Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: SLK 200 igła

  1. #1
    Vicemain
    Gość

    Domyślnie SLK 200 igła

    Witam , pojawiła sie nowa oferta jako ze uwielbiam samochody z gwiazdą i tym bardziej igły podjechałem do komisu , tamten posiada kilka aut licząc na palcach... w tym to cacuszko , wszystko fajnie ale nie wspomnial o rysach na przedniej szybie znacznych ubytkach lakieru na zdeżakach w końcu auto ma 10 lat , zapewnia że krajowy przebieg znikomy ale nie to jest wyznacznikiem ,
    link do oferty :
    http://otomoto.pl/mercedes-benz-slk-...C32578935.html

    Wszystko prawie dobre jednak cena dośc wysoka duzo za dużo , auto 10 latek nie nalezy do idealnych , nawet jesli przebieg jest autentyczny to pozostaje wymiana niebawem prawie wszystkiego z uwagi na starzenie się , prosze o opinię bo nie chcę skrzywdzić oferującego, jednak uważam ze do igły duzo brakuje ,
    pozdrawiam
    Vicemain

  2. #2
    Starszy użytkownik Avatar Remek
    Zarejestrowany
    sty 2013
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    930
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Ja bym podjechał na ASO. Auto nietypowe, cena spora... Ja bym się nawet nie brał za jego oględziny, bo się nie znam.
    Oby rysa na szybie i poobijany lakier były jedynymi bolączkami auta. Jeżeli kupujesz "oczami" to boli. Jeżeli mechanicznie wszystko OK - to w czym problem?


    Chyba nie ten dział dałeś, bo nic tu nie dokumentujesz jeśli chodzi o ew. "cofkę"...Przebieg może być autentyczny albo i nie. Mam 15 letnią Almerę z przebiegiem 126 tys. I nikt mi w to nie wierzy....

  3. #3
    Pio
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Remek Zobacz post
    Mam 15 letnią Almerę z przebiegiem 126 tys. I nikt mi w to nie wierzy....
    Ja w to wierzę.

  4. #4
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Almera stanie sie chyba symbolem

  5. #5
    marmor
    Gość

    Domyślnie

    Mój ojciec ma Poloneza z 1984 r. z przebiegiem 87 000 km - sam go odbierał z salonu...

  6. #6
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Moim zdaniem jeśli ten egzemplarz jest faktycznie bezwypadkowy i z tak niskim oryginalnym przebiegiem to nawet największa miłość do gwiazdy nie usprawiedliwia pierdów które wypisał - Viceman - ...po prostu szkoda rąk do gadania .
    I taka jest w większości wiedza i "znawstwo" motoryzacyjne przeciętnego "Janusza"

    Na marginesie ...DROGO to by mogło być w odniesieniu do poprzedniego modelu !! .
    Taki jak ten z ogłoszenia w DE najtanszy to 11.900E .....
    http://suchen.mobile.de/auto/mercede...AUTOMATIC_GEAR
    Chciałbym abyś uzasadnił na jakiej podstawie TWIERDZISZ ;
    cyt;
    "Wszystko prawie dobre jednak cena dośc wysoka duzo za dużo , auto 10 latek nie nalezy do idealnych , nawet jesli przebieg jest autentyczny to pozostaje wymiana niebawem prawie wszystkiego z uwagi na starzenie się , prosze o opinię bo nie chcę skrzywdzić oferującego, jednak uważam ze do igły duzo brakuje ,"

    oj ludzie ludzie ... i jak tu dziwić się handlarzom ,ze z Wami jadą
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  7. #7
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Co wiecej, zakup konkurenta czyli BMW Z4 z tego roku tez bedzie w okolicach tych pieniedzy

    O ile nie ma byc przetyranym pazdziochem

    Male kabriolety tego typu sa drogie w samym zakupie w salonie wiec pozniej tez trzymaja cene, zadnych wad kolega nie wymienil tylko ahhh ta cena...

  8. #8
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Dzisiaj mnie rozbawił jeden telefon. Panie kupię u Pana, ale ja tyle za auto 9 letnie nie zapłacę i proponuje cenę o 7tys tańszą hahaha
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  9. #9
    Vicemain
    Gość

    Domyślnie odp.

    Pojęcie IGŁA jest względne zależy kto i jak je interpretuje wg. własnych oczekiwań, na prośbę kolegi UZASADNIAM.... napisałem wyrażnie że jest to moje subiektywne zdanie że za drogo bowiem trafiają się autka z tego modelu i z tym silnikiem o podobnym przebiegu znacznie taniej niż ten z oferty wystarczy poszukać na necie, rynek krajowy posiada wiele tańszych ofert nawet młodszych rocznikowo.

    Auto do najmłodszych już nie należy 10-latek swoje robi trzeba mieć na uwadze fakt że jeśli krajowe to używane na naszych wspaniałych drogach i obsługiwane w naszych wspaniałych serwisach, nie można go równać z ofertami samochodów serwisowanych i używanych np. w Niemczech gdzie faktycznie kabrio jest zazwyczaj tylko na lato, wielokrotnie widzialem SLK eksploatowane również zimą jako auto całoroczne,
    dla tego ręce opadają jeśli ktoś z nieskonczoną iloscią postów na koncie tego nie uważa za istotne i krajowego 10- latka porownuje z zachodnimi egzemplarzami które zwykle są oferowane bez np. opon zimowych bo maja swoje miejsce do odpoczynku w dużym garażu.

    Każdy posiada własną ocenę wg. mojej auto jest za drogie jak na ten model o najmniejszym silniku, uważam że tego typu autko ma przynosić frajde z jazdy czego SLK 200 nie do końca jest spełnieniem oczekiwań....., napisałem ze jest /dużo za drogi/ wlaśnie względem wlasnych oczekiwań bowiem wyższe modele jak 280 czy 350 w tej samej budzie R171 kupimy dodajac rondel $ , wrażenia z jazdy jednym i drugim zgoła nie do porównania stąd moja ocena .

    Każdy kupujacy autko , nieważne gdzie kupuje by mogł spać spokojnie powinien odwiedzić autoryzowany servis danej marki , sprawdzenie auta nie kosztuje wiele ale masz spokojny sen ostatnio czyli kilka latek temu kupiłem dla córki krajowego 180 C coupe 2002 niby idealny za diagnostykę w ASO zaplacilem 250PLN, nic się nie zgadzało tylko przebieg 185 tysi , reszta malowana miejscami ale bez nadmiaru szpachli .
    Strefy zgniotu okay auto nie posiadało nadmiaru kitu malowanie bylo zdecydowanie po małych urazach co serwis zaraz wykrył, sprzedajacy twierdził ze to tylko jakieś drobne stłuczki parkingowe , serwis to potwierdził nabyłem i autko okaj śmiga .

    Dla zainteresowanych miłoścja do gwiazdy, mój sprawny dość drogi jak zawsze serwis Merca na ul. Opiekunczej juz nie jstnieje, pozostają jedynie te sprawdzone, na Strzelców K. tam robią super ew. Drewnowska lub wiadomo Warecka . tam ostatnio mają naprawdę dobre ceny jak na ASO, zdecydowanie polecam ,
    pozdrawiam
    Vicemain


  10. #10
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał Vicemain Zobacz post
    wszystko fajnie ale nie wspomnial o rysach na przedniej szybie znacznych ubytkach lakieru na zdeżakach w końcu auto ma 10 lat , zapewnia że krajowy przebieg znikomy ale nie to jest wyznacznikiem ,
    11k € w Niemczech po kursie 4,2 PLN = 46,200 PLN za samo auto. Transport, opłaty, jazda i już się zrobi 49tys zł za ten sam rok/przebieg co z tego ogłoszenia.
    Jak za drogo to nie wiem po co wrzucane ogłoszenie? Żeby pomarudzić? Zawsze można kupić nowe w salonie za ok. 180tys zł. Fakt, że nowszy model, ale będzie jak nowe

    Moim zdaniem ten temat nic nie wnosi. Nie ma udowodnionego przekrętu na cofce, powypadkowości auta, więc nie wiem co miał na celu ten temat? Popłakaniu, że za drogo?

    Tu jest okazja
    http://otomoto.pl/mercedes-benz-slk-...C32740047.html
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  11. #11
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    No i widzisz -Vicemain- jak sam sobie dopisałeś historię do tego konkretnego auta
    Mesio 54tys w 10lat a Ty sugerujesz ,że auto mogło być tłuczone po polskich drogach dzień w dzień latem zimą i że wszystko pewnie już do wymiany - przy takim przebiegu to powiedz ile razy owe auto mogło być w serwisie ??? (chyba tylko kilka na podstawowe wymiany oleju płynów filtrów ) .
    Z narodem tak jest ...jak ma mały oryginalny przebieg to źle jak ma duży też żle w sumie to zawsze jest źle jak CENA odstaje od innych pażdzierzy z alledrogomoto !! i nawet nie porównuj ceny dobrego auta do innych ofert z rodzimego neta (chyba,że faktycznie nie wiesz co się święci na rynku i skąd w PL biorą się super oferty z niskimi cenami i tylko stąd Twoja wiedza ) .

    Ja tu bardziej widzę nakłanianie do zakupów aut z "drobną przeszłościa" lub po detailingu byle było TAŃSZE
    Nikt nikomu nic nie broni każdy ma prawo wyboru . Jednemu nie przeszkadza szpachla zamiast blachy a inny nie kupi bo ma rysy na zderzaku .

    Moim zdaniem taki egzemplarz szybciej sprzeda się do DE lub dalej na wschód
    A już zupełnie na marginesie to nie wiem czy nie jest to auto wł sieci kantorów z Łodzi ( żony / córki czy pokojówki )
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •