kilka lat niszczeje bardziej niż to które normalnie jest w codziennej eksploatacji serwisowane na czas, mercedes ma to do siebie że lubi na czas wymianę oleju , filtrów paliwa, oleju,klimatyzacji,powietrza, oraz odwiedziny w ASO kiedy trzeba nawet profilaktycznych sprawdzeń by zobaczyć błędy w kompie i wykasować lub je naprawić wykonaniem tej usługi.
    Wszekie dalsze inforamcje poprosze kierowac na pw.
    pozdrawiam
    Vicemain
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 19-04-14 o 11:49 Powód: korekta

  2. #2
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    yyy a nie jest to jakas reklama

  3. #3
    dobrywujek
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tytan Zobacz post
    ...KOLEJNY RAZ PRZYPOMINAM O ZAPOZNANIU SIĘ Z REGULAMINEM...
    Też odniosłem takie wrażanie
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 19-04-14 o 11:50

  4. #4
    Vicemain
    Gość

    Smutny odp.

    Witam , o jaką reklamę chodzi nie mam pojęcia.... , zwyczajnie z braku czasu zamówiłem raport zapłacilem za niego i jestem bardzo z niego zadowolony, osobiście polecam każdemu moim zdaniem to bardzo solidna firma ot wszystko, jestem mile zaskoczony dokladnościa sprawdzenia autka za niewielkie pieniadze.
    Dla malkontentów przesylam link raportu dla oceny że nie posiadam ukrytego celu oraz jego treści, to jest wyłącznie moja ocena subiektywna firmy, jako ze jestem zadowolony chcę się podzielić moją oceną ...

    http://www.autotesto.pl/dev/?id=1434...bdb645d8b3f7fe

    Uważam ze były to dobrze wydane pieniądze na sprawdzenie dość kosztownego auta i zdecydowanie pomogły w decyzji zakupu , tyle ode mnie nie nalezy szukac tutaj drugiego dna wypowiedzi... osobiście będę z tej oferty nadal korzystał i polecam kazdemu komu brakuje czasu na osobiste sprawdzenie auta,
    pozdrawiam
    Vicemain
    Ostatnio edytowane przez Vicemain ; 25-04-14 o 00:58 Powód: link do testu auta

  5. #5
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Ja osobiście uważam ,że jak ktoś dzieli się z Nami takim konkretnym raportem to wszystko mi jedno czy ma to przesłanki reklamy jakiejś firmy co takowe czyni .
    Zastanówmy się co jest bardziej miarodajne - taki raport czy opis "Janusza" z pobieżnych oględzin który czasem nawet nie wie gdzie przyłożyć czujnik do lakieru .
    Człowiek -Vicemain- lubuje się w tej marce i mnie nie zraża czy szuka tanio czy okazji czy szuka bo lubi ....
    -Viceman- możesz podać ile takie oględziny kosztują ?
    dzięki
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  6. #6
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    no tak ale trzeba było konkretnie od początku

  7. #7
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    no tak ....początki prawie zawsze są trudne dla nowych userów ale...." im dalej w las tym więcej drzew "
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  8. #8
    Vicemain
    Gość

    Domyślnie

    Na stronce mają trzy rodzaje raportu do wyboru , wybrałem ten środkowy zapłaciłem 247PLN, wynik dostałem w ciągu 24 godzin na maila, post zamieściłem bo czasem lepiej jest zlecić sprawdzenie auta niż jechać gdzieś daleko stracić czas paliwo i nerwy,
    pozdrawiam
    Vicemain

  9. #9
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Spoko.
    Widzę, że autotesto ma dużo lepsze raporty niż motoraporter np.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •